Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

zabawne, ja nie biorę za to pieniędzy a czytając z kartki jestem w stanie odróżniać imiona.



Nazwy postaci znam takie jakimi zapamiętałem je kilkanaście lat temu. Teraz brakuje mi kogoś takiego jak Szatan Serduszko czy twardo wymawiany Frezer :) Ciekawe jak będzie się nazywać Komórczak. no offence
 
w KAI opening jest całkowicie zmieniony. nowe utowry,nowa grafika i w sumie, cała zapowiedz o tym, ze kreska jest zmieninona tyczy sie jedynie openingów. w samej bajce jakos nie widze roznicy, ktora kolosalna jest jesli chodzi o opening. Mialy byc tez skrocone sceny. nie wiem czy sa, bo 10 minut lotu Songo na Namek trwa juz trzeci odcinek ^^ mimo wszystko oglądam codziennie i jaram się jak kościół w Norwegii. Nie mogę się doczekać pierwszej transformacji w SSJ :D

Son Gohan się nazywa :)


Mój powyższy bulwers spowodowany jest właśnie tym, że wiem jak się pisze lecz z sentymentu używam takich nazw jakich używałem ze 13 lat temu:)
 
Co do KAI to się zgadzam, a jest on praktycznie tylko dlatego krótszy, że nie ma Buu sagi.



Yagiel



ja też teraz oglądam KAI, ale powiem Ci, że muzyka bardziej podobała mi się w starym dobrym DB z RTL 7, albo TVN 7.
 
Sory trochę Spoilerem rzuciłem, ale po dojsciu do sagi Komurczaka, sam się zorientowałem że coś mało tych odcinków zostało i się dowiedziałem.
 
Nie no, nie przesadzaj. W DB normalnym Cell saga kończy się około 190 odcinka, a tutaj ma 100 odcinków czyli około 2 razy krótsze.



Sam dotrwałem do 24 odcinka chyba Kai'a, w święta znów zacznie oglądać od początku :)
 
D&G warto :) ,ale nie wiem co oczekujesz od filmu-.jak fajerwerków to obejrzyj sobie niezniszczalnych 2 :-)
 
-24 grudnia: odcinki 1-6, godz. od 15.55 do 18.00
- 25 grudnia: odcinki 6-12, godz. od 15.55 do 18.00
- 26 grudnia: odcinki 13-19, godz. od 15.55 do 18.00
- 27 grudnia: odcinki 19-24, godz. od 15.55 do 18.00
- 28 grudnia: odcinki 25-30, godz. od 15.45 do 17.55
- 29 grudnia: odcinki 31-30, godz. od 15.45 do 16.35


hmm, jutro jest 31 odcinek,więc wychodzi na to,że do piątku poleci normalnie, potem przez święta maraton i wszystko od początku,a po nowym roku wszystko wraca do normy? nie chciałbym niczego przegapić



 
przeciez tlumaczenie na axn spin jest duzo lepsze niz kiedys, postacie nazywaja sie tak jak powinny, a nie z dupy wymyslane songo czy szatan serduszko. komorczak bedzie sie nazywal po prostu "sel". jeszcze brakuje kuririn
 
Songo to po prostu skrót od Son Goku i wszyscy do niego przywykli. Też wolę oldschool.



Ja jednak Kaia będę oglądał w necie z napisami, bo nie mam AXN Spin w swojej ofercie :(
 
@Przemek <- oczekuje filmu dobrego po prostu, aktorzy są tak flegmatyczni, że ciężko się ogląda...google mówi, że to film akcji więc chcę akcji, dobra akcja nie usypia. Ale Ok, zrobię zaraz drugie podejście...



P.S. Oglądałem Niezniszczalnych 2 i powiem, że fajny powrót do przeszłości...
 
The City of Lost Children - zajebisty klimat, daję dychę, uwielbiam takie filmy.



A tak btw, zacząłem oglądać Gossip Girl czaicie, panny to oglądają, jest piąta rano i oglądam szósty odcinek, polecam. xD
 
Ja biorę zazwyczaj na 60%-75% wysokości licząc krzesełka od dołu. Najwygodniej dobrać takie miejscy by nie ruszać głową zbytnio podczas oglądania. Nie wiem jak ktoś może oglądać film z 1 rzędu :)
 
Back
Top