Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

I jak ta Snyderowa wersja? Czytałem sporo opinii że lepsza od tej kinowej.

Słabo pamiętam już końcówkę, ale dla mnie wersja Snydera dużo lepsza mimo czasu trwania to wszystko składa się dość dobrze w całość. Jedynie co irytuje do format obrazu, ale po jakimś czasie idzie się przyzwyczaić
 
Słabo pamiętam już końcówkę, ale dla mnie wersja Snydera dużo lepsza mimo czasu trwania to wszystko składa się dość dobrze w całość. Jedynie co irytuje do format obrazu, ale po jakimś czasie idzie się przyzwyczaić
Ja zmieniłem format obrazu telewizora bo czułem się jakbym się przeniósł w lata 90te.
 
Pętla - nie polecam, szkoda czasu, kicz

Hejter - spoko można obejrzeć, choć momentami trochę przesada(odrealniony) jeżeli chodzi o postać główną

Dziewczyna z portretu - fabuła nie jest skomplikowana, ale dobra gra aktorska Eddie Redmayne sprawia że film się dosyć dobrze ogląda

Rojst - polecam, fajny klimat
 
ExXAWN2XAAIhQKg.png

Do obejrzenia na youtube

 
Na trailerze wygląda całkiem dobrze ale obawiam się, że zrobią z tego typową superbohaterką papkę przesiąkniętą poprawnością polityczną. Trzymam kciuki za to, żebym pozytywnie się rozczarował.
Mam nadzieje ze najlepsze akcje, nie zostały zawarte w trailerze... mam nadzieje, bo zapowiada się soczyście ;)
 
Sputnik całkiem spoko.
Wiadomix, jakieś niespójności są, ale zdecydowanie wolę takie niż te z pedowood ;) dla ichnich nastolatków

EDIT:
Pany, przyznam nieśmiało, że pogubiłem się w filmowym uniwersum Batmana. Co w jakiej kolejności oglądać? Ostatnie co oglądałem to Człowiek ze Stali. Teraz się szykuję na Batman vs Superman i Justice League (2021). Coś muszę obejrzeć wcześniej? Muszę lecieć wszystko?

X5DGwXh.png
 
Sputnik całkiem spoko.
Wiadomix, jakieś niespójności są, ale zdecydowanie wolę takie niż te z pedowood ;) dla ichnich nastolatków

EDIT:
Pany, przyznam nieśmiało, że pogubiłem się w filmowym uniwersum Batmana. Co w jakiej kolejności oglądać? Ostatnie co oglądałem to Człowiek ze Stali. Teraz się szykuję na Batman vs Superman i Justice League (2021). Coś muszę obejrzeć wcześniej? Muszę lecieć wszystko?

X5DGwXh.png
Z tej całej sterty gówna (oprócz tego co wyżej podał Mistrz) jedynie mogę polecić Jonah Hex, jeśli lubisz westerny (no chyba tylko pedały nie lubią :awesome: )...
 
Back
Top