Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Też sobie zrobiłem TOP 10 2016 (kolejność przypadkowa :lol:)
9/10
- Goksung
- Deadpool
- Arrival
8/10
- Kubo and the Two Strings
- The Handmaid
- Sing Street
- The Nice Guys
- Everybody Wants Some!!
- Zootopia
- Captain Fantastic

Jest jeszcze sporo filmów z 2016, których nie obejrzałem, a pewnie dodałbym do listy :)
 
Dostępne są gdzieś w internecie filmy "X-Men: Apocalypse", oraz "Captain America: Civil War" w wersji z lektorem ?
Niby miały już swoja premierę na BR/DVD, ale widzę wyłącznie wersje z tym gównianym dubbingiem.
 
Dostępne są gdzieś w internecie filmy "X-Men: Apocalypse", oraz "Captain America: Civil War" w wersji z lektorem ?
Niby miały już swoja premierę na BR/DVD, ale widzę wyłącznie wersje z tym gównianym dubbingiem.

X-men nie. Civil War dzis wyszedl lektor.
 
Dostępne są gdzieś w internecie filmy "X-Men: Apocalypse", oraz "Captain America: Civil War" w wersji z lektorem ?

Tak jak napisał kokaina, dzisiaj wyszedł Civil War z lektorem, a jak Habeo puści to będą i X-Meni :)
 
Tak jak napisał kokaina, dzisiaj wyszedł Civil War z lektorem, a jak Habeo puści to będą i X-Meni :)
Rozumiem, że trzeba było tyle czekać, bo wydania BR/DVD zawierały wyłącznie napisy i ten chujowy dubbing zamiast lektora ?
 
@lugasek ale serio tam nie wiadomo co kliknac, a przeciez nie bede instalowal, jakichs pluginow.
btw, jest jakas wyszukiwarka tam na tb7?
 
Reklamy moze Ci otwiera, u mnie nic nie ma tylko przycisk download. Na tb7 raczej nie ma wyszukiwarki.
No mialem duzy niebieski "free download", ale potem otwieralo nowa karte z drugim przyciskiem download i opisem 3 krokow instalacji plugina (tu nie klikalem).
 
Tak to jest wpuscic dinozaura do labolatorium robotyki :) Dzienx @lugasek, za niedlugo powinno byc :)

Swoja droga jak dziala to tb7? To platny host? Cos jak chomik?
 
Tak to jest wpuscic dinozaura do labolatorium robotyki :) Dzienx @lugasek, za niedlugo powinno byc :)

Swoja droga jak dziala to tb7? To platny host? Cos jak chomik?
Nie mam tam konta:) To sa strony na które wklejasz link do pliku i strona genereruje go na plik premium. Wtedy mozesz pobierac z pelna predkoscia, bo za free sa limity.

tb7, xt7,rapideo,filebit,premiumy,rapidox itp. itd.

Wykupujesz transfer, albo ilosc dni i targasz.
 
Brzydko sie przyznać, ale właśnie obejrzałem Interstellar...
Zbieram szczękę i nie wiem co powiedzieć, poza tym, że to piękny film.
To samo.

Esencja SF. 2.5h wspaniałej potrawy z akcji, hard-sf i psychologii. Muszę to obejrzeć z córka - jak dorośnie do niego.
 
Back
Top