Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Tego się obawiałem Mess.







Nie mogę się doczekać ekranizacji Wiecznej Wojny-tego chyba nie zdubingują:-)
 
Brasil mam to ale jeszcze nie oglądałem. Wg opinii których czytałem zjada bajeczkę z Frodo w roli głównej.
 
Obejrzałem "kilka" nowszych filmów. Oceny:



42 - 7/10



Flight - 9/10



Układ Zamknięty - 8/10



Disconnect - 8/10






Ze starszych filmów:



Odyseja Kosmiczna - 10/10



Lock,Stock and Two Smoking Barrells - 9/10
 
Jak to kto usunął? On sam - obiecanki, cacanki, panie Tomaszu! ;)


Przekręt widziałem, więc dzięki za polecenie "Rock 'N' Rolla"
 
Sam usunąłem, bo uznałem, że moje suchary stają się coraz bardziej suche :-) podajcie mi szklankę wody...
 
woda-szklanka.jpg
 
Okolofutbola - Z czystym sumieniem mogę polecić tym którzy chociaż trochę interesują się ruchem kibicowskim. Fajnie wszystko pokazane bez elementów science fiction.
 
Wreck-It Ralph - dzisiaj zrobiłem sobie powtórkę tym razem z polskim dubbingiem na HBO - jak zajebista jest ta animacja Disneya to nie mam słów. Dla fanów gier rodem z 8-bitów przedpotopowej grafiki i • hardcorowych • gier, którzy w młodości pykali w Pegasusy, Nintenta, Game Boye, Sagi i jak się one wszystkie zwą to pozycja obowiązkowa.
Disney naprawdę odwalił kawał porządnej roboty, już dawno tak dobrze się nie bawiłem przy filmie animowanym.
Bez oceny, Ralph rozbił bank i skala się skończyła.
 
Boy (2010), zdecydowanie mi się podobał. Komediodramat z fajnym klimatem. Akcja filmu dzieje się w Nowej Zelandii, wątkiem głównym jest powrót taty "bohatera" po wielu latach nieobecności. Historia dzieje się w 1984 roku. Polecam



poster_large.jpg
 
Ktoś oglądał Czyngis-chana, 2007 rok? Jakieś opinie? - bo film długi i nie wiem czy warto się za to w ogóle zabierać.
 
Sam usunąłem, bo uznałem, że moje suchary stają się coraz bardziej suche




Dobrze, że się w końcu zorientowałeś:-)



@mmammag



Ritchie nie nakręcił nic lepszego od Lock, Stock and Two Smoking Barrels, także nie licz na fajerwerki











Ktoś oglądał Czyngis-chana, 2007 rok? Jakieś opinie? - bo film długi i nie wiem czy warto się za to w ogóle zabierać.


2h to dla ciebie długi film? :) Przecież to norma.
 
Ritchie nie nakręcił nic lepszego od Lock, Stock and Two Smoking Barrels, także nie licz na fajerwerki


Snatch był tak samo zajebisty, Rock'nRolla mniej, ale też ponad normę.
 
Skoro uwielbiasz ten klimacik, to powinieneś zauważyć, że Lock, Stock and Two Smoking Barrels, jest o klasę lepszy od filmów wymienionych przez Ciebie :)
 
@lugasek,



kiedyś podałeś fajny program do filmów załatwiania, zrobiłem inwenturę na kompie i mi umknął razem z nazwą : ) jak byłbyś tak łaskaw i podał np. linka to byłbym wdzięczny : )
 
Widzę, że spore zamieszanie się wywołało ;)



Mi bardziej przypadł do gustu "Lock , stock...", a zaraz zabieram się za Rock 'n' rolla



@lugasek - domyślam się. Już nawet rok produkcji może dawać do zrozumienia, że będzie słabiej.
 
Poszło.







Przez Ciebie wszedłem na maila, a tam 100 próśb o wrzucenie linków do jakiś pierdół :) Teraz sumienie mnie męczy i chyba zacznę odpisywać.
 
@up: tak to jest, daj palec to wezmą całą rękę :)



Btw byłem dzisiaj na "Grawitacji" i moim zdaniem to nie jest kupa jak się ktoś wyraził. Co więcej, jak ktoś lubi tematy eksploracji kosmosu, Sci-fi, itd. to jest wręcz "must see". Ok, trochę jest hollywoodzkiego sentymentalizmu i wkurza fakt że zamiast walczyć o życie to pieprzą o głupotach, ale umówmy się że te filmy nie powstają tylko dla techno - geeków i musieli coś rzucić dla normalnych ludzi. Za to mają plus za atmosferę, realizm i sporo efektownych scen. Mam wrażenie że film zgarnie wszystkie możliwe oskary bo jest pokazem możliwosci amerykańskiej kinematografii.
 
Oglądaliście "Demony wojny wg Goi", tak mi się dzisiaj przypomniało, że go sobie chyba niedługo odświeżę. Serdecznie polecam :).



 
a ktoś mógł tego nie oglądać? Klasyk :) Linda, polski Max Payne, skurwiel (w dobrym znaczeniu) jakich brak w naszym kinie.
 
Back
Top