Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Najlepszy *2017* [720p] [WEB-DL] [AC3] [x264-LPT] jesst jeszcze taka, ale mam ja na torrencie, a polskich filmow, nie chce sciagac z torrenta.

To jest ta wersja ze sławnego VOD Cyfrowego Polsatu, który ma w swojej ofercie aż ... 5 filmów xD
 
Anihilacje ktoś już może wrzucał? Przejrzałem kilka stron wstecz i trafiłem tylko na recenzję Chmury, ale linka żem nie widział.
 
Na A Quiet Place ktoś był? No kurwa, wszędzie czytam, że petarda, a moje kino jakieś Piotruś królik i Kacze opowieści puszcza :stevecarell:
 
Wróciłem z Ready Player One, niewiarygodnie naiwna i pełna klisz fabuła, nawet biorąc pod uwagę to, że cały film jest pełen nawiązań i odniesień do innych filmów czy gier. Dodatkowo Spielberg ma widza za totalnego idiotę, tłumacząc mu każdą scenę głosem bohaterów i czasem jeszcze dopytując "Rozumiesz?" ::really::
Jedyne co w miarę uratowało spektakl w moich oczach to fakt, że byłem na 4dx co momentami było bardzo fajne.
 
Obejrzałem "Titan" na Netflixie. Serio Panowie, serio - to najgorszy film jaki obejrzałem od wielu lat. Nawet Cloverfield Paradox był ciekawszym shitem niż to. Film ewidentnie zrobiony by żerować na sukcesie "Kształtu Wody". Jest totalnie bez sensu. I nie mam tu na myśli bez sensu w stylu "Annihilacji" ale bez sensu w takim, że on naprawdę nie ma sensu i logiki. Na zasadzie schematów "początek, rozwinięcie, tajemnica, katastrofa, rozwiązanie problemu". Ktoś po prostu szedł od 1 do 2 do 3 do 4 w punktach z książki "scenariusz dla głupków" ale zapomniał to wszystko połączyć w jakąś spójną całość. Może 8 minut było ciekawe z tych 90 minut, reszta to brednie, bełkot i obraza inteligencji widza.

Film opowiada o kryzysie na Ziemi i by temu zaradzić, naukowcy chcą skolonizować Tytana (księżyc Saturna). Jednak by to zrobić muszą przystosować ludzi do życia w tamtych warunkach. Nie tylko naukowcy muszą zmodyfikować ludzkie płuca by wdychały azot, ale też całą strukturę ciała przystosować do życia tam. A by jeszcze bardziej obrazić inteligencję widza, w grę wchodzą też modyfikacje genetyczne: łączenie DNA zwierząt i ludzi! I to wszystko w kilka miesięcy? Rok? Taka pełna transformacja z człowieka w pół-zwierze-kosmitę. Naprawdę szkoda Waszego czasu. Wystarczy, że ja go zmarnowałem.

2/10 - Bo był profesjonalnie nakręcony i scenografia była w porządku.
 
Back
Top