Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nowa Godzilla obejrzana. Motywacja tych złych debilna, ale who cares? Bitki potworów kozackie i ja osobiście się dobrze bawiłem. Dzilla broniła Ziemii, a gdzie wtedy był ten pizduś Kong ja się pytam?
Jeśli w nadchodzącym crossoverze małpiszon wygra to bd słaba zagrywka że strony hamerykanów
 
Znacie jakieś glupkowate, luźne komedie na netflixie lub hbogo? Coś w stylu american pie, kac Vegas itp itd.
:bye:
 
a gdzie wtedy był ten pizduś Kong ja się pytam?
:gdzie:

Stary gdzie moja bryka?
:gdzie:


:antonio:
orangejustice.gif
 
Był już ktoś na Midsommar? Jakieś opinie?

Byłem. Według filmwebowego systemu oceniania 8/10 i dodany do ulubionych. Mega mi się spodobał. To co wymyśla Ari Aster powoduje, że mam go na liście reżyserów do obserwacji. Świetny pomysł na scenariusz, klimat, muzyka, momentami mega chory. Jeśli ktoś wybiera się na typowy horror z jumpscare'ami, to tutaj nie ma co na to liczyć i wychodząc z sali słyszałem kogoś zdanie, że "horror, a w ogóle się nie bałem". Dla mnie ten rodzaj horrorów jest znacznie lepszy niż typowy horror z jebnięciem głośnego wrzasku/muzyki w odpowiednim momencie, żeby ludzie skakali na krzesłach. Midsommar trwa 2 godziny i 20 minut, a w ogóle się tego nie czuje. Ani przez moment nie pomyślałem, że nudny i się dłuży, cały czas trzymał w napięciu. Dla mnie naprawdę mega.
 
Martwicę mózgu i Maglownice widziałem ale srpski film i stonogę - nie. Dobre? Mogę? ;) O ludzkiej stonodze słyszałem i nie wiem czy jest sens tracić czas na to, no chyba, że bardzo polecacie.
A "Salo, czyli 120 dni Sodomy" widzieliście? Nie oglądałem, znam ze słyszenia i::clintdis:: więc chyba nie podejdę
https://www.filmweb.pl/film/Salo,+czyli+120+dni+Sodomy-1975-9330
Ludzka stonoga - meh
Srpski film - ostro pojebane gówno. Polecam, Piotr Fronczewski.
 
Back
Top