Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

KARBALA - Poszedłem wczoraj z dziewczyną i szału nie było. Wg mnie film robiony na siłę, a wątek sanitariusza (Antonii Królikowski) to zupełna żenada. Mocno denerwujące ujęcia podczas starć, bo obraz lata jak oszalały i nic dokładnie nie widać. Szkoda marnować kasy na seans. 4/10

Tak się robi w filmach akcji, wojennych gdy nie ma pieniędzy na efekty. Oszukuje się robiąc chaos szybkimi ujęciami z ręki.

Chociaż czasem można mniejszy budżet i ograniczenia efektów mądrze ukryć. Np w "Miasto 44" jest genialna scena w której samochód pułapka wybucha w tłumie radosnych powstańców. Nie było kasy na pokazanie samego wybuchu i walących się kamienic obok - więc co zrobił reżyser? Z samego wybuchu mamy tylko poduch kurzu a następnie wstrząsającą scene gdy z nieba spada deszcz krwi i flaków ludzkich. I jest to mocniejsze niż gdyby pokazać sa wybuch pełen ognia i fajerwerków. O czym warto wspomnieć - taka scena, deszcz ludzkich ciał, miała miejce. Czytałem o niej w książce "Płonące Lazarety".

No ale inni ukrywają brak kasy machając kamerą jak pojebani.
 
@halibut. gdyby nie gral to bym za cholere tego nie znalazl ;)

Najlepszy jest opis z filmweba:
W jednej klasie spotykają się nastolatki z różnych środowisk, są nawet cudzoziemcy. Wszystkich łączy jedno - nieprzeciętne zdolności, wielkie ambicje, śmiałe i rozległe plany na przyszłość. Tym różnią się od reszty swoich rówieśników. Poza tym są tacy sami jak oni.
 
Oglądał ktoś może:
Interstellar'a albo Europa Report?
Oglądałęm w pon na polsacie Prometeusza i tak mnie naszło na filmy w podobnym klimacie :D

Ew. ma ktoś może (@VoRaNeK ) jakiegoś linka do poprania jednego/obu wymienionych z napisami pl, tylko nie przez torrenty czy inne tego typu ustrojstwo, a normalnie przez linkacza?
 
Nowa Fantastyczna czwórka jest nawet gorsza, niż krążące o niej opinie, jak lubię sobie obejrzeć ekranizacje komiksów to tego cholerstwa bez szybkiego przewijania bym nie zdzierżył 1/10
 
Oglądał ktoś może:
Interstellar'a albo Europa Report?
Oglądałęm w pon na polsacie Prometeusza i tak mnie naszło na filmy w podobnym klimacie :D

Ew. ma ktoś może (@VoRaNeK ) jakiegoś linka do poprania jednego/obu wymienionych z napisami pl, tylko nie przez torrenty czy inne tego typu ustrojstwo, a normalnie przez linkacza?

Pandorum, Event Horizon, Moon, Screamers może jeszcze Love jak gdzieś znajdziesz.
 
#Masu
Wg. mnie gorsza, przez większą część filmu nic się nie dzieje; część z Albą miała chociaż Albę :); no i wrzucili murzyniaka jako Człowieka Pochodnię...
#Shajs
Najsłabsza z całej serii. Idzie obejrzeć, ale szału nie ma.
 
#Masu
Wg. mnie gorsza, przez większą część filmu nic się nie dzieje; część z Albą miała chociaż Albę :); no i wrzucili murzyniaka jako Człowieka Pochodnię...
#Shajs
Najsłabsza z całej serii. Idzie obejrzeć, ale szału nie ma.

Alba tylko w bikini:) Ja lubię tą laskę z House of Cards, więc i tak spróbuję,

Ja pierdolę, przypomniało mi się jak w thrillerze, bodajże The Eye, próbowali z Alby zrobić czarny charakter. A przecież każdy facet dałby jej się pokroić :pray:
 
Alba tylko w bikini:) Ja lubię tą laskę z House of Cards, więc i tak spróbuję,

Ja pierdolę, przypomniało mi się jak w thrillerze, bodajże The Eye, próbowali z Alby zrobić czarny charakter. A przecież każdy facet dałby jej się pokroić :pray:
The eye, film, na którym byłem w kinie, całkowicie trzeźwy od wszelakich używek i wyspany jak bobas, a nie pamietam z tego filmu nic, oprócz tego, ze jakiś przeszczep oka i wizje były. Ale to chyba tez wyczytałem pózniej
 
The eye, film, na którym byłem w kinie, całkowicie trzeźwy od wszelakich używek i wyspany jak bobas, a nie pamietam z tego filmu nic, oprócz tego, ze jakiś przeszczep oka i wizje były. Ale to chyba tez wyczytałem pózniej


Nieważne, bo o Awake mi chodziło:)
 
Oglądał ktoś może:
Interstellar'a albo Europa Report?
Oglądałęm w pon na polsacie Prometeusza i tak mnie naszło na filmy w podobnym klimacie :D

Ew. ma ktoś może (@VoRaNeK ) jakiegoś linka do poprania jednego/obu wymienionych z napisami pl, tylko nie przez torrenty czy inne tego typu ustrojstwo, a normalnie przez linkacza?

Nie ma problemu choć jest problem z linkami do wersji z napisami ... Same lektory, z napisami to tylko torrent

Europa Report

720p

Interstellar

720p
 
Te dwa z lektorem? Bo zassalbym, przed snem i tak nie lubię czytać, bo juz ledwo co widzę
 
Back
Top