Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Muszę poobczajać, bo nie oglądałem, dzięki. Na cohones zawsze można liczyć.
Film Odyseja kosmiczna może być dla niektórych zbyt wolna, za to książka jest zajebista. . . Interstellar to tak naprawdę "nowoczesna" Odyseja. Wszystkie te filmy wymienione wyżej zajebiste, nawet nie potrafię już nic dołożyć. . . no chyba, że całą serię Obcego :fjedzia:
 
Film Odyseja kosmiczna może być dla niektórych zbyt wolna, za to książka jest zajebista. . . Interstellar to tak naprawdę "nowoczesna" Odyseja. Wszystkie te filmy wymienione wyżej zajebiste, nawet nie potrafię już nic dołożyć. . . no chyba, że całą serię Obcego :fjedzia:
Całą serię Obcego mam w kolekcji :D
 
Deadpoll 2 obejrzany, dla fanów pierwszej części polecam, nie zawiedziecie się. Reynolds urodził się do bycia Poolem.
 
Interstellar to tak naprawdę "nowoczesna" Odyseja.

nie no szanujmy sie - interstellar to tylko film o kosmosie (bardzo lubie ale nie oszukujmy sie), zaś odyseja Kubricka to ponadczasowośc SPOILER (bo nie umiem wstawic kuzwa) rozwoj czlowieka od czegos w stylu małp do zjednoczenia z kosmosem, mnostwo symboli, przemyslanych hipotez i wiele innych, ktore czynia jak dla mnie ten film czyms więcej
 
Last edited:
Sully i Transformersy też nieźle wyglądają, no i ostatnio kupiłem Matrixa i też jest dobrze.
O, matrixa to bym sam obejrzał. Dwójeczke
340px-Matrix_Reloaded_Twins.png

:antonio:
 
nie nos zanujmy sie - interstellar to tylko film o kosmosie (bardzo go lubie ale nie oszukujmy sie), zaś odyseja Kubricka to ponadczasowośc SPOILER (bo nie umiem wstawic kuzwa) rozwoj czlowieka od czegos w stylu małp do zjednoczenia z kosmosem, mnostwo symboli, mnostwo przemyslanych hipotez i wiele innych, ktore czynia jak dla mnie ten film czyms więcej
Dla Ciebie Interstellar to film "tylko" o kosmosie?
Ja tam zdecydowanie wyżej cenię Interstellar niż Odyseję, którą lubię bardzo - ale w przeciwieństwie do tego pierwszego jest emocjonalną pustką.

Zawsze lubiłem ten cytat;
We've always defined ourselves by the ability to overcome the impossible. And we count these moments. These moments when we dare to aim higher, to break barriers, to reach for the stars, to make the unknown known. We count these moments as our proudest achievements. But we lost all that. Or perhaps we've just forgotten that we are still pioneers. And we've barely begun. And that our greatest accomplishments cannot be behind us, because our destiny lies above us.

O, matrixa to bym sam obejrzał. Dwójeczke
340px-Matrix_Reloaded_Twins.png

:antonio:
Dwójki chyba jeszcze nie ma w 4, ale czekam z niecierpliwością :)
 
Back
Top