Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

FrostBite są gusta i guściki jak ktoś wcześniej napisał. Mnie te filmy się bardzo podobały.



To, że ty gustujesz w M jak Miłość to nie znaczy, że innym te filmy się nie spodobają







Dżołk :-)
 
Wlasnie skonczylem serial "Top Boy", ogolnie wart polecenia,tematyka to: dragi,dilerka.Wszysko dzieje sie w Angli,szkoda,ze tylko 4 odcinki,oceniam 6,5/10. Nie bede pisal tu recenzji bo mi sie nie chce:-) nie bede pisal co mi nie pasowalo,nie chce "spojlerowac",warto obejrzec,jak to ktos tu napisal,jesli lubisz klimaty"The Wire"( moja ocena 11/10 :-) The Wire:-))
 
Bronson, jeśli lubisz The Wire, to przymusowo zobacz też Shield i Oz, choć wątpię żebyś nie widział ... BTW istnieje oddzielny temat o serialach :]
 
Z seriali to wam polecam Gra o tron!!! :-)


Nie muszę nic pisac nawet, kto nie ogląda niech żałuje


I dragon ball z
 
"Dzień Próby" nie jest taki zły. Jak ktoś lubi tego typu filmy i klimat skorumpowanych gliniarzy, strzelanin i ówczesnych gangów to polecić mogę również : "Running Scared" ; "Królowie nocy" ("We own the Night") ; "Człowieka w ogniu" ("Man on Fire") ; "Infiltrację" ; "Cięzkie czasy" ("Harsh Times") i "Death Sentence". Większośc z was pewnie je widziała. Nie jest to ambitne kino, ale dobry odmóżdzacz na nudne wieczory.
Aha..no i "Wschodnie obietnice" ("Eastern Promises") o rosyjskiej mafii.

............................

Zmieniając temat, dziś po raz kolejny obejrzałem "Dwunastu gniewnych ludzi". Correy pytałeś o mój ideał filmowy, tak więc ten film z pewnością moge zaliczyć do moich top 10. Jeżeli nie razi kogoś czarno • biały obraz, to szczerze polecam !




Edit :

Bronson, juz dodałem :P
 
@Sonny ja to bym prosil oryginalne wersje tytulow,bo chyba wiesz jak w Polsce czasem potrafia przetlumaczyc vide Wirujacy sex-Dirty Dancing:-)
 
63dafdfe.jpg
 
@Sonny dzieki,widzisz to od razu zmienia postac rzeczy"We own the night" widzialem,dobre kino,Infiltracja jakos mi nie podeszla(wiem wiem wiekszosc sie podnieca) a reszte sprawdze.:-)
 
Kaczka -- ja wczoraj obejrzałem The Grey. Naprawdę niezły, fajny klimacik, nie jest to nic jakoś specjalnego i powalającego na kolana ale przyjemnie się ogląda. Siadasz wieczorem zjebany przy browarku i w sam raz taki film dla relaksu. Polecam.
 
Czekałem na niego:) W kinach u nas dopiero za miesiąc(a potem pretensje,że się filmy ściąga),więc też sobie zapodam:)
 
@Mojso w jakiej wersji widziałeś? Bo na mojej widnieje napis B.Walters i nie za bardzo mi się to widzi tak oglądać.
 
Na wersjach DVDSCR jest wymazany watemark na środku obrazu, może jak pojawi się R5 będzie lepiej, do samo DVD ma premierę chyba 20 czerwca, więc jak ktoś bardzo chce zobaczyć to przezyje i tą jakość ...
 
Inside Job - pozwala zrozumieć, to co dzieje się dziś na świecie i dlaczego się dzieje.



Przy okazji to świetny film.



http://www.filmweb.pl/film/Szwindel%3A+Anatomia+kryzysu-2010-573864







 
Yagiel--- tak jak Gambit mówił, miałem DVDSCR bez tego napisu Waltersa na środku, jakość nie powalała na kompie ale jak zgrałem sobie na dvd i odpaliłem na telewizorze, to było pięknie wszystko i się dobrze oglądało.
 
Heh, czekam na ten film, sentyment pozostał :] Nie ma jak wychować się na filmie w którym facet pakuje w ciasto :-)



 




Raging Bull - za każdym razem świetnie się ogląda, każda scena De Niro i Pesci jest genialna. polecam jak ktoś nie widział. 10/10



The Beast of War (1988) - dobry, trochę niedoceniony film. historia załogi radzieckiego czołgu , która zgubiła się w afganistanie. 8/10
 
Terytorium Wroga może być ciekawe, to jest chyba o wojnie w Afganie nie ?? Ja polecam The Last Three Days. Świetny film mocne 8/10. Fajna muzyka.
 
Zwycięzcy Oscarów:








Film



"Artysta"



Aktorka pierwszoplanowa



Meryl Streep - "Żelazna dama"



Aktor pierwszoplanowy



Jean Dujardin- "Artysta"



Reżyser



Michel Hazanavicius - "Artysta"



Aktor drugoplanowy



Christopher Plummer - "Debiutanci"



Aktorka drugoplanowa



Octavia Spencer - "Służące"



Najlepszy film zagraniczny



"Rozstanie"



Scenariusz oryginalny



Woody Allen - "O północy w Paryżu"



Scenariusz adaptowany



Alexander Payne, Nat Faxon, Jim Rash - "Spadkobiercy"



Film animowany



"Rango"



Film dokumentalny



"Undefeated"



Zdjęcia




"Hugo i jego wynalazek" - Robert Richardson



Efekty specjalne




"Hugo i jego wynalazek"



Piosenka




"Man or Muppet" - "Muppety"



Muzyka




"Artysta"



Dźwięk




"Hugo i jego wynalazek"



Montaż dźwięku




"Hugo i jego wynalazek"



Montaż




Dziewczyna z tatuażem



Charakteryzacja




"Żelazna dama"



Scenografia




"Hugo i jego wynalazek"



Krótkometrażowy film dokumentalny




"Saving Face"



Krótkometrażowa animacja




"The Fantastic Flying Books of Mr.Morris Lessmore"



Krótkometrażowy film aktorski




"The Shore"
 
Warrior - 5/10 - mocno przesadzony, ale czego się spodziewać po hollywood...Świetna rola Nicka Nolte, niewiele poza tym.
 
Back
Top