Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.


chodziło mi o postać :D bo zajebisty antagonista ^^
dobrze się oglądało, Sonia taka że rimcimcim :star wars:
1619215420715.png

1619215402861.png
 
Szzczerze mówiąc nie wiem o czym piszesz bo nie doczytałem do końca, jak tylko się zorientowałem, że to prowadzi do spoilera to Cię zwyzywałem, spoilera lugaska też nie doczytałem do końca, ale za te zdjęcia... #stonoga:dziękuję# :awesome:
daj lajka, będziemy kwita:roberteyeblinking:
 
Juz wiem czemu WB dali pierwsze 7 minut , do neta to była najciekawsza sekwencja tego filmu.

Mega słabiutko. Tym bardziej , ze jestem świeżo od paru dni po Johnu Wicku 3.

5/10 to maks. :siara: Mogło lecieć spokojnie na jakimś Puls 2 w premierę. :jon:


Oryginał 1000 razy lepszy.
 
Last edited:
Mortal Kombat zalutowany.

Nie ma turnieju. To na minus. Raiden na minus. Brak zakonczenia na minus. Reszta na plus. 7/10 ( w tym + 0,5 pkt za piłowanie Marysi na sombrero :antonio: ).
Od początku promocji filmu mówili że turniej jest na drugim planie, czyli można było się spodziewać że nie będzie. Co do Raidena się zgodzę i brak długich wlosow :usunto:. Zdecydowanie za mało scorpiona i sub zero
 
Zagranica ostro jedzie fabułe MK.

Serio co oni zrobili z tym filmem, tragedia :/ Te walki to, tez mega tragiczne. Jakies krociutkie i dziwnie zmontowane.
 
Moja opinia nt. MK:
- sceny walk generalnie na plus, chociaż zdarzają się momenty gdy zalatuje trochę filmami rodem z TV Puls czy TV 4, ale generalnie jest dobrze, chociaż lepiej by to wyglądało jakby pojedyncze ujęcia były dłuższe,
- sporo razy puszczone oczko w kierunku fanów serii jak np.
w scenie sparingu Kano z z Liu Kangiem gdy ten drugi podcina tak samo kilka razy pod rząd
, czasami trochę na siłę ale jak wyżej częściej wychodzi to dobrze niż słabo,
- postacie Kano, Sub-Zero, Kung Lao, udało się też zrobić Sonyę która nie wkurwia a moim zdaniem to duży wyczyn,

Na minus:
- widać czasami dosyć niski budżet filmu,
- historia to w zasadzie pilot, wstęp do właściwej fabuły,
- Scorpion ma słaby kostium (sam aktor nawet ok), słabi Raiden i Shang Tsung (zwłaszcza, że w klasycznym MK z 95 to były świetnie dobrane postacie i na ich tle nowi aktorzy prezentują się słabo.

Generalnie jestem zadowolony, nie zawiodłem się. Przed obejrzeniem trzeba mieć świadomość, że to tylko nawalanka która ma budżet kilkukrotnie mniejszy niż najbardziej kasowe produkcje np. z MCU. Odbiór jest na tyle dobry, że pewnie będzie kontynuacja - liczę, że trochę bardziej na nie sypną groszem.
 
Moja opinia nt. MK:
- sceny walk generalnie na plus, chociaż zdarzają się momenty gdy zalatuje trochę filmami rodem z TV Puls czy TV 4, ale generalnie jest dobrze, chociaż lepiej by to wyglądało jakby pojedyncze ujęcia były dłuższe,
- sporo razy puszczone oczko w kierunku fanów serii jak np.
w scenie sparingu Kano z z Liu Kangiem gdy ten drugi podcina tak samo kilka razy pod rząd
, czasami trochę na siłę ale jak wyżej częściej wychodzi to dobrze niż słabo,
- postacie Kano, Sub-Zero, Kung Lao, udało się też zrobić Sonyę która nie wkurwia a moim zdaniem to duży wyczyn,

Na minus:
- widać czasami dosyć niski budżet filmu,
- historia to w zasadzie pilot, wstęp do właściwej fabuły,
- Scorpion ma słaby kostium (sam aktor nawet ok), słabi Raiden i Shang Tsung (zwłaszcza, że w klasycznym MK z 95 to były świetnie dobrane postacie i na ich tle nowi aktorzy prezentują się słabo.

Generalnie jestem zadowolony, nie zawiodłem się. Przed obejrzeniem trzeba mieć świadomość, że to tylko nawalanka która ma budżet kilkukrotnie mniejszy niż najbardziej kasowe produkcje np. z MCU. Odbiór jest na tyle dobry, że pewnie będzie kontynuacja - liczę, że trochę bardziej na nie sypną groszem.
Do obejrzenia na necie, czy do pobrania póki co?
 
Betonowy

Serio walki na plus? Dla mnie
oprocz sekwencji S vs S nawet nie ma co odpalac skrotu na yt by sobie to zapetlac.
No były słabsze momenty ale generalnie mi się podobały. :fjedzia: nie były idealne - pojedyncze ujęcia mogłyby być dłuższe jak i całe walki ale z drugiej strony dzięki temu dostaliśmy sporo potyczek. Poziom brutalności i efektowności jak dla mnie ok. Jednak przyznaję, że piwka do seansu dawno mi tak gładko nie wchodziły plus byłem lekko spizgany więc mogłem mieć obniżone standardy :mamed:
 
Mortal Kombat zalutowany.

Nie ma turnieju. To na minus. Raiden na minus. Brak zakonczenia na minus. Reszta na plus. 7/10 ( w tym + 0,5 pkt za piłowanie Marysi na sombrero :antonio: ).
Dokładnie to był lord Raiden
iu

a nie ta żółta imitacja
iu
 

Attachments

  • 1619365993641.png
    1619365993641.png
    85.8 KB · Views: 2
Na cda macie mk

ta nowa wersja może butki pastować klasykowi, kiepska produkcja. Ale jako odmóżdżacz może być. Znacznie lepiej się bawiłem oglądając film z cutscenek z gry mk na yt
 
Back
Top