Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Co to jest Allo,allo do jasnej kurwy ? Ja nie znam .



I pamietajcie ze nigdy ale przenigdy : Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji
 
Co to jest Allo,allo do jasnej kurwy ? Ja nie znam .



I pamietajcie ze nigdy ale przenigdy : Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji






Tlumaczcie mu wiecej, w koncu nie ma nicku od glownego bohatera tego serialu? :)
 
Allo, Allo leci/lecialo na comedy central, i chyba bbc entertienment.







A kto to pamieta?







Badz to:







? :D



I jeszcze jedno:











:D
 
Przyjaciele mnie nie porwali, za to "The Big Bang Theory" jest moim zdaniem najlepszym sitcomem jaki wynaleziono.
 
Przyjaciele są genialni , ostatnie dwa sezony trochę słabsze ale i tak najlepszy serial komediowy jaki powstał. tyle, że trzeba oglądać w oryginale a nie z dubbingiem.



 
Wsumie od dziecka jestem dużym fanem seriali komediowych i przyjaciele to zdecydowanie jeden z moich ulóbionych.
 
Dwa światy też oglądałem, ale jakoś nie zapadł mi w pamięć zbyt dobrze. No ten strój do strzelania prądem był zajebisty:)



Przypomniały mi się jeszcze dwa fajne polskie seriale: Słoneczna włócznia i Tajemnica Sagali .
 




pamietam że to byla zajebista nowość :). Ps. ma ktos może dostep do odcinków renegata ??? Szukam od jakiegos czasu i nic nie moge znaleźć, nie wierze że tak sie rozpłynał
 
Ja sie tam kurwa całe dzieciństwo bałem programu 997 , jak leżałem u siebie w pokoju , a ojciec ogladał i słuchałem tego openingu to spać nie mogłem potem :( Tragiczne dzieciństwo :-)
 
Ostatnio widziałem tego typa prowadzącego z 997 na Wschodnim i bez kitu z oczu mu szaleństwem biło. ;o
 
Back
Top