Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

ja tam naturalnie zawsze na samym koncu kina po srodku. najlepszy widok.



jakby co to są juz dostepne ripy z dobra jakoscia filmow taken 2, atlas chmur oraz dredd :3
 
@Szady



Nie. :-)



Ostatni raz w kinie byłem z 3 lata temu.



Teraz ide, bo Hobbit jest. Normalnie mam wyjebane w kina i oglądam na kompie. :-)
 
Dredd jest albo z koreańskimi subami, albo z uciętym obrazem, góra 2 tygodnie i będzie BRIP a chętnie obejrzę ten film.
 
@Gambit, sprawdz na kat.ph, dodane 4 godz temu, ponoc pierwsza dobra wersja dodana. podobnie cloud atlas, wszedzie indziej ruskie brripy, a tam jedyna angielska wersja sie pojawiła z 5 godz temu, komenty mowia ze ponoc bardzo dobre wersje, biore bo jestem ciekaw tych filmow juz teraz :D
 
Widział ktoś już Hobbita? Jestem ciekaw opinii widza, bo recki ma mieszane i się zacząłem zastanawiać czy warto... chociaż kogo ja chcę oszukać i tak na to pójdę :p
 
@Brasil, właśnie relek od NYDIC jest to wersja z obciętymi napisami i złym AR, te głowy wyglądają jak jajka :]



3y9e0.png
 
dredd3d.jpg




Wygląda na to że DREDD pojawił się w dobrej kopii w kinach :). Widział już ktoś czy warto oglądać ?



edit: o tej kopi mówicie ? Dredd.3D.2012.HDRip.x264.AAC-MATA
 
dzieki za uswiadomienie rozciagniecia obrazu w wersji NYDIC, ta druga wersja, o ktorej wyzej mówi Def czyli MATA jest jednak lepsza, jak dla mnie jest spoko i biorę ją. Uwazam ze koreanskie suby w ogole nie przeszkadzają i smiało mozna brać. Np dla mnie wazne ze obraz i dzwiek w dobrej jakosci, z tymi subami to jest cos takiego o



2aj0.jpg




Co do tego czy warto ogladac, kumple co to widzieli mowia mi ze zdecydowanie warto wiec pewnie tak jest.
 
A to remake tego filmu co był kiedyś z Sylwestrem? Na tym skrinie od Gambita, śmieszny ma ten hełmofon, jakby w różnych kolorach tęczy :D
 
gdzie moge dostać Niezniszczalnych 2?



dvd już dawno miało premiere, a na torrentach nic nie ma...
 
Z Niezniszczalnymi 2 na torrentach to jest bardzo dziwna historia... Ja musiałem ten film ściągać z peb.pl w częściach bo takiej wersji jaka mnie internesowała nie szło znaleźć na torrentach. W ogóle jakąkolwiek ciężko tam dostać
 
http://thepiratebay.se/torrent/7874792/The_Expendables_2_%282012%29_1080p_BrRip_x264_-_YIFY
 
ja jak sciagnalem niezniszczalnych jedynke z torrentow to mi wjebali sroga kare :D najdrozszy film w moim zyciu
 
Po cynku w tym wątku, ściągnąłem i obejrzałem Taken 2. Tania amerykańska sensacja, niczego więcej się nie spodziewałem, można obejrzeć z nudów, ale nie jest to na pewno żaden must.
 
A, kto w tych czasach pobiera z torrentów, ja ciągne wszystko z serwisów hostingowych, full łączem.







@Gaara



O to Ci chodzi?



2012-06-rans-sc1.png
 
serwery hostingowe to jakiś dramat, film podzielony na kilka linków, predkosc 80kb/s i ograniczenia czasowe...



co do torrentow to ja niczego nie udostepniam, sciagne film i wylaczam program, film obejrze i usuwam.



btw. dzieki za linka
 
serwery hostingowe to jakiś dramat, film podzielony na kilka linków, predkosc 80kb/s i ograniczenia czasowe...




zależy z czego ciągniesz:) Ostatnio łatwiej mi znaleźć link (pojedyńczy), pobieranie trwa 1,5h a i mnogość tego rodzaju nowych portafli sprawia, że nie trzeba czekać na kolejny. Na DW ostatnio tylko tak pobieram.




co do torrentow to ja niczego nie udostepniam


udostępniasz jak śgiągasz - bierzesz jeden film, kilkanascie osob robi to samo, tylko, ze od Ciebie :)



a jeśli chodzi o mnie,to filmy ściągam jak jestem pewien, że nie zagraja ich u mnie w kinie. A ze graja 2 razy w miesiacu wiec roznie to bywa ;]



Filmy na nośnikach to dla mnie coś nie zrozumiałego - wysoka cena, porównywalna do płyt z muzyką, a różnica jest taka,że muzyki słucha się codziennie a film obejrzy może raz. Jeśli cena jest spoko (dla mnie to 10-15 zł) to moge kupić, wyjątek pewnie będzie stanowic Mass Effect:Paragon Lost, ale to już dla mnie inna sprawa :)
 
zależy z czego ciągniesz:) Ostatnio łatwiej mi znaleźć link (pojedyńczy), pobieranie trwa 1,5h a i mnogość tego rodzaju nowych portafli sprawia, że nie trzeba czekać na kolejny. Na DW ostatnio tylko tak pobieram


to może podzielisz się tą tajemną wiedzą :) ?
 
to może podzielisz się tą tajemną wiedzą :) ?


ale to żadna wiedza, wystarczy mieć konto na darkwarez i pobierać od najwyżej rangą użytkowników :P Często jeden film zapodaja na kilku różnych serwerach, więc możesz sobie wybierać który szysbciej Ci działa ;]
 
Myśle, że nie wszyscy o tym wiedzą, ale pobieranie filmów i muzyki z internetu jest legalne. Może być ono uznane jako dozwolony użytek osobisty. Nielegalne jest jedynie udostępnianie. Dlatego polecam serwisy hostingowe, bo pobierając z torrentów, jednocześnie udostępniamy, co jest nielegalne.
 
LOL ...



@lugasek, myślę, że większość forumowiczów śledziło wpisy o ACTA, więc trochę tam wiedzą na temat ściągania plików z netu :]



hostingi to jest masakra, jeśli nie ma się konta - prędkość to max 100 kB/s - wtedy jedyne wyjście szukać linków na "darmowych" serwerach.



Ja osobiście nie wyobrażam sobie downloadu bez torków, kiedyś jeszcze bawiłem się w prywatne trackery teraz to już mineło ...



Gaara, pewnie dostał coś takiego :-)
image_full
 
Back
Top