Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

:neildegrassewhoa:

U same krytyki na cojones :lol: A tak poważnie, można mieć w dupie całe MCU, można czepiać się infantylności, powtarzalności i targetu -masowego widza z brakami szarych komórek. Ale całe to uniwersum dążyło właśnie do tego momentu, do tych dwóch filmów i to wygląda zajebiście. DCEU i Disnej ze swoimi wojnami gwiezdnymi zapłaczą.
 
:neildegrassewhoa:

U same krytyki na cojones :lol: A tak poważnie, można mieć w dupie całe MCU, można czepiać się infantylności, powtarzalności i targetu -masowego widza z brakami szarych komórek. Ale całe to uniwersum dążyło właśnie do tego momentu, do tych dwóch filmów i to wygląda zajebiście. DCEU i Disnej ze swoimi wojnami gwiezdnymi zapłaczą.
Raczej Disney nie zapłacze bo MCU też jest jego częścią :D

A co do jarania się kinem superbohaterskim, to ja to uwielbiam, bo dzięki nim mogę znowu wrócić do pięknych chwil jak za dzieciaka czytałem komiksy i oglądałem te wszystkie Spider-Many i X-Meny w telewizji.
Wspaniałe czasy
:antonio:
 
@lugasek @Cactus @VoRaNeK @lukasz4493
Dałoby radę wrzucić Botoks i Kobiety mafii.
Do tych co już byli na nowym PitBullu Pasikowskiego, ak poziom względem Pitbulla z 2005 roku i serialu? Bo to był kurwa taki sztos, że ja pierdole. Po Ekstradycji i Sforze to kultowe dla mnie dzieło z gatunku kryminalno-sensacyjnego.
 
@lugasek @Cactus @VoRaNeK @lukasz4493
Dałoby radę wrzucić Botoks i Kobiety mafii.
Do tych co już byli na nowym PitBullu Pasikowskiego, ak poziom względem Pitbulla z 2005 roku i serialu? Bo to był kurwa taki sztos, że ja pierdole. Po Ekstradycji i Sforze to kultowe dla mnie dzieło z gatunku kryminalno-sensacyjnego.

https://tb7.pl/pobierz/14de9296dce2a114690f6675570fe562/Botoks.2017.PL.BDRiP.XViD.K12.avi
https://tb7.pl/pobierz/2f617abc673db0d168e8107d268a3928/Kobiety.mafii..2018.CAM.x264.AAC.mkv

Trzymaj póki nie wygasną.

Byłem na pitbullu pasikowskiego, bardzo fajnie sie ogladalo - scena z rosyjska ruletka na poczatku genialna, despero i metyl jak za starych czasów pitbulla, doda nawet fajnie trzymała poziom. Warto zobaczyć :)

P.s
Te majami strachy itp to mogą buty czyścić dorocińskiemu, Pan Aktor.
 
Te majami strachy itp to mogą buty czyścić dorocińskiemu, Pan Aktor.
Dorociński to jest aktor po szkole teatralnej, grający w teatrze i mający wiele świetnych ról filmowych
Stramowski to aktor po szkole teatralnej i jest na początku swojej kariery, chciałbym go zobaczyć u kogoś innego niż Vega. Zapowiada się ciekawie.
Strachu to jest chujowy zawodnik KSW, ćwierć trener personalny, a jego gra aktorska ogranicza się do przeklinania i grania pewnie samego siebie sprzed paru lat.
Nie zestawiaj proszę tych dwóch pierwszych nazwisk z tym trzecim, bo to aż niesmaczne.
No i oczywiście dziękuje za linki.
 
@lugasek mordo znajdziesz dla mnie?
to?

1325735642838.jpg
 
Back
Top