Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Znowu jakiś popik i Flash w zwolnionym tempie napala się na lecącą przez wypadek kobiecinę... #loveisintheair

Tera złe stworki, ale jakoś tak dziwnie i tak...

Tera matka Wiktora, chłopaka z dobrym sercem który shakował oceny jakiejs dzierlatki, jest na dywaniku u dyrektora, a ten zapytany co zrobił dla tejże dzierlatki się zawstydził, przecie dyrektorzy nic nie robią.
A tera Wiktor płacze bo tata nie przyszedł na mecz (typowy amerykański motyw, ojciec zapierdala, rodzinka się rozbija, ale to ojciec zly)...

Nie no idę spać, bo się jakoś źle nastawiłem chyba.

PS. No nie, to ten Wiktor to ale hojny jest, Batman po nocach prał mordy, a ten - hakując systemy bankowe - ludziom kasę na kontach nabija. Jest moc, prawdziwy superbohater.
Haha, zajebiście się to czyta. Jakbym widział siebie oglądającego filmy w ostatnim czasie (przed tą przerwą) z tym, że ja siedzę z żoną i tak komentuję na głos. Jak stary zgred :korwinlaugh:
 
Masz racje, tak wazne i odkrywcze, budujace klimat elementy scenariusza Justice League powinienem dawac w spojlery ;)

A na powazniej to serio nie wiem czy mi sie chce dokonczyc film (wczoraj wylaczylem na scenie z gordonem wzywajacym batmana), czy czas przeznacze na co innego.
Byłem przekonany że zachlałeś w domowym zaciszu i włączyły Ci się jakieś retrospekcje z odmętów pamięci. :wink:

A tak na poważnie nie skojarzyłem że są to elementy scenariusza z JL, byłem przekonany że to jakiś słabej jakości serial(Wiktor, szkoła, amerykańskie mecze).
 
Masz racje, tak wazne i odkrywcze, budujace klimat elementy scenariusza Justice League powinienem dawac w spojlery ;)

A na powazniej to serio nie wiem czy mi sie chce dokonczyc film (wczoraj wylaczylem na scenie z gordonem wzywajacym batmana), czy czas przeznacze na co innego.

Jak chciałbyś ciut inne spojrzenie na superbohaterów to bardzo polecam animowany serial Invincible.
 
Haha, zajebiście się to czyta. Jakbym widział siebie oglądającego filmy w ostatnim czasie (przed tą przerwą) z tym, że ja siedzę z żoną i tak komentuję na głos. Jak stary zgred :korwinlaugh:
A kto tak nie ma.. też potrafię w towarzystwie komentować elementy w filmie, które mnie irytują(zazwyczaj słyszę żebym wypierdalał :DC:). Kilka razy zdarzyło mi się obejrzeć większą część filmu(albo ostatnie 10-15minut gdzie był najciekawszy fragment filmu) i potrafiłem wyłączyć, bo gówno mnie obchodziło jak się skończy. :beczka:
 
Rok temu ,,365 dni'' było najbardziej wyszukiwanym filmem na świecie w google oraz najbardziej oglądanym na Netflixie.

Teraz to. Smoleńsk najgorszym filmem w historii w serwisie IMDB.


Polska kinematografia rządzi!!!!:roberteyeblinking:

1618222732610.png
 
Podczas UFC puszczali trailer Mk, nie wiem czy to ten sam, który tu ktoś wrzucał ale ten film będzie przekozak
 
@marcinos
Noc w Raju nawet fajny koreaniec wyszedł ;)
oo dzieki, szukalem czegos na weekend sensownego, juz dodalem na liste. Ogladales polski Prime Time? Produkcja netflixa, jak na polskie filmy ma calkiem dobra ocene, wlaczylem dzisiaj, ale jednym okiem ogladalem i nie wiem co powiedziec :) jak kiedys obejrzysz daj znac co myslisz, pozdro.
 
oo dzieki, szukalem czegos na weekend sensownego, juz dodalem na liste. Ogladales polski Prime Time? Produkcja netflixa, jak na polskie filmy ma calkiem dobra ocene, wlaczylem dzisiaj, ale jednym okiem ogladalem i nie wiem co powiedziec :) jak kiedys obejrzysz daj znac co myslisz, pozdro.
Też mam w planach, ale przy weekendzie, najpierw muszę Sound of Metal nadrobić bo wleciał na Prime.
 
A już jest jakaś znośna wersja? Bo chyba dopiero za tydzień dopiero będzie na Hbo max
Rzeczywiście...a dałbym sobie rękę uciąć, że jeszcze przedwczoraj jak sprawdzałem na filmwebie to premiera była na 16.04...
 
Przesunęli premierę o tydzień, żeby Godzilla jeszcze trochę kasy zebrała.
To jednak Warner mnie w uja robi a nie mój mózg. Nawet słyszałem chyba w radio, że w Australii w kinach chyba już w sobotę miał premierę.

Swoją drogą lutował ktoś tą nową Godzillę?
ale ja nawet nie wiedzialem ze taki film powstaje :childcry:
To zalutuj sobie trailer:
 
To jednak Warner mnie w uja robi a nie mój mózg. Nawet słyszałem chyba w radio, że w Australii w kinach chyba już w sobotę miał premierę.

Swoją drogą lutował ktoś tą nową Godzillę?

To zalutuj sobie trailer:

Godzilla jest ok, typowe kino akcji z potworami w roli głównej, z przyzwoitymi efektami. Na minus znowu wątek ludzi. Film nie jest za długi i seans szybko mija.
 
Kurła, dobrze, że ta wszechmoc Cyborga trafiła w ręce sprawiedliwego Murzyna... a nie takiego zwykłego :pociesznymirek:

Jaki ten film jest głupi :pjelen:
 
Back
Top