Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Niedawno skończyłem serie John Wick i Neo wygląda 10 na 10 jak Wick. Ciekawe czy to specjalny zabieg.

Szczerze do Neo niezbyt mi to pasuje. Już bardziej kupiłbym łysego Neo. A tak mamy JW 4.
 
Za mało murzynów w obsadzie nie obejrzę. Są chociaż jakieś postacie które należądo lqbtqwert+-!?
Niczego takiego się nie dopatrzyłem, miła odskocznia od wdów, thorów, czarnych kapitanów ameryków.
Edit.
Humorem bliżej do Deadpoola niż avengersow (oczywiście bez podjazdu do humoru Deadpoola).
 
Niczego takiego się nie dopatrzyłem, miła odskocznia od wdów, thorów, czarnych kapitanów ameryków.
Edit.
Humorem bliżej do Deadpoola niż avengersow (oczywiście bez podjazdu do humoru Deadpoola).
Brzmi całkiem dobrze. Myślę, że obejrzę jak będę potrzebował się "odmóżdżyć"
 
Te oceny to chyba chińskie boty nabiły :damjan:
Jest możliwe, w Chinach (chyba) jest zablokowany ten film bo jedna z aktorek wypowiedziała się kiedyś niezbyt pochlebnie o Chinach (coś o głodnych ludziach), a przynajmniej dzisiaj gdzieś o tym czytałem (jak znajdę artykuł to podeślę).
Edit
 
Pewnie było już polecane, a jeśli nie - jak najbardziej polecić trzeba. Kto nie widział - w tę pędy oglądać!
Only the Brave:



Natomiast to:

ujdzie do obiadku. Dość niezłe kino akcji:
 
Oglądał ktoś? Opinie skrajnie różne ale chyba dam dzisiaj temu szanse wieczorem.
Średni strasznie. Malek gra drewno i gada jakby mu się szczęka zaklinowała nawet bardziej niż zwykle :korwinlaugh: Denzel przyzwoicie, Jared spoko ale ale to co z jego postacią zrobili jest bez sensu. 5/10 to max dla tego filmu.
 
przeciętniak, bez klimatu. można, nie trzeba
Średni strasznie. Malek gra drewno i gada jakby mu się szczęka zaklinowała nawet bardziej niż zwykle :korwinlaugh: Denzel przyzwoicie, Jared spoko ale ale to co z jego postacią zrobili jest bez sensu. 5/10 to max dla tego filmu.
Bez szału, myślałem że będzie coś lepszego. Można obejrzeć i zapomnieć.
No to chyba poczytam sobie książkę...
 
No to chyba poczytam sobie książkę...
Jak to wyjaśnić, chłop czy chłop?
1631700958509.png
 
Back
Top