Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Kiedyś siedziałem bardzoooo głeboko w temacie. I znalezienie linków czy konta premium, zajmowało mi 10 sec.



Obecnie korzystam tylko z warez-bb. I pobieram z rapidshare. Leci full łączem.



Jeżeli ktoś szuka filmów z lektorem to tak jak Yagiel polecam darkwarez lub exsite. Najlepiej wyszukiwać linków z turbobit i skorzystać z generatora.



http://gturbobit.net/



Generator przerabia nam link na premium. I pobieramy pełną prędkością. Możemy nawet obejrzeć film od razu, wrzucając link do vlc media playera.







@up



To samo wkleiłem strone wcześniej. Ale zdjęcie zniknęło. Oczywiście nie staszmy chłopaków, bo to tylko wirus.
 
wystarczy pobrac np cyberghosta i mozna udostepniac do woli torrenty. ja udostępniam, nie badzmy pijawkami patrzacymi zeby miec tylko dla siebie, mamy te filmy dzieki tym co udostepniaja wiec warto udostepniac je innym - ja jak seeduje to cyberghost chodzi i przelacza na rozne serwery i gitarka :-)



mysle ze serwisy hostingowe to za duzo roboty z zabawą w pobieranie, np mi co jakis czas zdarza sie ze net przerywa na pare sekund i czasem szkoda tych np 90% sciagnietego filmu, gdy przerwie net i trzeba zaczynac od poczatku ;/
 
Torrenty sux. Ja od kilku lat pobieram z hostingów i jest gites malina, a na darkwarez mam status legendarny, bijaacz. :-)
 
Ja też z warezów korzystam jedynie z wbb, jednak linki z Rapida potrafią być kasowane po kilkunastu minutach od uploadu.



@Szady



na DW taki status może mieć każdy mosiek co zarejestrował się kilka lat temu ... nie wiem czy nawet posty trzeba pisać :]
 
Tylko statusy dostaje się za staż, a nie za osiągniecia
lol.gif


to ja powinienem mieć najwyższy a nie mam żadnego. każdy post dostaje ocene, na podstawie której dany użytkownik dostaje % do swojego statusu, do tego dochodzą jeszcze rangi vipowskie i takie tam.



edit: no mam legendarny też, ale to w sumie nie jest to o czym pisałem powyżej :)
 
Jakbym nie wiedział @lugasek... Dzięki za oświecenie, moja internetowa reputacja właśnie poszła się jebać. :-)
 
@Yagiel co ty pieprzysz. Statusy na DW są za staż, na forum.



Ja mam konto od 2006 roku i też jestem "legendarny"







@gambit







A propos tego screena z wirusem. Miałem z nim ciekawą historie. Bo pojawił się on na komputerze mojego taty z którego akurat ściągałem co nieco. Mina taty po zobaczeniu tego na ekranie.... Bezcenna. Na szczęście była to jakaś lżejsza wersja, po zresetowaniu kompa zniknął. Później sprawdziłem u siebie w domu na kompie, że to tylko wirus... Ale dym był niezły:-)
 
Ja pier... Przecież sobie zażartowałem z tego statusu, właśnie dlatego, że tak patetycznie brzmi a chuja daje. Może ze 2 posty tam dodałem od czasu rejestracji.
 
juz mowie, to nie byla zadna blokada kompa. to bylo normalne wezwanie od adwokata, ktory w niemczech moze egzekwowac prawo i takie proste sprawy nie trafiaja da sadow. za pierwszym razem sie upieklo, za drugim przy niezniszczalnych przyszla kara na 1200euro, co udalo sie zmniejszyc na 400euro po dogadaniu sie. oczywiscie kara byla za udostepnianie, a nie sciaganie. teraz sciagam wszystko z peba, a ze sciagam malo, bo wole sobie ogladac online przy czym jest mniej pierdolenia, wystarcza mi.



pozatym panowie, w Polsce byly juz akcje, ze typy po pobraniu setki filmow z torrentow, dostaly w chuj kary za udostepnianie.
 
Ja tam nigdy nie słyszałem, żeby kogoś "anonimowego" tak dupnęli. Zazwyczaj jakieś mega serwerownie lokalne etc. jak wykryją to jest akcja, ale żeby pojedyńczą osobę?
 
nie wiem, w niemczech sprawdzaja wyrywkowo. mnie jebneli po paru piosenkach i jednym filmie. wchodzilem na fora i nie jestem odosobniony
 
@Gaara



Żeby to chociaż był jakiś dobry film. Ale "Niezniszczalni":-)







Chociaż, zawsze mogło być gorzej.....











Mojego kumpla w Polsce, odwiedzili smutni, panowie, za pobierania muzyki z torrentów i też płacił sporą kare. Pamiętam jak mi opowiadał, jak sąsiedzi chowali swoje kompy, niektórzy nawet wyrzucali przez okna:-)
 
Ja zawsze wszystko kupuje, trzymam na specjalnej półce, mam na wszystko paragony. Czasem obejrzę coś na YT albo czegoś tam posłucham ale głównie kupuję na iTunes.



P.S. Taken 2 bardzo spoko, jak komus podobała się jedynka to dwójka też będzie, może mniej bo fabuła wtórna ale Mi się podobał. 7/10.
 
Wczoraj obejrzałem w końcu Prometeusza. Kolejny raz przekonałem się, że ocena filmu to bardzo subiektywna sprawa. Do tej pory spotykałem raczej mało pochlebne opinie. Mnie bardzo się film podobał. Dodam, że oglądałem wszystkie alieny i to nie jeden raz, prometeusza z pewnością też powtórnie obejrzę.
 
Koniec świata nie nastąpił, więc zobaczcie co zobaczymy na srebrnym ekranie w najbliższych latach:-)



ps. aktualne filmy zaczynają sie tak ok 3:00.



 
God of War :-). Jaram się jak ksiądz nowym ministrantem. Sporo ciekawych tytułów na najbliższe lata.
 
no szykuje sie na najblizsze lata troche fajnych rzeczy :) pozatym obejrzalem Dredd, bardzo fajny film, nie zawiodłem sie. nie pamietam juz tego z Sylwestrem wiec nie powiem ktory lepszy. Po Taken 2 spodziewałem sie czegos lepszego i sie troche zawiodlem ale mozna zobaczyc. Zaraz wezmę sie jeszcze za Silent night choc slyszalem opinie ze slabe ;p
 
No ja ogladalem Silent Night i jest mega slaby. Tylko, ze ktos pisal o jakiejs innej wersji jeszcze. Ale nie udalo mi sie dowiedziec o jaka chodzi, bo wujek google znalazl tylko jakas z 74-ego czy cos kolo tego.
 
Zapowiada się stała tendencja czyli Era sequel & remake...



Terminator: Ocalenie mile Mnie rozczarował, liczyłem na bezczelne odcięcie kuponu, a tu coś nowego zrobione od zera prawie, wedle tego traileru premier na lata 2012-2016 nie ma kontynuacji, a końcówka wskazywała na nią.
 
@Mobius to Ty chyba mowisz o innym filmie, bo Silent night jest z 2012 roku. Pewnie masz na mysli silent night bloody night lub silent night deadly night



zajebiscie sie prezentuje ten world war Z, tez czekam. ;)
 
Hobbita można już obejrzeć na Youtubie ;)











a tak poważnie to jaram się tym filmem, wizualna orgia



 
No ja wlasnie ogladalem ten z 2012, ale ktos inny napisal, ze jakies 2 sa. Szukalem tej drugiej, pytalem, ale odpowiedzi zadnej nie dostalem. W kazdym razie ten SN z 2012 to kupa. :D


Oglądałem Taken 2, taki o. Może być ale dupy nie urywa i nie wyróżnia się jakoś specjalnie niczym..
 
Back
Top