Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Wesele było świetne, Dom zły to dalej Polska ukazana z perspektywy chlewu, Róża niesamowice konkretna i brutalna - film doskonały. Smarzowski ustawił sobie taką poprzeczkę jak zaden inny obecnie polski reżyser. Jestem jego wielkim fanem i również wyczekuję Drogówki.
 
No Smarzowski udowodnił, że jest jednym z najlepszych współczesnych polskich reżyserów. Także czekam na ten film.







Ale z jesszcze większą niecierpliwością czekam na Django. Quentin po świetnych bękartach, pokazał, że jest nadal w znakomitej formie.







PS. Pamiętajcie • The D is silent. •
 
Braciaka uwielbiam, ale też będzie Stuhr, Woronowicz, Dziędziel, no i Jakubik, który będzie mi się zapewne kojarzyć z Rysiem z 13 posterunku



 
Uwielbiam filmy Smarzowskiego, Dom Zły, Wesele, Róża -- czysta poezja. A Jakubik i wogóle u niego zawsze prawie Ci sami aktorzy w filmach grają :)
 
Dobrzy aktorzy się trzymają z dobrym reżyserem. Nolan też masz swoją ferajnę, którą często wykorzystuje. Nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie dopóki nie zaczyna być nadużywane. Filmy się potrafią robić przewidywalne przez to, że aktorzy dostają podobne role i automatycznie oczywiście oglądanie aktora w podobnych rolach też jest nudne.
 
poszukuję pewnego filmu z gatunku Sci-Fi, bardzo możliwe że nie ma go jeszcze w kinach. Ze zwiastunu tego filmu pamiętam tylko tyle, że jakaś niebieska postać stoi nad wielkim wodospadem lub rzeką, a później w tej wodzie się rozpuszcza, wypuszczając coś z ręki co prawdopodobnie jest ważnym wątkiem tego filmu. Mógłby ktoś pomóc? Bardzo możliwe że widziałem ten zwiastun tu na forum, jednak przejrzałem sporo stron wstecz i na to nie trafiłem
 
Tak, Prometeusz. Dzięki. Tak się jednak składa, że oglądałem Prometeusza i nie pamiętałem takiej sceny, wydawało mi się że oglądałem zwiastun jakiegoś innego filmu, no ale byłem w błędzie :)







Ostatnio obejrzałem film "The Words" (Bradley Cooper, Jeremy Irons i Dennis Quaid w rolach głównych). Można ten film bez wątpienia polecić, choć pewnie wiele osób uzna go za nudny. Nie jest to żaden thriller jak to jest napisane na Filmwebie, po prostu zwykły dramat z ciekawą historią, która mnie całkowicie wciągnęła. Jak dla mnie 7/10
 
Dzisiaj oglądałem szeroko polecaną polską Yumę. Oglądaliśmy to z koleżką przy browarze i większość tego filmu mnie śmieszyła. Gra głownego aktora to porażka, jedna mina przez półtorej godziny masakra... A co do filmu ogółem:







SPOJLER SPOJLER SPOJLER



słabo to widze, że tak bez przypy można było wyjsć ze sklepu z całą pazuchą różnych rzeczy ale ok, tak samo scena w kościele jak wszyscy pukali w dach? o co tam chodziło? I końcówka że ma on dziecko... z kim niby? z Tą ciotką? no masakra, moim osobistym zdaniem film się kupy nie trzyma
 
film się kupy nie trzyma


tak to jest jak ogląda się filmy z koleżanką :]



@Mobius



pisałeś kiedyś tutaj o The City of Lost Children, jaką wersję oglądałeś? Szukam tego filmu i nie wiem co ściągnąć, żeby na subach się nie przejechać ...
 
@Gambit



Ja akurat ściągałem Miasto zaginionych dzieci z chomikuj, wersję z lektorem. jak pobierałem z torrentów to nie było seedów, na pebie i darkwarezie też dobrych linków nie było. Co do filmu, mi nie przypadł do gustu, strasznie się dłużył i zwyczajnie mnie irytował, choć jednego nie można mu ująć, ten film ma klimat.
 
Szukaj wersji DVD PAL etc. 4GB około. Wszystkie ripy jakie widziałem były po angielsku co jest bluźnierstwem. Ten film powinno się oglądać tylko i wyłącznie po francusku.


Edit: Nie kojarze, można tu linka wkleić bezpośredniego do filmu czy coś za to grozi? :D Bo ewentualnie to do iTunesa mogę dać linka. :D 14$ tam kosztuje, a 17$ chyba wersja "HD".
 
Pod koniec miesiąca premierę będzie mieć Mass Effect:Paragon Lost:) ciekawe gdzie będzie można u nas kupić i po ile
 
Pewnie było wcześniej ale nie chce mi sie szukac oraz pierwszy raz wchodze w ten temat odkąd sie tu zarejestrowalem (lol), wiec....ściągnąłem ten najnowszy film o MMA "Her Comes The Boom" m.in. z głównym bossem na koncu Krzyskiem Soszyńskim no i mam prośbe/pytanie - są już napisy do niego ? Szukam i niestety nie mogę ich znaleść. Ja osobiscie angielski znam na tyle (poziom novice xD) ze nie potrzebuje ale to głównie dla brata by sie przydalo bo chcial tez obejrzec.
 
Jak nie ma w necie, to gdzie mają być?:-) Jak ktoś przetłumaczy i wrzuci to będą. Choć w ciemno strzelam, że fabuła w tym filmie nie gra ważnej roli, więc słuchanie dialogów można sobie odpóścić i oglądać obrazki. Więc brat nie powinien mieć problemu.
 
Wiadomo kiedy "Here Comes The Boom" wychodzi na DVD/Bluray ?



Same kamerówy są na zatoce :/
 
To poczekam.



Bilety na Hobbita już kupione : )



Duża jest różnica między 3D a 2D w oglądaniu ?
 
Moim zdaniem ogólnie jakość jest trochę lepsza w 3D, czasami niektóre sceny fajnie wyglądają. Napisy masz przed ekranem co moim zdaniem też jest na +. Jestem zwolennikiem 3D, ale ostatnio twórcy robią je tylko dla kasy, bez żadnych efektów...
 
po za tym, ze mnie głowa od tego boli to nie robi na mnie żadnego wrażenia. może trafiałem na kiepskie filmy.



Dla mnie piekno efektów specjalnych to filmy takie jak Evil Dead czy oryginalny Coś. Kupa gumy i śluzu, klatkowe kręcenie itp, przynajmniej było widać, że ktoś się narobił :)
 
lesktor na AXN Spin już któryś raz nie odróżnia Gokana od Goku:-) w ogóle te nowe tłumaczenie i wymawianie jakieś dupne.
 
Back
Top