Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Southpaw - kawał dobrego kina. Bardzo przyjemnie się ogląda, walki fajnie zrealizowane. 2 godziny mijają bardzo szybko :) Polecam!
 
Film może i jest dobrze zrealizowany, ale dla mnie... za smutny. Niby całośc fajna, nie ma do czego sie przyczepić, ale film mnie nie porwał.
 
Jeszcze odnośnie Southpaw, to na propsie ścieżka dźwiękowa. Szczególnie Phenomenal Eminema idealnie pasuje do scen w których słychać tę piosenkę :)
 
Obejrzałem southpaw, przyzwoity film. Najbardziej podobała mi się pierwsza część, zanim
po śmierci żony i utracie dziecka poszedł trenować do nowego klubu.
Od tego momentu jakoś utracił w moich oczach i stał się kolejnym filmem o powracającym na szczyt sportowcu. 6+/10
 
To nie są prośby, które są dla mnie problemem. Kilka kliknięć i już

@VoRaNeK
Masz może też dostęp do Straight Outta Compton 720p? :D

Format : Matroska at 3 452 Kbps
Length : 3.47 GiB for 2h 24mn 3s 520ms

Video #0 : AVC at 3 261 Kbps
Aspect : 1280 x 528 (2.424) at 25.000 fps

Audio #0 : AC-3 at 192 Kbps
Infos : 2 channels, 48.0 KHz

Hataki nie zrobili jeszcze napisów

@Trzyha
Lepszej na razie nie znajdziesz. Da się spokojnie oglądać
932ad9b712b420caf754c928d12ea4f4.jpg
 
jaka jakosc tego SOC? bo nic z tego nie rozumiem, a dopiero co premiera byla
Voranek mistrz!
 
@VoRaNeK
Nie mam pojęcia jak Ty to robisz ale wielkie dzięki! :D W ogóle miałeś kiedyś trudność żeby znaleźć cokolwiek w internecie? :D
 
Wiem, ludzie czekali aż wrócisz :D
Poza tym... Kuba, nie wierzę że miałeś czas na leżenie ;)

Byłem tam 14 dni. Miałem czas na dużo rzeczy :smile:

@VoRaNeK
Nie mam pojęcia jak Ty to robisz ale wielkie dzięki! :D W ogóle miałeś kiedyś trudność żeby znaleźć cokolwiek w internecie? :D

Jesli chodzi stricte o MMA to rzadko mimo braku dostępu do FP. Poza MMA nie jestem już taki mocny ale staram się. @Grzechu mnie wyręcza :beer:

P.S. Cactus był lepszy
 
Myślałem że tylko jeździsz, żeby zwiedzić jak najwięcej ;)
p.s. widziałem ostatnio fotki i filmy kumpla z grecji - woda przejrzysta oj przejrzysta.

Zwiedziłem dużo ale też i odpocząłem leżąc, nic nie robiąc i sącząc co nie co. W skromnych ilościach bo wiadomo, wszystko tam drogie a % w nadmorskich kurortach przede wszystkim
Potwierdzam, przejrzysta :smile: Ale też potwornie słona i kryjąca wiele skarbów. Koleżanka wyłowiła 10 euro

Za dużo tego offtopu. Gdyby ktoś miał jakieś pytania to w HP
 
naprawdę wam aż tak się podoba Southpaw? tylko ja zwracam uwagę na technikę w takich filmach? te walki... kurwa no. :) Jake jest dla mnie mistrzem, ale fabuła dla mnie strasznie mdła. nic innego do głowy mi nie przyszło po obejrzeniu tego filmu, miałem nadzieję na coś specjalnego, unikalnego, a dostałem standard film - zemsta + happy ending. hmmm, noowość...

NOT.
 
Last edited:
Nie powiedziałbym @baju , że ten film ma...

Nie powiedziałbym, że ten film ma happy end. Po prostu wygrał walkę, ale nie ukoił serca po stracie ukochanej.
I do czego jak do czego, ale do walk nie można się tutaj przyczepić. Są dużo bardziej techniczne i prawdopodobne niż w innych produkcjach.
 
Ogólnie to Gyllenhaal chyba od 2012 nie wystąpił w filmie który nie byłby conajmniej dobry (nie oglądałem Accidential Love, a tam chyba Jake występuje, a film jest bardzo krytykowany).

Wspominałem już, że Bogowie Ulicy to najlepszy film ever :D?

I też Wam usunęli konta na Hqsource?
 
KARBALA - Poszedłem wczoraj z dziewczyną i szału nie było. Wg mnie film robiony na siłę, a wątek sanitariusza (Antonii Królikowski) to zupełna żenada. Mocno denerwujące ujęcia podczas starć, bo obraz lata jak oszalały i nic dokładnie nie widać. Szkoda marnować kasy na seans. 4/10
 
Back
Top