Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nowy Suicide Squad to kupa. Nie wiem czy gorsza od pierwszego, ale na pewno nie lepsza. A jeszcze godzina przede mna...
E tam mi się całkiem podobał. Nie jakiś bardzo wybitny film, ale dobrze mi się oglądało. Spodziewałem się głupkowatego filmu akcji z niezbyt wyszukanym humorem i taki dostałem. Bohaterzy fajnie wykreowani, kupiłem ich od razu. Przynajmniej ten film nie jest pospinany jak plandeka na żuku żeby być poważnym.
 
The Hollywood Reporter - powstanie 4 część Niezniszczalnych.


:antonio::płacz::jon:

Film z prawdziwymi facetami. Biorę! Dziś to rzecz na wyginięciu.
Dajcie mi Seagala i faceta od Amerykańskiego ninja.
 
Last edited:
Ten nowy Bodyguard z Reynoldsem, Samuelem Jacksonem, Banderasem i Salmą Hayek - ale gówno, nawet mimo tego, że lubię tych aktorów. Próby przemycenia humoru a'la "Deadpool" totalnie nieudane, drętwe dialogi, żarty to tak stare suchary, że zasnąłem na filmie. Dosłownie, zasnąłem,dawno to się nie zdarzyło. 3/10
 
Byliśmy wczoraj w kinie na "Teściowie". Ogólnie bez zaskoczenia, ale oglądało się bardzo dobrze. Scenariusz to może nie odkrycie roku, ale gra aktorska i w ogóle dobór aktorów perfekcyjny. 7/10
 
Spokojny, stonowany, logiczny, wręcz życiowy: The Ghost Writer. Polecam:


Byłem na tym w kinie lata temu (laska zaprosiła, bo sam bym na pewno polańskiemu nie dał zarobić) i pamiętam, że tam właśnie brak logiki był
nie pamiętam szczegółów, ale coś w stylu, że pyk i w google znalazł, że ktoś tam jest agentem wywiadu
 
Byłem na tym w kinie lata temu (laska zaprosiła, bo sam bym na pewno polańskiemu nie dał zarobić) i pamiętam, że tam właśnie brak logiki był
nie pamiętam szczegółów, ale coś w stylu, że pyk i w google znalazł, że ktoś tam jest agentem wywiadu
Ale to o czym wspomniałeś jest kwestią wiarygodności, a nie logiki. Ktoś mógł puścić parę z geby i umieścić na jakiejś stronie takie informacji, które później są dementowane przez oficjalną rządową agendę.
 
Od dziś 7 z przodu.

1630867713962.png
 
Back
Top