Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie widziałem, ale obydwa wyglądają na średniaki, z czego "The Iron Lady" obejrzę na pewno dla ( podobno ) niesamowitej kreacji Meryl Streep.
 
Oglądałem Tyranozaura... mówiliście, że taki mocny i w ogóle, to spodziewałem się hardkoru. Niestety, zawiodłem się... ale daję 7/10 i tak.
 
Obejrzałem Różę. Dobry film, lubie filmy Smarzowskiego, widać jego klimat. Chociaż Dom Zły bardziej mi podszedł, ale ogółem polecam.
 
Jeśli chodzi o hardcore to moge polecić "The Girl Next Door" (nie chodzi o komedie pod tym samym tytułem :P )



Nie jest to hardcore pokroju "Salo" ,czy "Cannibal Holocaust" ale mocny, ponieważ oparty na faktach. Niektóre sceny są na prawde ciężkie
 
lepszy jest "American Crime" , oparty na tych samych wydarzeniach. chociaż Girl Next Door też niezły.



Salo jest przejebany , ostatnio z takich hardcorów oglądałem też Man behind sun o jednostce 731
 
"American Crime"jest tylko cieniem "The Girl Next Door". Pierwowzór mimo uboższego budżetu ( a może dzieki niemu ) i praktycznie nieznanej obsadzie był bardziej surowy i przez to odgrywane sceny bardziej szokowały. Z innych ekranizacji powieści Ketchuma polecam również mocno pokręcony "The Woman"
 
Widziałem American Crime i ten film zaszokował mnie. Poczytajcie sobie o Sylvi Likens, prawdziwej bohaterce.
http://jackketchum.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=64&Itemid=59

Przy okazji widziałem ostatnio Fightera - dobry film a jeszcze lepsza rola Christiana Balea. Schudł specjalnie do tej roli 15 kg i przebywał przez długi okres z prawdziwym Dickim Eklundem by się do niej przygotować.
 
Oczywiście Mechanika oglądałem. Podobno do tej roli schudł ponad 25 kg. Od czasu American Psycho, jestem fanem Balea, ale chyba i tak nie przebije Johnnego Deepa ;-)
 
Oj widzę,muszę dużo nadrobić w tym temacie. Co myślicie o obrazie jakim jest Srpski film?



Osobiscie staram sie unikac tak mocnego kina - chetnie bym zobaczyl, ale nie chce sie "znieczulać" poprzez takie jazdy :D Głównie chodzi o scenę z dzieckiem. Salo też takie poryte? Bo przymierzam się. Cannibal Holocaust odmawiam z powodu "żywych" aktorów,chyba wszyscy wiedzą o co chodzi.Kiedyś oglądałem Guinea Pig, ale to było tak bezsensowne, że nie dałem rady.
 
corey oba fimy są inne, Girl next door bazuje na książce , która już mocno podkoloryzowała wydarzenia, American crime bardziej trzyma się faktów. ten drugi mimo mniejszej brutalności daje wg mnie więcej do myślenia.



Yagiel Srpski film poza sceną z dzieckiem aż tak bardzo nie szokuje, poza tym nie warto w ogóle się za to zabierać. jak chcesz coś co ryje głowę to zobacz Gummo (Skrawki) :)



jak ktoś chce poczytać o snuffach :



http://www.paranormalne.pl/topic/25550-snuff-films/
 
Ja najpierw obejrzałem American Crime, później dopiero Girl next door i ten drugi film choć dobry, już nie zrobił na mnie wrażenia. Ważną rzeczą jest, który film obejrzymy w pierwszej kolejności.
 
@Yagiel Salo to masakryczny film,znam ludzi,ktorzy nawet nie mogli obejrzec go do konca,wg mnie ten film to straszny gniot,bezsensowne ukazanie przemocy i dewiacji seksualnych,jednym slowem,obejrzalem"na sile" nie polecam.
 
@ Yagiel



Srpski Film odradzam. Sam jestem fanem gore, azjatyckiego kina i wszystkiego co kontrowersyjne, ale Srpski film jest po prostu niesmaczny, żeby nie powiedzieć zj..any. Poza sceną z dzieckiem jest jeszcze kilka innych które też potrafią zemdlić czlowieka. Ja odradzam, kto chce niech go ogląda ale na własną odpowiedzialność.
 
A ja lubie od czasu do czasu zarzucić film gore, nazi exploitation, czy inny tego typu ekstremalny shit. Nie, żebym się tym jarał, po prostu lubie filmy które szokują.

"Salo" jest niezłe, chociaż niektóre sceny wydają się być bardziej śmieszne, niżeli szokujące.
"Man behind the Sun" w mojej opinii oceniam wysoko, ze względu na fakt, że jest zainspirowany zdarzeniami które na prawde miały miejsce. No i ta znana scena (dla tych co widzieli) z kotem i szczurami, która jest autentyczna :(
Z podobnych tematyką, moge polecić również "Bunman-The Untold Story" "Cannibal Ferox
" czy "Shogun's Sadism
"

Swoją drogą, natknełem się ostatnio na pewien filmik w necie z masochistami, przez który mam uraz na psychice. Ostre gówno, ale nie będe go wrzucał bo jeszcze dostane bana :D
 
@Sonny87 a widziales prawdziwy film "snuff" nakrecony przez "maniakow z Dniepropietrowska",ukazuje on morderstwo pewnego goscia,mlotkiem.Pojawia sie w sieci ale bardzo szybko jest usuwany.Po seansie to mowie Ci,ze przez pare dni nie moglem o tym zapomniec,ciezko ten film wogole obejrzec do konca.Zaznaczam,ze nie jestem jakis tam przesadnie wrazliwy. a filmik jest 100 procent prawdziwy bo byl dowodem w sprawie sadowej,skazujacej tych kretynow. to Ci powiem to jest dopiero GORE tak szczerze to lepiej tego nie ogladac,ja tez myslalem,ze mnie takie rzeczy nie ruszaja--->pomylilem sie ,linka nie wstawie bo to naprawde masakra
 
Plastrowy widzialem to gowno-nie polecam-tez pare dni do tylu chodzilem. Mam nadzieje ze chlopaki pod cela im za to wynagrodza
 
@ herrflick smierc dla takich to za malo,jakbym zlapal to na zywca rozczlonkowal a to i tak by bylo za malo!!!
 
@Plastrowy



Widziałem ten filmik. Niestety utkwił mi w pamięci :(



@Kaczka



Ten o którym piszesz, z tego co pamiętam była to egzekucja Czeczeńców na rosyjskim żołniezu. Najgorsze, że nóz wydawał się być troche tempy
 
Pisząc o tym filmiku z masochistami, przypomniał mi się jeszcze jeden, mniej drastyczny ale też poryty
W sumie to sam nie nie wiem czy to fake, czy też nie. Jeżeli nie, to chłopaki fajnie sie bawią, no, no :D

Jeżeli macie słabe nerwy nie oglądajcie, nie zachęcam!

(link usuniety, jak ktoś chce to na priv) :D
 
No to żeś Sonny dojebał do pieca teraz.



IMO usuń - za mocne na to forum...modzi mogą różnie na to patrzyć







Edit. Tyranozaur - świetny film. Mocne 8/10 od mnie. Polecam
 
po zatrzymaniu maniaków z Dniepropietrowska poszła plotka , że kręcili to na zamówienie jakiegoś fana snuffu. jest też chyba o tym napisane w linku, który wrzuciłem wcześniej.



dobra scena :)



 
Kurde, ja byłem wstrząśnięty po zabiciu kolesia w tamtej szkole karate, a co dopiero jakbym zobaczyl to o czym mowicie:) W sumie, to nawet nie mam zamiaru ogladac czegos takiego.
 
Kontynuując wasz temat "porytych" filmów, proponuję coś nowego, w sensie daty wydania, a mianowicie Kobieta / The Woman. Film całkiem niezły., szokujący, brutalny. Nie tyle same sceny co postawa głównego bohatera Uświadczymy w nim wszystkiego po trochu: sadyzm czy patologia. Bardzo przyjemnie mi się oglądało, bo jest to mocna rzecz, a Jack Ketchum, to jest gość. 7+/10
 
Srpski film - Średniak. Najmocniejsze sceny są w drugiej połowie filmu (duszenie blow-jobem), ale na mnie nie zrobiły aż takiego wrażenia, w końcu to tylko film.



Cannibal Holocaust - dobry. Ciekawa historia i klimat, oraz kilka mocnych scen. Morderstwa na zwierzętach niezbyt drastyczne, na co dzień w rzeźni można gorsze sceny zobaczyć.



Salo. 120 dni gomory - dziwny film, mnie osobiscie trochę nudził. Śmieszne sceny z konsumpcją odchodów.



Laboratorium Diabła - ponoć jeden z najbardziej wstrząsających filmów, bo na faktach autentycznych. Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda sławny Unit 731, przy którym Aushwitz nawet nie jest taki straszny, to można obejrzeć. Ale dla mnie też średniak.



Seria Guinea Pig - 2 pierwsze części prezentują poważny charakter, gdy reszta to komedie. Zwłaszcza 2 częsć narobiła sporego szumu, ponoć nawet były zgłoszenia na policje, ze to prawdziwy film snuff. Jak ktoś chce oglądać krojenie kobiety na kawałki, przez niecałą godzinę, to polecam :P



A co do tych internetowych filmów, ala snuff, to pełno tego gówna. Od tych "maniakow z Dniepropietrowska", przez goscia którego koń posuwa w tyłek ( co doprowadza go to do śmierci), sławnego 1 man 1 jar, egzekucji z Iraku, aż po masochistów ucinajacych, miażdżących swoje penisy i jądra na strzępy. Cóż, takie rzeczy działy się od zawsze, tylko teraz dzięki internetowi, wszyscy mogą się przekonać, jak gatunek ludzki może być poważnie spierdolony :D
 
jest jeszcze trylogia August Underground ale to już całkiem hardcore , taki Srpski film to przy tym bajka.
 
madafaka



Nie powiedziałbym, ze bajka. Trylogia Augusta jest dla mnie tak przekoloryzowana, że aż śmieszna :D a przede wszystkim nudna - flaki, gówno, rzygi, flaki, gówno, rzygi i powtórz tak jeszcze x5.
 
być może, oglądałem bardzo dawno dwie pierwsze części i wtedy były dla mnie mocne. z czasem człowiek się uodparnia i może teraz bym podszedł do tego tak jak Ty.



Haute Tension oglądałeś może, warto ?
 
Back
Top