Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Quiet place bardzo klimatyczne. Świetnie mi się to oglądało i choć końcówka jak dla mnie średnia (to raczej indywidualny odbiór bo każdy lubi co innego, a mi po prostu takie rozwiązanie reżysera trochę nie pasuje do całego filmu) to polecam każdemu.
 
Pisz książkę, a nie tutaj o biednych Żydach epitafia. Widziałeś kiedyś biednego Żyda? No właśnie...

Buhahah. Ziomek specjalnie dla Ciebie wrzucę coś dzisiaj. W sumie jeszcze ktoś pytał o jej relacje z rodzicami więc dziś o tym będzie. Tylko późno, bo mam sporo do ogarnięcia.
Ps. Kiedyś się spotkamy w innym temacie to podyskutujemy na temat Izraela, syjonistów itd.

Dziś coś wrzucę
Film dobry polecam.
 
@Cactus jest jeszcze opcja na Quiet place i Nigdy Cię tu nie było?
Wystarczą mi jakieś małe wersje, bo nie ma efektów specjalnych.
Dzięki mistrzu!
 
Ostatnio została mi przywrócona nadzieja, że polska kinematografia to obecnie nie tylko gówno od Papryka Wegi. Udało mi się w końcu obejrzeć "Cichą noc" i "Najlepszego". Oba filmy bardzo przyzwoite.

Pierwszy z nich trochę słabszy, bo dosyć przewidywalny, ale za to bardzo dobrze zrealizowany pod względem technicznym. Udźwiękowienie to majstersztyk, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że rzadko w polskich filmach można usłyszeć wszystkie dialogi bez problemu. Ogólnie solidne 7/10.

"Najlepszy" moim zdaniem jest, nomen omen, lepszy. Bardzo dobre aktorstwo i naprawdę ciekawa historia. Gierszał klasa. Jeśli nadal będzie się trzymał z dala od polskich zdebilałych komedii to wróżę mu świetlaną przyszłość. Taki trochę polski DiCaprio z niego. Film na 8.5/10.

Co ciekawe w obu filmach gra Jakubik. Zresztą on często jest synonimem dobrego filmu, więc warto sprawdzać w czym macza palce.
 
Jeśli chodzi o jakość contentu to HBOGO jest lata świetlne przed Netflixem. Niestety, technicznie sto lat za murzynami. Problemy z wczytywaniem zawartości, słaba jakość, brak apki na TV - tutaj Netflix zamiata HBO pod dywan.
 
za hd? jeśli tak to tanioszka, a zasady takie jak w netflix? można zrezygnować w każdej chwili?
Tak w tej cenie masz treść w HD i rezygnacja wygląda podobnie jak w przypadku Netflixa .
Jeśli chodzi o jakość contentu to HBOGO jest lata świetlne przed Netflixem. Niestety, technicznie sto lat za murzynami. Problemy z wczytywaniem zawartości, słaba jakość, brak apki na TV - tutaj Netflix zamiata HBO pod dywan.
Jak nie ma apki na TV? Zarówno na konsolach jak i na tv masz odpowiednią aplikację.
Problemów ze wczytywaniem również nie zauważyłem. Co do jakości, treść UHD pewnie zostanie wprowadzona pod koniec tego roku, czy tam w 3 kwartale - wtedy kiedy Gra o tron pojawi się w 4k.
 
Jak nie ma apki na TV? Zarówno na konsolach jak i na tv masz odpowiednią aplikację.
Problemów ze wczytywaniem również nie zauważyłem.
Widocznie jestem parę miechów w plecy :) Nawet nie wchodziłem tam już od dłuższego czasu, a mam "za darmo"w pakiecie w NC+. U mnie, odpalając HBOGO na lapku, serial potrafił przestać się buforować i nawet kilkukrotne odświeżanie strony nic nie dawało, inne treści działały. Miałem tak wiele razy, a już odpalanie serwisu w dniu premiery odcinka GoT graniczyło z cudem. Ogólnie czytałem, że wiele osób miało z tym problem.
No ale widziałem, że wreszcie zmienili szatę graficzną i pewnie dzisiaj sprawdzę na TV jak to wygląda.
 
A Quiet Place / Ciche miejsce - dobry pomysł, dobre wykonanie, bardzo przeciętna historia. Niepotrzebne scarejumpy, klimat momentami gęsty, ale ogólnie spodziewałem się czegoś więcej, zakończenie też rozczarowujące. 5/10
 
Tomb Raider - oglądając miałem ciągle wrażenie że gram w grę i to jest problem bo wolałbym chwycić za pada i sam sterować zamiast się wgapiać w ekran. Ponadto fabuła bardzo naiwna.
Ale za to Alicia...
:antonio:
 
Po raz enty obejrzałem sobie mega film Braci Wachowski - Matrixa(taki mam pomysł, że sobie powtórzę najpierw Matrixa, a potem Terminatora :D), no i po obejrzeniu sobie trochę poczytałem opinie jak ludzie po latach oceniają film. Nie o tym chcę akurat pisać. Wiedziałem, że jeden z braci jest teraz siostrą, ale tutaj przeżyłem dziwne uczucie, gdyż drugi z braci też jest aktualnie siostrą :damjan: Nie ma już Braci Wachowski, a są Siostry Wachowski :joer:
 
Po raz enty obejrzałem sobie mega film Braci Wachowski - Matrixa(taki mam pomysł, że sobie powtórzę najpierw Matrixa, a potem Terminatora :D), no i po obejrzeniu sobie trochę poczytałem opinie jak ludzie po latach oceniają film. Nie o tym chcę akurat pisać. Wiedziałem, że jeden z braci jest teraz siostrą, ale tutaj przeżyłem dziwne uczucie, gdyż drugi z braci też jest aktualnie siostrą :damjan: Nie ma już Braci Wachowski, a są Siostry Wachowski :joer:
:wow:
 
Ciche miejsce - film z dużym potencjałem, ale niestety nie wykorzystanym, ponieważ reżyser stoi w rozkroku między typowym monster movie a czymś ambitniejszym. Szkoda. Ale warto obejrzeć tak czy siak, bo mało jest filmów, które potrafią tak trzymać w napięciu.
 
Back
Top