Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

U nas się robiło tak że najpierw oglądało się z ziomkami Tsubase/Kapitana Hawka a zaraz potem na boisko grać w kopaną hehe
 
Dziś by to nie przeszło. A przynajmniej w takiej wersji.
Dziś dzieciaki obejrzały by Tsubasę a potem odpaliły by na kompie Fifę 2012;)
 
który dzieciak by teraz oglądał Tsubasę jeśli nie jest w full hd i jeszcze najlepiej na telefonie :)



 
Yoshi, nie przesadzaj, nadal dużo dzieciaków biega po dworzu. :)



Ja polecam X-Men First Class - uwielbiam superbohaterów - 8/10. ;)
 
Defth u mine tak samo,miałem boisko przed blokiem :),w wakacje pamiętam w piłke graliśmy pare godzin dziennie a wieczorem do kolegi na pegasusie w gałe pograć też :D..to były czasy
 
Defth u mine tak samo,miałem boisko przed blokiem :),w wakacje pamiętam w piłke graliśmy pare godzin dziennie a wieczorem do kolegi na pegasusie w gałe pograć też :D..to były czasy


U mnie podobnie, wstawales z rana i po kumpla, "wyciagales go z lozka" zeby szedl z Toba w pilke grac i nie zwracales uwagi ktora godzina. Mistrzostwa 1na 1 kazdy jakas reprezentacje wybieral czy turnieje i transfery do druzyn z sasiedniego osiedla za jakies slodycze albo plakaty haha.
 
Ah to były przepiękne czasy ! A może ktoś jeszcze oglądał ,,Kosmiczne wojny" . Sto razy lepsze od Transformersów dzisiejszych:
 
Cielak chyba na RTL 7, rycerze też byli zajebisci, ja pamiętam jeszcze taką bajkę z takim robotem, tylko cholera nie pamietam nazwy, brałem od sąsiada na VHS jeszcze. Tygrysia Maska, dzisiaj już takich bajek nie ma, wymyślą jakieś głupoty nie mające sensu.
 
Nie nie ta to jakaś niepełno sprytna. A X-man fajne było Spider-Man, był też fajny i Kleszcz był zajebisty heheh







Jakieś 10 lat temu leciało w Polsacie.
 
Rycerzy koniecznie muszę obejrzeć jeszcze raz bo pamiętam, że fabuła była dosyć fajna i oryginalna.
 
chyba tylko e kosmiczne i gwiezdne wojny nie oglądałem....



Ktoś z was może za młodu miał na kablówce CARTOON NETWORK tylko po ang?tyle tego oglądałem że anglieski w mig pochłonąłem :)







A pamiętacie tego dinozaura DENVER ostatni dinozaur ..tralala :P



albo taki serial jak jakas rodzinka gdzies wpadła do dziury jadąc samochode i wylądowała w świecie dinozauroów







Ooo al SLIDERS czy jakoś tak! GENIALNY SERIAL



jdrNNKYBMXM[/media]/a/p
p
a href=]




http://tnij.org/rtl7



dobra pora konczyc na dzisiaj z tymi wspomnieniami ;-)
 
No Slidersa oglądałem fajny był, Może troche już za dużo tych wspomnień, ale przypomniały mi się stare seriale :) Niebezpieczne ujęcia, Drużyna A, MacGyver, Kojak, Policjanci z Miami, Gliniarz i prokurator, Renegat, Dr.Quinn i oczywiście Żar tropików
 
na play station 2 była gierka na podstawie Rycerzy Zodiaku. Sam anime był dość brutalny ale wciągający. Niestety mieliśmy okrojoną wersję. Wczoraj mi się przypomniał Szalony Jack Pirat, to leciało na Fox Kids. Pamiętacie ?
 
Czy ja za mlody jestem ? Niektorych tych bajek nie kojarze. Choc w sumie nie bylem jakims fanem anime





Niebezpieczne ujęcia, Drużyna A, MacGyver, Kojak, Policjanci z Miami, Gliniarz i prokurator, Renegat, Dr.Quinn i oczywiście Żar tropików


Ale to juz kojarze :)
 
Back
Top