Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nowy Tarantino chujowy. Od 2003 nie zrobił nic dobrego. Nie można wiecznie jechać na fejmie wybitnych produkcji z lat 90.

Nadzieja w Scorsese i Jokerze (ale o Phoenixa jestem akurat spokojny).
 
Byłem z synem na Hobbs & Show. Generalnie chciał na coś iść do kina a już taki wiek (11 lat), że powoli ucieka od animowanych rzeczy, więc Król Lew i Toy Story odpadły. No to mówię, że H&S będzie OK, nawet gdyby czegoś nie nadążył doczytać z napisów, to fabuła taka że i tak złapie ocb a akcja będzie jak w kinie superbohaterskim, także bezpiecznie:) Wzięliśmy dziadka i zabawa była przednia.

Ja w zasadzie w ogóle nie chadzam do kina, bo obecne produkcje ze srebrnego ekranu nie do końca są do mnie kierowane, ale seans uznaje za udany. Nie nudziłem się, jest OK.
 
Byłem z synem na Hobbs & Show. Generalnie chciał na coś iść do kina a już taki wiek (11 lat), że powoli ucieka od animowanych rzeczy, więc Król Lew i Toy Story odpadły. No to mówię, że H&S będzie OK, nawet gdyby czegoś nie nadążył doczytać z napisów, to fabuła taka że i tak złapie ocb a akcja będzie jak w kinie superbohaterskim, także bezpiecznie:) Wzięliśmy dziadka i zabawa była przednia.

Ja w zasadzie w ogóle nie chadzam do kina, bo obecne produkcje ze srebrnego ekranu nie do końca są do mnie kierowane, ale seans uznaje za udany. Nie nudziłem się, jest OK.
Czy zgodnie z obowiązującym na Cohones modelem parentingowym obejrzałeś z młodszym kolekcję filmów z Johnem Rambo?
 
Tak po prawdzie to nie pamietam czy coś ciachali, ale to jest Lena więc na zapuszczeniu włosów i zmianie imienia pewnie się nie skończyło.
Tak to jest jak się weźmie nie t pigułkę co trzeba ;)
Jak dobrze pamiętam ich perypetie w gubienie, szukanie i znajdowanie swoich zagubionych :korwinstupid:fiutów, to chyba jedno z nich sobie tego fiuta z powrotem już przyszyło. :suchykarol:
 
Nowy Tarantino chujowy. Od 2003 nie zrobił nic dobrego. Nie można wiecznie jechać na fejmie wybitnych produkcji z lat 90.

Nadzieja w Scorsese i Jokerze (ale o Phoenixa jestem akurat spokojny).

Przyznaje, nowy Taranotono nie za bardzo.
Ale scena finałowa :antonio:
Coś pięknego! To się nazywa samoobrona! Hehe Co rudej zrobił z twarzy to nie mam pytań :corn:
No i jeszcze dobry motyw z Brusem Leeee :lol:
 
Obejrzałem Vice i jest całkiem nice :suchykarol:

A tak poważnie to jak ktoś przepada za filmami z polityką w tle a do tego lubi dobrą reżyserie to polecam :conorsalute:
 
0r7YY91SjvinWzA_A8pvhZUKwdsQLEOMd_IClMlQ1KM.png
 
Opis drugiej zapowiedzi dziewiątej części Gwiezdnych Wojen. Prawdopodobnie pojawi się w poniedziałek:

  • Luke wpatrujący się w bliźniacze słońca
  • Stare ujęcie Hana i Lei z klasycznej trylogii
  • Tekst Luke’a o tysiącach pokoleń z ostatniej zajawki Skywalker. Odrodzenie
  • Ujęcia z Przebudzenia Mocy i Ostatniego Jedi
  • Tekst na ekranie „Historia tego pokolenia dobiega końca”
  • Setki gwiezdnych niszczycieli ustawionych w szyku
  • Rey rzuca swój miecz i przywołuje go jak Thor
  • Rey i Kylo walczący na wodnej planecie bez oszczędzania się
  • Głos Palpatine’a mówiący „Twoja przygoda zbliża się ku końcowi”
  • Oddech Vadera
  • Rey odziana w mroczne szaty i trzymająca podwójny miecz świetlny o czerwonym ostrzu
 
Back
Top