Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

No jak porządnie przypakuje to może być ciekawie. Ja bym go nie skreślał, to całkiem utalentowany aktor i na młodego batmana może się nadać. Szkoda tylko, że już więcej nie zobaczymy Afflecka. Byłem dużym fanem jego wersji i jak dla mnie to jest na razie filmowy batman numer jeden. Zasługiwał żeby pojawić się w dobrym filmie.
 
Ja miałem faworyta w postaci Jacka o'connella.
O'Connell byłby spoko.
Ja natomiast życzyłbym sobie Armiego Hammera - jeśli mowa o młodszym Batmanie, a z kolei Jona Hamma widziałbym jako tego podstarzałego, którego grał Affleck.

armie-hammer-en-la-lista-para-ser-el-nuevo-batman-original.jpeg
No jak porządnie przypakuje to może być ciekawie. Ja bym go nie skreślał, to całkiem utalentowany aktor i na młodego batmana może się nadać. Szkoda tylko, że już więcej nie zobaczymy Afflecka. Byłem dużym fanem jego wersji i jak dla mnie to jest na razie filmowy batman numer jeden. Zasługiwał żeby pojawić się w dobrym filmie.
Ja również ubolewam, że już go więcej nie zobaczymy w tej roli. Z wyglądu - Batman/Bruce Wayne idealny, prawdopodobnie najlepiej wyglądający nietoperz w całej historii tej postaci na dużym ekranie. A i aktorsko, myślę, dał radę.

Kogoś jeszcze interesuje Batman? Nolan zrobił swoje, teraz już można się rozejść.
Ja wciąż czekam na film o Batmanie w stylu gier z serii Arkham. Miałem nadzieję, że Batek od Afflecka taki właśnie będzie, ale niestety, nic z tego nie wyszło.
 
Last edited:
Niestety, łatka zostanie na zawsze, ale gość ma talent i możliwość (musi trochę przypakować ^^) aby udźwignąć rolę Batmana. Polecam jeszcze Good Time, dla mnie jego najlepsza rola.

Chyba już nieaktualne, ponoć Pattison rozjebał system w The Lighthouse, czyli najbardziej przeze mnie oczekiwany film 2019 roku!!!

58373472_10157242979474711_1967093681538203648_n.png
 
pojawiły się pierwsze recki bo film miał premiere dziś w Cannes

No ja na razie nie ma podjazdu do The Lighthouse, nawet wtorkową premierę pozamiatał Parasite od Joon-ho Bonga. Nic tylko zacierać ręce, Once Upon a Time to potencjalnie bardzo dobry film, ale na szczęście są jeszcze bardziej zajebiste ;)
 
A rzuć kumplu jakimś fajnym koreańskim filmem do obejrzenia online, tylko rocznik 2017/2018 najlepiej
Online Ci nie doradzę, bo nie oglądam w taki sposób, ale mogę podrzucić 7 i 8 na fw, może coś cię zainteresuje.
Burning
1987
Forgotten
Steel Rain
Memoir of a Murderer
The Villainess
Taxi Driver
Missing You
Okja
The Age of Shadows
 
Wczoraj obejrzałem kapitan marvel, ale dno, na przewijanym ostro leciało.
Od razu odhaczyłem A EG. Słabo, w porównaniu do IF nawet bardzo słabo.
 
Nadszedł ten czas.
Srpski film, poziom popierdolenia wg was w skali od 1 do 10?
Slyszalem same super opinie (czyli skala 8-10). Jesli to potwierdzicie, to dzis ogladam.
 
Nadszedł ten czas.
Srpski film, poziom popierdolenia wg was w skali od 1 do 10?
Slyszalem same super opinie (czyli skala 8-10). Jesli to potwierdzicie, to dzis ogladam.
Ja to w sumie nie wiem po co to oglądać. Żadnych pozytywnych emocji, żadnej przyjemności z tego, chyba że się jest jakimś Psychopata. Gownofilm
 
Ja to w sumie nie wiem po co to oglądać. Żadnych pozytywnych emocji, żadnej przyjemności z tego, chyba że się jest jakimś Psychopata. Gownofilm
Lubie znac klasyki. Nawet te z gatunku dziwnych. Dlatego ogladalem Martwice mozgu, Cannibal Holocaust czy Ludzka stonoge :fjedzia:
 
Back
Top