Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

1.
Dme3.gif
2.
44486563e34f433dc2391b13a4cce8d9.gif
3.
87cfcf2beb792330963c6081ab71f291.gif


Ostateczna konfrontacja, która panienka w Troji jest najlepsza?
 
Król Lew, czyli jechanie na nostalgii. Niestety niczym nie zachwycił. To tak na szybko, bo w moim odczuciu nie ma tutaj niestety czego omawiać. Na plus oczywiście to, jak wygląda cały film, bo jest to naprawdę niezłe. W moim odczuciu nie powinni mimo wszystko tego ruszać, bo wrażenia ze starszej wersji trochę się zatarły.
 
Król Lew, czyli jechanie na nostalgii. Niestety niczym nie zachwycił. To tak na szybko, bo w moim odczuciu nie ma tutaj niestety czego omawiać. Na plus oczywiście to, jak wygląda cały film, bo jest to naprawdę niezłe. W moim odczuciu nie powinni mimo wszystko tego ruszać, bo wrażenia ze starszej wersji trochę się zatarły.
Jak praktycznie cała seria ekranizowanych animacji sprzed lat. $$ i jeszcze raz $.
 
Król Lew, czyli jechanie na nostalgii. Niestety niczym nie zachwycił. To tak na szybko, bo w moim odczuciu nie ma tutaj niestety czego omawiać. Na plus oczywiście to, jak wygląda cały film, bo jest to naprawdę niezłe. W moim odczuciu nie powinni mimo wszystko tego ruszać, bo wrażenia ze starszej wersji trochę się zatarły.

Serio? Ja się świetnie ubawiłem. Taki powrót do dzieciństwa. Można do wielu rzeczy się przypierdolić, ale dla mnie to był mega powrót do dzieciństwa i świetnie się ubawiłem. I tak jak mówisz, świetnie zrobiony jest.
 
Król Lew, czyli jechanie na nostalgii. Niestety niczym nie zachwycił. To tak na szybko, bo w moim odczuciu nie ma tutaj niestety czego omawiać. Na plus oczywiście to, jak wygląda cały film, bo jest to naprawdę niezłe. W moim odczuciu nie powinni mimo wszystko tego ruszać, bo wrażenia ze starszej wersji trochę się zatarły.
Nie wiem na co liczyłeś. Ja jakbym miał teraz dzieciaka, chciałbym żeby sobie oglądnął króla lwa w nowej oprawie.
 
Szukam filmów o tematyce: IT, hacking, cracking, itp.



Coś w stylu: Gry Wojenne, Hakerzy, Obława, Konspiracja.com, Kod Dostępu, Włamywacze, The Social Network.



Zna ktoś jakieś?
mr. robot
 
Nie śledzę wątku więc jeżeli był wcześniej film o który pytam to dajcie znać to się cofnę.
Ktoś oglądał faworytę? Warto?
 
Back
Top