Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Trudno będzie mi wybrać nr1, ale w pierwszej trójce na pewno umieściłbym "Apocalypse Now","The Thin Red Line" i oczywiście jak zauważył kolega powyżej, genialny "Idi i Smotri"
 
Wracam do filmu sprzed kilku stron... Kocha,lubi,szanuje - bardzo dobry film , nie takie rasowe romansidło , ciekawy. Ja dam 8,5/10
 
obejrzałem w końuc bitwe warszawską :-) tzn do pół godziny bo mi się niedobrze robiło :)



0,1/10 - katastrofa, tragedia i wszystkie synonimy słownikowe. Ten film jest tak straszny, że aż śmieszny. To, że sie komuś może podobać to już nie jest kwestia gustu tylko bezguście. Oglądając to nie czułem, że oglądam film historyczny tylko jakąś szopke noworoczną w najlepszym wypadku jakieś scenki odgrywane dla discovery przeplatane programem taneczno -polsatowsko-śpiewająco-ibiszowym w wykonaniu Nataszy ( taka z niej aktorka jak z Najmana zawodnik mma)



Przed każdą dyskusją o 1% podatku na kulture powinni przypominać to "dzieło"



Ogólnie, nie polecam :-)
 
A Very Harold & Kumar 3D Christmas zdecydowanie najsłabsza część, jednak nadal ma ten luz za który lubię całą serię. No i wielki plus za sceny z NPH, koleś wymiata :]
 
Ponoć gówno jakich mało, tak mi znajomi mówili... sam nie będę wydawał hajsu na to po takich recenzjach. :)
 
Oglądał może ktoś już Różę? Bo mam zamiar chyba się wybrać do kina, ale nie jestem pewien czy warto tego 15 wydawać
 
@up - Smarzowski ( reż. tego filmu ) ma za sobą 2 bardzo udane produkcje, a jego najnowszy obraz zbiera głównie pozytywne recenzje, więc myślę, że się nie zawiedziesz.



Blackthorn (2011) - spodziewałem się kolejnego niskobudżetowego gniota, a zostałem pozytywnie zaskoczony solidnym westernem, a o taki ostatnio naprawdę trudno. Niebanalny, wciągający i przede wszystkim realistyczny obraz z niesamowitymi zdjęciami. Mocne 7/10
 
reklama podczas Super Bowl przypomniala mi o tym filmie,



Ferriss Bueller's day off - oldschool, klasyk



Jesli ktos nie widzial, a lubi tego typu filmy, to pozycja obowiązkowa.
 
"Wolny dzień Ferrisa Buelera" pamiętam ten film, klasyk



Przed chwilą skonczyłem "50/50" z Gordonem-Levittem, dobry dramat o chłopaku chorym na raka, podobno oparty na faktach. Mozna się wzruszyć. polecam
 
Obejrzalem I.D. i szczerze moim zdaniem Rise of the footsoldier z tej tematyki jest najlepszy, choc I.D. także dobry.
 
Kręcą nowego Ultimate Soldiera :) Jest to 4 częśc z JCVD a ciekawostką jest to,że zagra w niej James Thompson - ma grać martwego żołnierza:) Zapewne twórcu filmu dostrzegli jego talent
3388617311_f7bf1c7e9c_display_image.jpg
 
Zlatan



No bo ID było robione wieki temu to i gorzej się to ogląda :)



Jak podobał ci się Rise of the Footsoldier to sprawdź jeszcze sobie jeszcze Chłopcy z Essex. Słabszy niż Soldier ale opowiada tą samą historię z trochę innej perspektywy
 
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/aa2b5702933ea656c137bc156f73a0df.gif?1328654244



co to za film??
 
łeeee,a myślałem,że coś konkretniejszego :( btw. jak już jesteśmy przy pająkach to może ktoś polecić jakiś konkretny horror? Ale nie taki gdzie jeżdzą samochodami itp :P
 
Jeśli chodzi o pająki to jeszcze takiego nie widziałem, z węzami tak samo, to jest ciężki temat.
 
"Hearts and Minds" (1974) - jeden z najlepszych dokumentów jakie przyszło mi obejrzeć. Traktuje o wojnie w Vietnamie i nabiera głębszego znaczenia w świetle amerykańskich konfliktów z ostatniego dziesięciolecia. 8/10
 
Znów pytanie : warto/nie warto ?



Chodzi mi o filmy: "Żelazna dama" i " Podwójna tożsamość" - oglądaliście bądź słyszeliście ?
 
Back
Top