Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Książka były wyjebana w kosmos, tutaj mamy teen dramę jak Stranger Things. To nie jest horror, ale spoko. Koło horroru to nawet nie stało.

Książka tak, starsze filmy również były bardzo dobre, ale część z 2017 roku jak dla mnie również spoko. Nie było typowo aktualnych-horrorowych jumpscare'ów, bez których niektórzy twórcy nie wyobrażają sobie horrorów. Ciekawie poprowadzona historia, klimat momentami przypominał ten z 1990 roku. Wiadomo, że się tego nie powtórzy, ale jak na obecne czasy i obecny poziom horrorów wśród premier, to jest jak dla mnie dobrze. Co do książki, nie idzie jej przebić, bo jest napisana w genialny sposób.
 
Wczoraj minęło 17 lat od premiery Dog Soldiers, szkoda, że kontynuacja nie powstała ;(

D6PRxYMUIAAZYiM
 
Jak wrażenia i ocena po seansie?

Jeśli "Kler" kimś wstrząsnął, to film Sekielskiego po prostu rozpierdoli. Mocny, bardzo mocny. Słuchając niektórych szczegółowych opisów ofiar można poczuć się naprawdę słabo. Bardzo dobrze zrealizowany, chociaż jak pierwsza "część" tego filmu mnie mega trzymała przy monitorze, tak z czasem miałem wrażenie, że coś w przekazie słabnie. Dla mnie takie mocne 7/10, ale spodziewam się kontynuacji i wałkowania tego wątku. Sekielski już mówił, że Netflix odezwał się, żeby współpracować przy kolejnych częściach. Tematu jest na kilka sezonów serialu dokumentalnego, a osobno powinni ukazać "bezradność" i takie "wiemy, że jest problem, może sam się rozwiąże albo ucichnie" ze strony kościoła. Warto poświęcić te dwie godziny.

Na dobry komentarz trafiłem na YouTube. Sekielski powinien pokazać bezstronność i pokazać też drugą stronę, bo przecież więcej jest osób, które nie padły ofiarą księży, niż tych, które tego doświadczyły... ;) Ale to tak już żartem. Może ktoś zdecyduje się zrobić taką odpowiedź na film Sekielskiego :D
 
Odpowiedź na "Underdoga" w lipcu. Ktoś poczuł pieniądz, widząc, jak dobrze sprzedał się "Underdog".

"Fighter" - tym razem nie o MMA, ale o boksie. Główną walkę toczą prawdopodobnie Roznerski i Stramowski. W obsadzie między innymi Boberek czy Mecwaldowski. W filmie zobaczymy też Michała Kitę i Marcina Różalskiego

 
Jeśli "Kler" kimś wstrząsnął, to film Sekielskiego po prostu rozpierdoli. Mocny, bardzo mocny. Słuchając niektórych szczegółowych opisów ofiar można poczuć się naprawdę słabo. Bardzo dobrze zrealizowany, chociaż jak pierwsza "część" tego filmu mnie mega trzymała przy monitorze, tak z czasem miałem wrażenie, że coś w przekazie słabnie. Dla mnie takie mocne 7/10, ale spodziewam się kontynuacji i wałkowania tego wątku. Sekielski już mówił, że Netflix odezwał się, żeby współpracować przy kolejnych częściach. Tematu jest na kilka sezonów serialu dokumentalnego, a osobno powinni ukazać "bezradność" i takie "wiemy, że jest problem, może sam się rozwiąże albo ucichnie" ze strony kościoła. Warto poświęcić te dwie godziny.

Na dobry komentarz trafiłem na YouTube. Sekielski powinien pokazać bezstronność i pokazać też drugą stronę, bo przecież więcej jest osób, które nie padły ofiarą księży, niż tych, które tego doświadczyły... ;) Ale to tak już żartem. Może ktoś zdecyduje się zrobić taką odpowiedź na film Sekielskiego :D
To nie słyszałem, ze netflix sie zgłosił...ale nie wiem czy dobrze na tym wyjdzie - obawiam sie, ze moze to byc strzał w kolano.

Najważniejsze jednak, ze film odbił sie dużym echem i trafił do ogromnej liczby osob
 
Jeśli "Kler" kimś wstrząsnął, to film Sekielskiego po prostu rozpierdoli. Mocny, bardzo mocny. Słuchając niektórych szczegółowych opisów ofiar można poczuć się naprawdę słabo. Bardzo dobrze zrealizowany, chociaż jak pierwsza "część" tego filmu mnie mega trzymała przy monitorze, tak z czasem miałem wrażenie, że coś w przekazie słabnie. Dla mnie takie mocne 7/10, ale spodziewam się kontynuacji i wałkowania tego wątku. Sekielski już mówił, że Netflix odezwał się, żeby współpracować przy kolejnych częściach. Tematu jest na kilka sezonów serialu dokumentalnego, a osobno powinni ukazać "bezradność" i takie "wiemy, że jest problem, może sam się rozwiąże albo ucichnie" ze strony kościoła. Warto poświęcić te dwie godziny.

Na dobry komentarz trafiłem na YouTube. Sekielski powinien pokazać bezstronność i pokazać też drugą stronę, bo przecież więcej jest osób, które nie padły ofiarą księży, niż tych, które tego doświadczyły... ;) Ale to tak już żartem. Może ktoś zdecyduje się zrobić taką odpowiedź na film Sekielskiego :D
W życiu nie będę oglądać tvnowskiego lewaka sekielskiego..
 
Odpowiedź na "Underdoga" w lipcu. Ktoś poczuł pieniądz, widząc, jak dobrze sprzedał się "Underdog".

"Fighter" - tym razem nie o MMA, ale o boksie. Główną walkę toczą prawdopodobnie Roznerski i Stramowski. W obsadzie między innymi Boberek czy Mecwaldowski. W filmie zobaczymy też Michała Kitę i Marcina Różalskiego


Przecież Roznerski potrafi grać tylko Roznerskiego, a i to mu nie do końca wychodzi.:putinlaugh:
 
UNDERDOG - bardzo dobry film klasy B/C, mocne 7/10, moze 7,5 nawet.

Jest wszystko co powinno być, drewniane aktorstwo, czasem śmieszne, czasem zabawne, czasem wykręcające morde, dialogi jak w hybrydzie Klanu z filmami Vegi, przypałowe dramatyczne spowolnione ujęcia w deszczu, humor jak w Kac Vegas po wylewie, niespodziewane zwroty akcji jak podczas porannej sraczki i wisienka na torcie - DŻABAWALUŚ.

Paradoksalnie mimo, ze film o mma, niestety najgorszym punktem okazała się finałowa walka, którą musiałem przewinąć, ale mi sie palec omknął aż do napisów i nie obejrzałem końcówki, tego geniuszu Pana Macieja już nie zdzierżyłem.

Niech @Dominik Durniat nie mówi, ze oceniałem bez oglądania.
 
Ludzie cisną z Patinsona bo grał w Zmierzchu, a to jest w chuj zdolny aktor. To jak zagrał autystycznego chłopaka w filmie Rover przekonało mnie do niego.
Niestety, łatka zostanie na zawsze, ale gość ma talent i możliwość (musi trochę przypakować ^^) aby udźwignąć rolę Batmana. Polecam jeszcze Good Time, dla mnie jego najlepsza rola.
Ja miałem faworyta w postaci Jacka o'connella.
 
Back
Top