Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Obejrzalem jedynie Witaj swiety Mikolaju i ogolnie dosc slabo jest. Wczesniej wattsy potem wlatcy móch a w miedzy czasie gram w czolgi ;P
 
Kupa w TV więc Ja sobie zrobiłem wieczór z Najmanem...oglądam wszystkie wywiady przed walką, potem walkę, potem się głośno śmieje i tak w koło macieju...
 
Żartowałem ale za to aktualnie na Eurosport 2 leci inna epicka kariera...
 
@słowik



Do pracy wstaję o 7, a żeby się wyspać wystarczy mi 6-6,5 h, więc wieczorem jakiś film zawsze uda się zobaczyć, dobra koniec spamu ;)
 
na hbo moze i leca ilmy o 20, ale w kolko leci to samo, przez miesiac walkuja non stop te same filmy
 
Na Canale lepiej nie jest ;p Drive chyba trzeci raz w przeciągu tygodnia już będzie tylko co z tego jak za każdym jednym razem po północy się zaczyna dopiero ? Co do tego co Doozy oglądał na eurosporcie to :-). Też widziałem fragment ;p Akurat walke z Bonjaskym z 2003 roku przypominali, się Bestia cieszył jak mały dzieciak z ciosu, który zadał leżącemu...
 
Jest Kevin!: P



http://www.filmweb.pl/news/Przewodnik+%C5%9Bwi%C4%85teczny+Filmwebu+po+telewizyjnych+propozycjach+filmowych-91714
 
U mnie jak co roku, tylko i wyłącznie...







4ff0937993d9938dccc85b70c030c5d6.jpg
 
Chciałem tutaj podziękować komuś, tylko nie pamiętam komu za to info o geturbobit, bardzo przydatna rzecz, właśnie mi się BRRip Dreda max prędkością ściąga :]



A ostatno Hodejegerne/Łowcy głów naprawdę mocny film taki thriller z solidnym dodatkiem survivalu z kilkoma naprawdę mocnymi scenami zapadającymi w pamięć 8-/10
 
kevin jest, ale puszczaja po raz drugi w nowym jorku, a gdzie w domu? bylo na poczatku grudnia, a teraz?
 
Gaara



Cały czas powtarzają, że na specjalne życzenie widzów puszczają, ale też nie rozumiem czemu akurat tą część, zwłaszcza, że była chyba 2 tygodnie temu :D Chociaż w sumie nie wiem czy ta nie jest lepsza, ciężki temat, ale fajnie, że chociaż jedną puścili :)
 
Wczoraj luknąłem Mroczny Rycerz Powstaje i się nie zawiodłem, film do kina raczej ale podobał Mi się. Strasznie efekciarski, $$$ aż wyciekają z ekranu ale spoko. Za wiele patosu i silenia się na epickość każdej sceny ale bardzo solidnie zrobiony film.



Oglądałem film w nocy więc może dlatego nie zczaiłem jednej rzeczy...jak niby opuszczenie miasta tym jedynym mostem przez kogokolwiek miało spowodować wybuch reaktora? Przecież Bane miał detonator, a tam na stadionie mówił, że osobą ktora zdetonuje bombe może być każdy z Was, WTF?!
 
Dubbing tragiczny, jak w każdym filmie. No może oprócz Asterixów, gdzie był tak zjebany, że aż fajny.
 
Heh. Jak kto lubi. Ja uważam że jak oglądać, to tylko w oryginale plus ewentualnie napisy ,gdy nie zna się języka. Dubbing jest tylko dopuszczalny w bajkach dla dzieci, które wiadomo, że nie ogarniają języka. Tak samo ma się sprawa z lektorem.
 
@Hubi <- ale nawet w trakcie filmu ktoś mówił: "to nie możliwe, że Bane dał komuś przypadkowemu detonator, na pewno on go ma" - coś w ten deseń. Chodziło mu o to, że nikt z nich nie może próbować opuścic miasta bo niewiadomo kto z nich zdetonuje most, może to byc każdy z Was bla bla bla więc wszyscy muszą siedzieć w Gotham, wojsko pilnowało samo mostu i potem jak ten Blake chciał z tym dziećmi przejść to mu nie pozwolili i sami rozwalili ten most...bez sensu przecież bo Ja tam na tych mostach nie widziałem monitoringu ludzi Bane'a...albo właśnie coś Mi umknęło.
 
"Rojal Sirrrr" :-) ja jestem zdania ze i tak Polacy mieli najlepszy wynalazek jakim byli lektorzy, wszedzie glownie dubbing za granica w starszych filmach - lub napisy. My mielismy lektorów i wg mnie lektorzy to świetna rzecz.
 
Back
Top