Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Into the wild (wszystko za życie). Dałem dyszke. Biografia/dramat/przygodowy

Świetnie się oglądało. Zajebiste ujęcia
 
Zaraz sprawdzę jak bardzo zjebany jest to film ;). Na razie sprawdziłem szybkich i beznadziejnych najnowsza wersję. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego takie gówno jest tak popularne? Podchodziłem do tego na 10 razy, oglądając po kilkanaście minut. Film dla debili.
 
Zaraz sprawdzę jak bardzo zjebany jest to film ;). Na razie sprawdziłem szybkich i beznadziejnych najnowsza wersję. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego takie gówno jest tak popularne? Podchodziłem do tego na 10 razy, oglądając po kilkanaście minut. Film dla debili.
To są filmy dla palących bobę.
 
Nowy Suicide Squad to kupa. Nie wiem czy gorsza od pierwszego, ale na pewno nie lepsza. A jeszcze godzina przede mna...
Potwierdzam. Bardzo starali się być śmieszni, taka parodia parodii. Film wyglądał jak seria niepołączonych ze sobą scen, nic nie znaczących osobno, ani razem.
 
Potwierdzam. Bardzo starali się być śmieszni, taka parodia parodii. Film wyglądał jak seria niepołączonych ze sobą scen, nic nie znaczących osobno, ani razem.

Dokladnie. Nie wiem po co kombinuja. Maja animowane pelnometrazowki, ktore mogli by przerobic na film.

Nie moge ogranac jak produkcja takiego gowna moze przyniesc jakiekolwiek dochody. Chcialbym zobaczyc ludzi, ktorzy wyszli z kina po seansie zadowoleni.
 
Serio aż tak źle? Myślałem, że jak Gunn reżyseruje to będzie ok. Polecam fajną animację o suicide squad Assault on arkham.
 
Back
Top