Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

"Inni Ludzie " są już na serwisie.
Polecam. Dla mnie nowatorskie arcydzieło, majstersztyk dźwięku, montażu, reżyserii, aktorstwa.
W życiu bym nie pomyślał, że polski, rapowany musical psychologiczny może tak smakować.
Majstersztyk dźwięku? W sensie, że wreszcie słychać dialogi? Hehe, dzięki, zaciekawiłeś mnie, gdzie to obejrzeć?
 
Majstersztyk dźwięku? W sensie, że wreszcie słychać dialogi? Hehe, dzięki, zaciekawiłeś mnie, gdzie to obejrzeć?

Na canal + jest chyba.
Sprawdź na filmwebie, musi być odnośnik.
Na ocenę ludzi nie patrz- za duży szok dla przeciętnego widza.
To na podstawie Masłowskiej. Napisała poemat rapem.
Poprzedniego filmu na podstawie jej twórczości nie znoszę (,Wojna Polsko Ruska) ale tutaj mamy mistrzostwo świata.
A dźwięk, cóż...90 % dialogów to rap i muzyka, ważniejsza część filmu. Musiał być na najwyższym poziomie bo inaczej zjebaloby to film.
 
Na canal + jest chyba.
Sprawdź na filmwebie, musi być odnośnik.
Na ocenę ludzi nie patrz- za duży szok dla przeciętnego widza.
To na podstawie Masłowskiej. Napisała poemat rapem.
Poprzedniego filmu na podstawie jej twórczości nie znoszę (,Wojna Polsko Ruska) ale tutaj mamy mistrzostwo świata.
A dźwięk, cóż...90 % dialogów to rap i muzyka, ważniejsza część filmu. Musiał być na najwyższym poziomie bo inaczej zjebaloby to film.
Nienawidzę masłowskiej, dla mnie ta jej pseudo ksiazka wona polsko ruska bylo nieczytalna, gowno jakich malo. Wlasciwie wszystko co wydala jest chujowe, czy ksiazki czy muzyka, do smietnika.
 

prawdziwe rings of power

1658958300088.png
 

Świetny debiut braci Coen.
Trzeba tylko przymknąć oko na kilka nielogiczności, irracjonalnych zachowań bohaterów.
Mamy tutaj jednak dobrze pokazaną brutalną historię, podlana sosem dziwności, jakże charakterystycznym dla dzieł twórców "Fargo".
7/10.
 
Ana de Armas:antonio:
Piękna i w dodatku z RiGCZ-em. :tellmemore:

Nie ma potrzeby robić kobiecego Bonda. Nie powinno być żadnej potrzeby, aby kraść czyjąś postać, wiesz, by zmienić jego płeć czy coś w tym stylu. […] Chciałabym jednak, żeby role kobiece w filmach o Bondzie, mimo iż Bond nadal byłby mężczyzną, zostały ożywione w inny sposób. Że dostają bardziej znaczącą rolę – powiedziała Kubanka.
 


dlaczego ten człowiek przestał tworzyć i nie daje nam kolejnych arcydzieł? :płacz:
Zajął się również pisaniem książek i robieniem komiksów. Podpisał kontrakt z jakimś dużym wydawcą. Z tego co przeczytałem ma w planach kolejne trzy filmy, ale prace nad nimi nie są zbyt zaawansowane. Więc niestety będzie trzeba jeszcze poczekać.

 
Back
Top