Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

lol ja nie wiem Vega nakręcił genialny serial "Pitbull". Jemu musiał ktoś tam pomagać.


widocznie całe swoje siły twórcze wykorzystał na tamten serial a teraz zostało tylko bazowanie na znanym nazwisku.
 
Obejrzałem w końcu Spider-Man: Homecoming i muszę przyznać, że to najlepsza ekranizacja przygód o Człowieku Pająku jaka powstała. Tom Holland to idealny młody Peter Parker, do tego Robert Downey Jr oraz Michael Keaton jak zawsze robią swoją robotę. Jest fajna historia, dobra obsada, sporo humoru tylko ta ciocia May trochę za młoda :tongue:
 
Obejrzałem w końcu Spider-Man: Homecoming i muszę przyznać, że to najlepsza ekranizacja przygód o Człowieku Pająku jaka powstała. Tom Holland to idealny młody Peter Parker, do tego Robert Downey Jr oraz Michael Keaton jak zawsze robią swoją robotę. Jest fajna historia, dobra obsada, sporo humoru tylko ta ciocia May trochę za młoda :tongue:
A jest to już na necie w ładnej jakości? @Cactus @lugasek
 
Obejrzałem w końcu Spider-Man: Homecoming i muszę przyznać, że to najlepsza ekranizacja przygód o Człowieku Pająku jaka powstała. Tom Holland to idealny młody Peter Parker, do tego Robert Downey Jr oraz Michael Keaton jak zawsze robią swoją robotę. Jest fajna historia, dobra obsada, sporo humoru tylko ta ciocia May trochę za młoda :tongue:
Ten humor taki dobry, ze wykręcił mi gębę po kilku minutach. Rozumiem, ze z Pajunkiem maja sie utożsamiać zgraje gimbopryszczoonanizatorów, ale Spiderman nigdy nie był jeszcze takim lamusem.

Filmu nie oceniam, musiałam wyłączyć bo zaczęło mnie telepać, także może nie jet zły.
 
Odnośnie botoksu:


Także ten tego, radzę uważać :lol:

Byłem, zobaczyłem, przeżyłem bez uszczerbku na zdrowiu :redford:
 
@lugasek @Cactus mordy ogarniecie "Wojna Restrepo", "The Hornet's Nest" i "Armadillo - wojna jest w nas" ? Najlepiej po Polsku jak się da i powiedzmy tak w 480p chociaż wezmę każdą wersję i nie będę narzekał :beer:
 
Back
Top