Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dla mnie seria Rocky to klasyka sama w sobie tym bardziej, że to seria mojego dzieciśnstwa więc za każdym razem chętnie wracam do oglądania tych filmów.



Btw. Obejrzałem dzisiaj nowego Wolverine i nie powiem lepszy od jedynki co mnie zaskoczyło acz kolwiek nadal szału nie ma ale nie jest już tak chujowo jak za pierwszym razem. Z tym, ze film jest mega przewidywalny. Jako kino akcji sprawdza się, jednak nie ma co oczekiwać cudów po fabule.
 
Fabuła była spoko do połowy filmu, później polecieli z crapem jak na US and A przystało :) Film całościowo oceniam na 4/10 i na najgorszą część serii.
 
Właśnie wróciłem z kina z polskiego filmu "Chce się żyć". Polecam, film ogląda się ze sciśniętym gardłem, a główna rola godna oskara moim zdaniem...
 
A mi się akurat IV część Rockiego podobała. Nie powiedziałbym, ze jest najgorszą w serii. Dobrze pokazali postać Drago, rosyjską maszynę.
 
Obejrzałem Rock'n'Rolla, jak polecaliście. Tylko 6/10 - niestety, słabo to wygląda, a klimatu w stylu "Lock, Stock..." czy "Przekrętu", jak na lekarstwo.


W najbliższym czasie planuje ostrą ofensywę na sale kinowe. Na moim celowniku znajdują się: "Rush" (nieee, nie GSP ;) ), "Kapitan Phillips", "Thor" i być może "Ambassada".
 
mmammag z podobnych filmów mogę Ci polecić Lucky Number Slevin. Nie jest to film Ritchiego ale historia jest podobnie pokręcona do tych przedstawionych w "Lock, Stock..." i "Snatch" i nie opowiada o angielkich mafiozach i drobnych przestępcach no ale fabułu już zdradzał nie będę bo warto obejrzeć.
 
Czasami się mogą gusty nie zgadzać itd, wojenka ; ) , niemniej jednak polecam z całego serca (oczywiście awendżers mogą to też obejrzeć) :-)



6973431.3.jpg
 
Z tego co słyszałem kobiety płaczą po titanicu, goście raczej po gladiatorze :) Kim Ty jesteś? ;)



@Yagiel - no pewnie. Jeszcze helikopter w ogniu mógłby się załapać, ale to holiłudzka bajeczka o niezniszczalnych, bohaterskich, wspaniałych żołnierzach, więc się nie liczy :)
 
z ruskich filmów to polecam tym co nie widzieli, dobre ;) http://www.filmweb.pl/film/Idź+i+patrz-1985-35185
 
Uniwersytet potworny - 6,5/10. Trzyma poziom, fajny klimat collage'u, taki animowane American pie: Beta House. Można luknąć.



Broken City aka Władza - 7/10. Dobry film, mógłbyć lepszy ale dobry. Wahlberg i Crowe dają radę, taki jakby thriller z zabarwieniem politycznym, warto zobaczyć.



Assalut on Wall Street
- 6/10. Szału nie ma ale dramat niezły, gdyby skrócić opowieść o jego tragicznym losie albo wydłużyć drugą część gdy rozprawia się z tuzami giełdy to naprawdę gruby obraz doliczając do tego końcówkę mimo paru uchybień logicznych.
 
@up, też oglądałem i polecam choć zdecydowanie nie jest to film akcji mimo somalijskich piratów w tle, raczej dramat psychologiczny
 
Thor występuje w opcji 3D 4DX cokolwiek to jest i bilet kosztuje 49pln!
 
Back
Top