Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Luzik, zapytaj w tym temacie w tym układzie hehe ;-) Ale jak widzisz ktoś może uznać, że film jest na dychę, a ktoś na czwórkę. Nie sprawdzisz jak sam go odbierasz to się nie przekonasz. Kto nie ryzykuje ten nie ogląda dobrych filmów ;-D
 
Zdaję sobie z tego sprawę, ale zwyczajnie potrafię nie oglądać filmów po pół roku (bo wolę inne zajęcia), a z drugiej strony na liście do obejrzenia mam już 310, więc zbytnio mi nie zależy na dopisywaniu kolejnych nazw ;)
 
Lucy - 5/10 Niewykorzystany potencjał. Do pewnego momentu oglądało się go nawet spoko, potem chyba scenarzystów poniósł melanż.
 
Ahahaha żeby Django dać 3/10 to jest jakiś wyższy poziom hipsterstwa :D [strike]Boję się zobaczyć co ma 10/10 u tego użytkownika. [/strike]Edit: doczytałem.



Szady by to widział to ma wylew gwarantowany.
 
7595009.6.jpg




Szału ni ma, ale daje radę 6,5/10
 
Ahahaha żeby Django dać 3/10 to jest jakiś wyższy poziom hipsterstwa


Z tego co się orientuję to właśnie Tarantino jest w hipsterskich kręgach poważany.



Ja nie rozumiem jak można dać takiemu filmowi 8-10/10. Zwykła efekciarska, pusta papka. Strasznie się napalałem na ten film, nawet poszedłem na przedpremierę i się zawiodłem. Stąd moje rozgoryczenie jeszcze większe.
 
Czemu pusta? Fabuła była, dość fajna, długi film, a minął mi dość szybko. Tylu dobrych aktorów zagrało też nie bez powodu. Spodobał im się scenariusz, a ja wierzę, że nie wybierają zawsze tylko hajsu, ale i proponowany projekt i rolę, którą chcą odegrać w tym wszystkim :-) No, ale mogę się mylić.



Tarantino kręcił jeszcze zanim termin jak hipster usłyszałem :-) To, że jakiejś tam grupie ludzi tak się mieniącymi się podoba to znaczy, że mają dobry gust i tyle, a nie, że Tarantino jest jakoś przywiązany do takich ludzi :P
 
Czemu pusta? Fabuła była, dość fajna, długi film, a minął mi dość szybko.




Był w sumie o niczym. Nie przekazał mi niczego ciekawego, nie wzbudził u mnie żadnych emocji, no i też mi minął szybko (tak jak "Straszne filmy").




Tylu dobrych aktorów zagrało też nie bez powodu. Spodobał im się scenariusz, a ja wierzę, że nie wybierają zawsze tylko hajsu, ale i proponowany projekt i rolę, którą chcą odegrać w tym wszystkim :-) No, ale mogę się mylić.


Chyba nie będziesz mnie zmuszał do strzelania chujowymi filmami w doborowej obsadzie? :<



@Minionek, szacuken. Widzę, że też nie przesadzasz z wysokimi ocenami. Ile filmów średnio oglądasz (na tydzień czy miesiąc)?
 
@cypher



Dużo z dziewczyną oglądam bo to nasze wspólne hobby, seans zawsze polega że jeden film wybieram ja, jeden ona i jeden jakiś pierwszy losowy nieoglądany z filmweba. W pracy też na nockach ogarniam jak nie ma żadnych zgłoszeń, gdzieś z plus/minus 15 filmów tygodniowo wleci.
 
No to grubo. Mi chyba w zeszłym roku wyszedł niecały film/dzień, ale w tym już tylko ze 3 tygodniowo.



W 2012 jak siedziałem na "bezrobociu" to średnio ze 2/dzień wchodziło, no i pisałem jeszcze recenzje na parę małych stronek.
 
Dużo z dziewczyną oglądam bo to nasze wspólne hobby, seans zawsze polega że jeden film wybieram ja, jeden ona i jeden jakiś pierwszy losowy nieoglądany z filmweba. W pracy też na nockach ogarniam jak nie ma żadnych zgłoszeń, gdzieś z plus/minus 15 filmów tygodniowo wleci.


chciałbym zobaczyć Twoje półki z filmami ;) Pewinie cały pokój zawalony ;]
 
chciałbym zobaczyć Twoje półki z filmami ;) Pewinie cały pokój zawalony ;]




http://www.wykop.pl/ramka/1814620/xbmc-czyli-dlaczego-nie-placze-po-kinomaniak-tv/ polecam.




No to grubo. Mi chyba w zeszłym roku wyszedł niecały film/dzień, ale w tym już tylko ze 3 tygodniowo.



W 2012 jak siedziałem na "bezrobociu" to średnio ze 2/dzień wchodziło, no i pisałem jeszcze recenzje na parę małych stronek


99% moich 1 to filmy które oglądałem 15 minut bo tego szajsu nie dało się do końca wytrzymać, lub wybory mojej dziewczyny która oglądała wtulona we mnie a jak oczy w vite.
 
Ja każdy film oglądam od początku do samego końca, dla zasady. Aczkolwiek zdaża się, że robię kilka rzeczy w międzyczasie, więc nie mam poczucia, że marnuję na jakiś chłam swój czas :).



@gojilla, ja na przykład na swoją kolekcję wynajmuję magazyn za miastem.
 
Jakby co pierwszy serial o MMA, czyli Kingdom już lata w sieci, 2 odcinki ale niestety napisów brak...
 
http://www.filmweb.pl/film/Zombeavers-2014-691923



Oglądał ktoś? Opis wydaje sie zachęcający.
 
Macie może do tego Kingdom napisy angielskie ?



Haha ale :-)



Panowie proszę wyłapać istotny szczegół w 2 odcinku Kingdom w 15:00 dokładnie



:-)
 
Ja w czwartek ogladałem francuski film "Nietykalni"



Jak dla mnie świetny, Humor na wyższym poziomie i mozna się posmiać, ogólnie naprawdę bardzo dobry mocne 7-8/10.







@Down



A to nie była opera? Bo ja tez lezalem poprostu
 
Ja pomimo tego że nienawidzę fr, dałem temu filmowi 10/10. Scena w teatrze - płakałem ze śmiechu.
 
http://www.filmweb.pl/film/Sukiyaki+Western+Django-2007-391852



Polecam.



Właśnie obejrzałem scenę obrzezania dziewczynki w fimie Kwiat Pustyni i mi się serce kraja. A miałem już nie oglądać nigdy więcej tego filmu.
 
Panowie, są tu jacyś zagraniczniacy? Planuję już w ten pt wypad na Interstellar z dziewuchą która średnio trawi S-F i szukam info, czy nie jest to typowy blockbuster z cyklu "zabij wszystkich i uratuj świat". Po trailerach tego nie widać, a jak jest w rzeczywistości? Na RT 74%, Metacritic 76%. Jakieś opinie?



Tak swoją drogą...



TMNT ("Wojownicze Żółwie Ninja") - mało fajny i mało śmieszny. Znudził mnie mocno i musiałem przewijać kilka razy. Nie wiem, nie czułem zupełnie starego, dobrego klimatu. Taki tam nieświeży, odgrzewany kotlet 4/10.
 
Dla mnie Żółwie to też całkowity niewypał, ale nie zwalałbym tego na to, że odgrzewany kotlet. Historia ma potencjał, ale nie można zmieniać podstaw, takich jak to, że szczur uczył się walki z książki ...
 




Typowe kino klasy C. Nie nastawiałem się na fajerwerki, ale dotrwałem bez problemu do końca. Film znacznie lepszy niż na przykład Sharknado. Co prawda trochę za mało cycków, ale ilość bobrów w sam raz. Byłoby solide 3.5/10, ale za końcówkę jest 4/10.
 
Back
Top