Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

W9ENA9f.jpg




Naprawdę widziałem o wiele gorsze filmy i ten da się obejrzeć, bo nie sili się na coś ambitnego/strasznego. Jeśli oczywiście ktoś nie ma awersji na tego typu produkcje.
 
Ostatni dom po lewej właśnie przed chwilą obejrzałem, niby film ze znaną już fabułą, ale polecam zobaczyć. Dobrze się działo zwlaszcza w drugiej części filmu. Nie określiłbym go jako thriller, a raczej horror, scena gwałtu nie należy do miłego odbioru
 
Naprawdę widziałem o wiele gorsze filmy i ten da się obejrzeć, bo nie sili się na coś ambitnego/strasznego. Jeśli oczywiście ktoś nie ma awersji na tego typu produkcje.


Wiesz, takie debilki filmowe ogląda sie z założeniem "aż tak głupie że aż smieszne".
 
Mnie tam Żółwie się podobały. Trzeba patrzeć na to jak na komiks, a nie film. 6/10
 
Naprawdę widziałem o wiele gorsze filmy i ten da się obejrzeć, bo nie sili się na coś ambitnego/strasznego. Jeśli oczywiście ktoś nie ma awersji na tego typu produkcje.


tu nie chodzi o awersję, tak po ludzku, nie szkoda Ci czasu?
 
@gojilla, nie, bo to nie jedyne co w danej chwili robię (na kompie). Nie potrafię się skupić na 1-2 rzeczach, więc film w tle jest świetnym dopełniaczem. Aczkolwiek jeśli film jest naprawdę dobry to potrafi zaabsorbować moją całą uwagę.
 
Ewolucja planety małpiszonów obejrzana, dla mnie jako fana tej telenoweli spoko. Czekam na więcej : D jak mi się znudzą małpy to będzie trzeba morfinę brać:-)



Na dziś planuję powrót do filmu "czerwony smok". Cała seria z Hannibalem zajmuje w moim rankingu pewnie jakieś ex aequo z innymi czempionami. Zacząłem czytać właśnie w uzupełnieniu do filmów książki Harrisa, szkoda że dopiero teraz wpadłem na ten pomysł:-) Hannibal miał sześć palców:-)
 
Zajebisty trailer do zajebistego filmu. Stare jak świat, ale ciągle bawi. Polecam nadrobić każdemu kto nie oglądał ;)
 
Wczoraj nadrobiłem dwa genialne filmy Clinta Eastwooda w których również zagrał - Million Dollar Baby oraz Gran Torino. Lepiej późno niż wcale. Dla mnie rewelacja. Poza tym polecam nową Planetę Małp.
 
Wczoraj wieczorkiem obejrzałem sobie "Aż poleje się krew". Muszę powidzieć, że zajebiste zdjęcia i muzyka. Trochę akcja mi nie podeszła, ale po obejrzeniu byłem pod sporym wrażeniem. Wczoraj na świeżo dałem 7 na filmwebie, ale tak sobie przed snem w głowie poukładałem i jednak za taki film to 8 jest minimalnie. Nie ma w zasadzie do czego się przyczepić. Wkurwiał mnie co prawda aktor grający klechę, ale tak to chyba miało wyglądać. Na razie daje 8, ale muszę w niedalekiej przyszłości jeszcze raz obejrzeć i chyba wtedy ocena pójdzie na 9.
 
Faktycznie te nowe Żółwie Ninja to padaka - efeky niby fajne, ale nic po za tym - brak fabuły, Splinter uczący się karate z ksiązek, Shredder jak nieślubne dziecko Terminatora i Edwarda Nożycorękiego.płaski humor i brak Caseya. Megan Fox nadal sztuka, ale zdecydowanie wolę ją z pierwszej części Transformers:)



4/10
 
https://polakpotrafi.pl/projekt/czarny-szlak



Film w klimatach S.T.A.L.K.E.R. Ekipia ma już 210 % pierwotnego budżetu :) Ja też dorzuciłem swoją cegiełkę :) Jak ktoś lubi kino postapo i chce się przyczynić do powstania tego filmu to można wpłacić jakąś sumkę, akcja trwa do 09.11.2014 :)
 
Wróciłem z kina z Interstellar. Film momentami jest magiczny. McConaughey bezbłędny. Scenariusz ma kilk durnych momentów, ale ogólnie powiedziawszy jest ciekawy i przez ponad dwie i pół godziny film ogląda się z zaciekawieniem. Jedna scena (niestety bardzo istotna) kompletnie do mnie nie trafiła i trochę zniszczyła efekt, wrażenia jakie film we mnie wzbudzał. Po pierwszych 20min myśałem, że to kolejna "kupa", ale na szczęście im dalej tym lepiej (tylko ta końcówka ...). Mimo wszystko polecam serdecznie. Mocne 8/10.
 
heh tak sie sklada ze ja wlasnie trainspotting tez dzisiaj oglądałem bo mnie wzieło, kiedys mi sie zbyt nie podobał, teraz zmieniłem do niego podejscie i rzeczywiscie klasyk. moze dlatego ze widziałęm go za dzieciaka a w filmie jest wiele scen, które są pewna satyrą i których dosłownie nie powinno sie brac, 9/10.
 
Sekcja 8 - przykład jak naprawdę świetny film może zostać zjebany przez przekombinowane i mega naiwne zakończenie. Gdzieś tak 4/5 długości filmu naprawdę jest genialna. Świetnie wymyślona historia. Świetni aktorzy. No, ale to zakończenie. Jakby reżyser na siłę chciał pierdolnąć happy end.
 
Widział już ktoś Interstellar? Mam zamiar wybrać się do kina, a jak na razie spotkałem się z z mieszanymi opiniami.
 
Na Nolana idę w ciemno, w poniedziałek obejrzę, to może coś skrobnę na temat filmu :-)
 
Back
Top