Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Bo jest chujowy, ale to przedstawiciel tych dobrze chujowych filmów.
Jaki jest 4? No coś mi się zdawało, że czegoś mi brakuje. Dlaczego IMDB nie pokazuje?

Dokładnie. Do niego trzeba inaczej przysiąść niż do zwykłych filmów. Trzeba lubić takie klimaty.
Hmm ale ja lubię takie klimaty i chujowe samoświadome filmy. Może młody głupi wtedy byłem, że mi się nie spodobało
 
Polecam, fajna atmosfera podczas seansu, od początku do końca klimat tajemniczości. Świetnie zagrali młodzi aktorzy oraz główny antagonista. Jeśli ktoś ma możliwość to polecam iść do kina bo muzyka, dźwięki robią robotę i na pewno odbiór filmu będzie lepszy niż w domowych warunkach.

Film na familijny wypad ok, ale mimo wszystko uważam, że wcześniejsze części były jakieś zabawniejsze.
 
giphy.gif
Jebać ją maczetami ::jondance::
 
:jon: tragedia...
Całe DC jest do wyjebania do kosza razem z ludźmi którzy przy tym pracują. Zostawić tylko niektórych aktorów.

Edit: Wielu mówiło że problemem jest Snyder a wychodzi na to że nie bo gówno ciągle się za nimi ciągnie a o już statek dawno opuścił.
Ty, a ten serial dalej leci? :DC:
Nie.
 
Za 40 minut u mnie uczta w kinie dla oka, ucha i filmoznawczej pasji. "Ennio". Czuję, że to będzie długi, piękny seans. I podróż przez sentymenty, gdyż moja filmowa pasją dorastała z włoszczyzna, której symbolem była muzyka Ennio.
 
Z ciekawostek: w piątek w Kinie Muranów grają majstersztyk kina gangsterskiego z Delonem i Gabinem(czyli chyba niezaprzeczalnie dwa największe symbole francuskiego kina) "Klan Sycylijczykow".
Warto. Do tego wyjątkowa muzyka Morricone, nawet jak na niego.
 
Back
Top