Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Fajne, ale 6 dych? Poczekam aż staniejo

Przecież masz w większości sklepów za 40 zł (tantis, nieprzeczytane, a nawet w empiku). Nie wydaje mi się by cena miała zejść jeszcze niżej. Swoją drogą podobnie jak Niezwyciężony, Lema rysunki robią robotę.
 
Przecież masz w większości sklepów za 40 zł (tantis, nieprzeczytane, a nawet w empiku). Nie wydaje mi się by cena miała zejść jeszcze niżej. Swoją drogą podobnie jak Niezwyciężony, Lema rysunki robią robotę.
A nie patrzyłem, zasugerowałem się info z tej strony. 4 dyszki to już mogę dać :lol:
 
Moim zdaniem Pattinson sprawdzi się jeszcze lepiej w roli Batmana niż bale
Właśnie Bale według mnie dobrze pasował do roli batmana. Pattinson fajnie zagrał w filmie diabeł wcielony role wielebnego, zobaczymy jak wypadnie w roli batmana, jeszcze taka niewielka rada dla niego.
021264931649722.jpg
 
Właśnie Bale według mnie dobrze pasował do roli batmana. Pattinson fajnie zagrał w filmie diabeł wcielony role wielebnego, zobaczymy jak wypadnie w roli batmana, jeszcze taka niewielka rada dla niego.
View attachment 26351
Bale to jest zajebisty aktor, jeden z najlepszych. Ale szczerze mówiąc nie dali mu się wykazać w tej trylogii. Batman zwłaszcza w kostiumie to straszne drewno do grania.
 
Właśnie Bale według mnie dobrze pasował do roli batmana. Pattinson fajnie zagrał w filmie diabeł wcielony role wielebnego, zobaczymy jak wypadnie w roli batmana, jeszcze taka niewielka rada dla niego.
View attachment 26351
Batmana jakoś postać trzeba dzielić na dwie osoby na Bruce'a i Batmana. Bale jako Batman był ok, jako Bruce średnio sobie poradził. Dla mnie numero uno jako Wayne to Keaton :antonio:
Lecz jako Batman poradził sobie średnio.
 
wychodzi widzę na jutubie seria krótkich trailerów (postaci itd.)



@szplin mordo, jeśli masz czas na czytanie książek to daj jej szansę
:antonio:

No właśnie słabo z tym czasem a nigdy nie byłem fanem s-f, więc jakoś "Diuna" nie jest na liście pierwszych ksiązek do czytania, choć filmowi bym dał szansę.
Jeśli lubisz te klimaty, to polecam Pop Science na kanale Astrofaza. Nawet kogoś takiego jak ja wciągają te pogawędki. Dużo powiązanych tytułów książek i filmów się przewija w tych pogadankach.
 
No właśnie słabo z tym czasem a nigdy nie byłem fanem s-f, więc jakoś "Diuna" nie jest na liście pierwszych ksiązek do czytania, choć filmowi bym dał szansę.
Jeśli lubisz te klimaty, to polecam Pop Science na kanale Astrofaza. Nawet kogoś takiego jak ja wciągają te pogawędki. Dużo powiązanych tytułów książek i filmów się przewija w tych pogadankach.
Właśnie chodzi o to, że ja nie jestem wciągnięty w klimaty sci-fi (no może Obcy :werdum: ) ale Diuna wygrywa wszystko i mimo to cała seria wzięła mnie od razu. Tutaj sci-fi schodzi na drugi plan bo większość akcji dzieje się na planecie, między ludźmi i to jest tak zajebiście stworzone. Dlatego tak zasugerowałem, ale rozumiem, że może być brak czasu.
 
Back
Top