Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

A klamka nie jest za nisko, żeby się powiesić? Dziwny wybór

Da się zrobić. Tzn Michi by to spierdolił ale to wykonalne. Cała zabawa polega na tym że po zadzierzgnięciu się po 5 sekundach mdlejesz i potem już następuje duszenie na bezwładzie. Tutaj chyba nie ma akcji z przerwaniem kręgu.

Na zajęciach z kryminalistyki widziałem fotkę typowej grubej amerykanki, która powiesiła się przypadkiem otwierając drzwi-klucz miała na smyczy powieszonej na szyji-potknęła się przy otwieraniu a że nie ściągnęła smyczki z karku to się udusiła bo nie była w stanie się pozbierać #darwin
 
Halibut wrzuć tego posta do Hyde Parku jutro rano jak ludzie będą sie w pracy nudzic-zbierzesz więcej zainteresowania. Niedzielny poranek jest trochę martwy*


*niezamierzone:)
 
Last edited:
Halibut wrzuć tego posta do Hyde Parku jutro rano jak ludzie będą sie w pracy nudzic-zbierzesz więcej zainteresowania. Niedzielny poranek jest trochę martwy.

Nie no, stary, widzialem na filmach wieszanie na klamce wiec pasuje tutaj :p
 
Fantastic 4, nie jest taki zly. Porzadna obsada, swietne efekty, efektowny arcywrog. Wady to rozwleczona, zbyt prosta historia oraz brak glebi postaci. Zmarnowany potencjal, choc da sie zobaczyc. 6/10
 
Mission Impossible - Rogue Nation - chyba faworyt do najlepszej części misji ,niby wszystko już było ale coraz lepiej to wygląda 8/10
 
Fantastic 4, nie jest taki zly. Porzadna obsada, swietne efekty, efektowny arcywrog. Wady to rozwleczona, zbyt prosta historia oraz brak glebi postaci. Zmarnowany potencjal, choc da sie zobaczyc. 6/10
Czytałem same niepochlebne opinie względem starszych wersji - dla mnie wszystkie są tak samo średnie 5/10
Nadrobiłem też wczoraj Avatara (po 2 kończyłem oglądać, co rzadko się zdarza, żebym 3h film o tej godzinie na raz obejrzał) i solidne 8/10 muszę dać. Piękne widoki.
 
Tam gadka była o S-F filmach. Nie widziałem, czy wrzucaliście, ale wczoraj obejrzałem Infini - i imo całkiem przyzwoity. Oceny doyć niskie na FW i IMDB,ale mi sie podobał, bo lubię ten gatunek. Nawet 7/10 dam.

7648243.3.jpg
 
@Grzechu widzę, że ubiegłeś mnie dzisiaj z seansem Cooties :lol:
A przy niedzieli sobie obejrzałem. Myślałem że będzie lepsze. Ale ciesze się, że nie było gorsze :D
EDIT: myślałem czy nie dać 6/10 bo humor miejscami dobry, ale wczoraj byłem jakiś bardziej krytyczny więc 5/10
 
@VoRaNeK , zapytam tutaj: co Ci dają te wszystkie płatne serwisy, pozwalające tworzyć te szybki linki do różnych większych i mniejszych pierdół?
Poza funnem oczywiście. Da sie coś z tego $$ nabić, czy ki wuj?
 
Wchodzi na pierwszy lepszy warez, znajduje to czego szuka i ściga z max prędkością. Za to płaci. Heloł xD
 
Back
Top