Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Przerobiłem "Oldboya".
Bardzo dobry film. Mimo że domyślałem się co do końcówki to zmiażdżyła mnie pozytywnie, polecam!
 
Jestem pod wielkim wrażeniem Southpaw, a w szczególności roli odegranej przez Jake'a Gyllenhaala. Fenomenalnie odwzorowane zaburzenia mowy i percepcji u pięściarzy z dużym stażem na ringu.
Sceny walk bardzo realistyczne, świetne slo-mo.
Oglądać Panowie, bo to nasze klimaty!

jake-gyllenhaal-5419671.jpg
 
Jestem pod wielkim wrażeniem Southpaw, a w szczególności roli odegranej przez Jake'a Gyllenhaala. Fenomenalnie odwzorowane zaburzenia mowy i percepcji u pięściarzy z dużym stażem na ringu.
Sceny walk bardzo realistyczne, świetne slo-mo.
Oglądać Panowie, bo to nasze klimaty!

Rozczarowanie roku jak dla mnie.Jake solidnie,ale scenariusz strasznie miałki.
Sportowy film jakich jest dziesiątki.
6/10
 
Oba filmy obecne w kinach, chociaż @VoRaNeK pewnie ma od miesiąca ogarnięte, :crazy: :
1. Everest - świetny film o wyprawach komercyjnych w góry najwyższe ukazujący jakie warunki tam panują, co może stać się z człowiekiem powyżej "strefy śmierci". Jeśli kogoś interesuje ta tematyka to serdecznie polecam, fantastyczne ujęcia krajobrazu + ciekawa historia.
2. Wakacje: W nowym zwierciadle. - Autentycznie płakałem ze śmiechu, komedia familijna dla każdego, każdy znajdzie w tym filmie coś żeby się z niego pośmiać.
 
Oba filmy obecne w kinach, chociaż @VoRaNeK pewnie ma od miesiąca ogarnięte, :crazy: :
1. Everest - świetny film o wyprawach komercyjnych w góry najwyższe ukazujący jakie warunki tam panują, co może stać się z człowiekiem powyżej "strefy śmierci". Jeśli kogoś interesuje ta tematyka to serdecznie polecam, fantastyczne ujęcia krajobrazu + ciekawa historia.
2. Wakacje: W nowym zwierciadle. - Autentycznie płakałem ze śmiechu, komedia familijna dla każdego, każdy znajdzie w tym filmie coś żeby się z niego pośmiać.

Dzięki za polecenie Everesta. Mogę się zrewanżować świetnym filmem dokumentalnym Storyville, 2013-2014, K2: The Killer Summit.

Plus jak ktoś tak jak ja lubi kino europejskie to dziś ogarnąłem sobie z rana film Colt 45. Bardzo przyzwoite kino francuskie, jak zawsze bez hollywoodzkiego zadęcia.

7634337.3.jpg
 
Back
Top