Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Szpiedzy z sąsiedztwa 7/10 - film trochę podobny do Pan i Pani Smith ale bardziej w gatunku komediowym. Jednakże dla Gal Gadot będę wracał do tego filmu jeszcze z 8 razy. TęczaTęczaTęczaTęcza
 
Jest to w jakiejś sensownej wersji ?
girl_3.png
 
Może już ktoś tu albo w skórze wrzucał tę animowaną krótkometrażówkę. Dla tych co nie mają czasu na pełnometrażowe filmy. Podstawowy warunek: NIE ODPALAĆ BEZ DŹWIĘKU


Dla mnie mega zajebiste, dzięki.
 
Pytanie o 3 filmy:

Underworld - warto isc do kina? Pytanie do fanow serii, bo jak ktoś uważa, ze wszystkie poprzednie czaesci były chujowe, to mnie tej osoby zdanie nie interesuje
Lotr - jak prezentuje się ta czesc na tle innych?
Assasin Creed - to cos w sylu Warcraft?
 
Pytanie o 3 filmy:

Underworld - warto isc do kina? Pytanie do fanow serii, bo jak ktoś uważa, ze wszystkie poprzednie czaesci były chujowe, to mnie tej osoby zdanie nie interesuje
Lotr - jak prezentuje się ta czesc na tle innych?
Assasin Creed - to cos w sylu Warcraft?
Underworld - byłbym sceptyczny, ostatnia część to był już skok na kasę i z tego co słyszałem ta część to samo;
Łotr - osoby, które są megafanami serii chwalą tą część jako jedną z najlepszych, Ci, którzy oglądają okazjonalnie narzekali;
Assasin-nie, zupełnie inne, ale może mieć swój urok, z wizytą w kinie wstrzymałbym się do pierwszych recenzji.
Z tych 3 filmów najbardziej polecałbym Łotra, potem Creeda na końcu Underworld. Przyznaję, że sam nic jeszcze z tej trójki nie widziałem, ale obserwowałem reakcje i recenzje z sieci i od znajomych. Poza tym underworlda oglądałem do tej pory wszystko i tam równia pochyła idzie mocno. Nowe star warsy mi się podobały i wobec łotra jestem pozytywnie nastawiony, a assasin to projekt z duzym potencjalem, ktory niestety rownie dobrze moze byc sakramentnie spierdoloby. Dlatego radzę wstrzymać się z wizytą w kinie.
 
Underworld - byłbym sceptyczny, ostatnia część to był już skok na kasę i z tego co słyszałem ta część to samo;
Łotr - osoby, które są megafanami serii chwalą tą część jako jedną z najlepszych, Ci, którzy oglądają okazjonalnie narzekali;
Assasin-nie, zupełnie inne, ale może mieć swój urok, z wizytą w kinie wstrzymałbym się do pierwszych recenzji.
Z tych 3 filmów najbardziej polecałbym Łotra, potem Creeda na końcu Underworld. Przyznaję, że sam nic jeszcze z tej trójki nie widziałem, ale obserwowałem reakcje i recenzje z sieci i od znajomych. Poza tym underworlda oglądałem do tej pory wszystko i tam równia pochyła idzie mocno. Nowe star warsy mi się podobały i wobec łotra jestem pozytywnie nastawiony, a assasin to projekt z duzym potencjalem, ktory niestety rownie dobrze moze byc sakramentnie spierdoloby. Dlatego radzę wstrzymać się z wizytą w kinie.
Boje się, że Assasina zjebią i taka fajna seria może nie wypalić ale zobaczymy.
 
Przecież zjebali :lol:
Tak słyszałem ale oglądałem tylko trailer a na tej podstawie nie chcę oceniać, jeśli to prawda to urwali kurze złote jajka :siara: bo można było zrobić kilka fajnych filmów na podstawie całej serii.
 
Midnight Express leci na TVP Kultura, a ja jakiś badziew oglądam (Point Break :wall:). Dla mnie najlepszy film z gatunku więziennych, lepszy nawet od The Shawshank Redemption. Jak oglądałem pierwszy raz za dzieciaka, to czułem jakbym miał wywierconą dziurę w brzuchu, a film trzymał mnie za jaja jeszcze długo po seansie.

Zasysam Blu-ray :)
 
Back
Top