FEEL THE POWER-czyli luźne rozmowy o jedzeniu

zawsze można zrobić swój sosik czosnkowy na bazie jogurtu chyba że ktoś wyklucza nabiał z diety
 
w Kauflandzie, różne smaki.
ThaiPrideMangoSauce-1024x768.jpg


Klasa sosik, wczoraj odwiedziłem kauf dzięki Twojemu info :)
 
sebastianGB Dzisiaj byłem to widziałem tylko ostre chilli i mango, wcześniej spotykałem też inne smaki, wydaje mi się, że wybór zależy od placówki. A tak to wygląda w liczbach na przykładzie ostrego sosu:
12002793_978912422172742_1156323877149352974_n.jpg
 
ostatnio w biedronce złapałem jakiś chlebek pełnoziarnisty żytni z foremki,cena nie całe 3zł za 390g bodajże, zero pszenicy w nim
 
panowie pijecie może kawę espresso ziarnistą i sami mielicie ziarna? jeśli tak to jakim sprzętem, ręcznym czy automatycznym?
 
panowie pijecie może kawę espresso ziarnistą i sami mielicie ziarna? jeśli tak to jakim sprzętem, ręcznym czy automatycznym?

Ja kiedyś tak robiłem ale niestety mój młynek nie był za dobry i trochę za słabo mielił do espresso. Jeśli ktoś ma jakiś sprzęt dobry chętnie sprawdzę :)

Plus

Kurwa zakochałem się

 
Ja kiedyś tak robiłem ale niestety mój młynek nie był za dobry i trochę za słabo mielił do espresso. Jeśli ktoś ma jakiś sprzęt dobry chętnie sprawdzę :)

Plus

Kurwa zakochałem się


Kolesia już kilka razy wrzucałem na forum. Robiłem rzeczy z jego przepisów i wychodzą dobre także śmiało możesz próbować :)
 
Ostatnio odkryłem coś nowego dla mnie. Meksykańska sieć Chipotle serwująca burrito, tacos itp rzeczy z grilla z dodatkiem sera i guacamole

ht_chipotle_vegan_sofritas_burrito_ll_130729_16x9_992.jpg


Polecam każdemu jak będzie miał okazję :heart::heart::heart:
 
Ostatnio odkryłem coś nowego dla mnie. Meksykańska sieć Chipotle serwująca burrito, tacos itp rzeczy z grilla z dodatkiem sera i guacamole

ht_chipotle_vegan_sofritas_burrito_ll_130729_16x9_992.jpg


Polecam każdemu jak będzie miał okazję :heart::heart::heart:
Nie jeżdże na codzień do Paryża.
Powiem więcej, jeszcze tam nie bylem :bayan:
 
Raz w życiu jadłem prawdziwe burrito w małej meksykańskiej restauracji, gdzie dodawali do niego także robioną przez siebie lemoniadę. Mogę powiedzieć jedno: prawdziwe burrito piecze dwa razy :lol: To było w USA, niestety w Polsce nie uświadczyłem nigdzie porównywalnego smaku.
 
Ostatnio odkryłem coś nowego dla mnie. Meksykańska sieć Chipotle serwująca burrito, tacos itp rzeczy z grilla z dodatkiem sera i guacamole

ht_chipotle_vegan_sofritas_burrito_ll_130729_16x9_992.jpg


Polecam każdemu jak będzie miał okazję :heart::heart::heart:
Chippotle aka swiety gral ludzi na IIFYM. W Polsce nie ma. Najblizsze Chippotle jest we Frankfurcie.
 
Ma ktoś jakieś przepisy na śledzia? Bo ostatnio mam fazę i żre ile się da. Ale nudzi już zwykły śledzik. Jakaś dobra sałatka może czy coś?
 
w sensie, ze przy gornej i dolnej dziurze? :wink:

Niektóre dania z kuchni indyjskiej mają ten sam problem, co niestety mocno mi przeszkadza bo szamka jest świetna ale za każdym razem czuje się jakbym grał w rosyjską ruletkę przy karcie dań :D
 
Niektóre dania z kuchni indyjskiej mają ten sam problem, co niestety mocno mi przeszkadza bo szamka jest świetna ale za każdym razem czuje się jakbym grał w rosyjską ruletkę przy karcie dań :D
wiem w czym szum, o ile przy gornej dziurze lubie jak piecze to przy dolnej niekoniecznie jest to pozadane uczucie :wink:
 
surströmming - to jest naprawdę dobre. Znajoma 2 kg z Szwecji przywiozła. musiałem dać 200 zł by się najeść.
Ale warto. Intensywny smak, ale naprawdę pyszny. Jak się pokona zapach. Wiecie, te filmy na YT - tam ludzie rzygają od samego zapachu. Nie smaku.
 
Rybo to jest ten sfermentowany sledz? Mysle, ze smaki znane niektorym amatorom przygod imprezowych, co wpisuja sie w pogotowiu sercowym hahahaa.

BTW niedawno naszlo mnie na burgery w bulkach maslanych (wiecie takich ladnie blyszczacych i waniliwoym posmakiem). Upewnilem sie, ze boczku jest duzo, ugrillowalem na polkrwisty, warzywka + bataty podsmazone na facie z boczku (inb4 Saench na paleo)= niebo. Polecam.

Swoją droga czy u was w sklepach dostepny jest Heinz -50% cukru? Makro nieco gorsze od kotlina bo 11g w vs 8g, ale smak jest duzo lepszy. Kupilem go w Niemczech i szukalem pozniej u nas po marketach, ale bez skutku.
 
Uzależniłem się od pulled pork. Raz w tygodniu wchodzi ze 2 kg i jedzenia na dwa dni. Tylko muszę wyszukać tłuściejsze mięso. Próbował ktoś tych łaciatych polskich świnek z Auchan?
 
@Masu pulled pork na propsie, ale z czym ty to jesz? Bez chleba i coleslawa to zjadliwe?
NIE DA SIĘ nie zjeść jednej czy dwóch porcji z bułeczką, ogórkiem kiszonym, marynowanym piri piri i majonezem. No to byłaby zbrodnia. A tak to głownie wjeżdża do pracy w pudełkach z jakąś kaszą, sałatami itd. Robię dwa kilo, żeby zawsze mieć pod ręką taką bazę.
 
NIE DA SIĘ nie zjeść jednej czy dwóch porcji z bułeczką, ogórkiem kiszonym, marynowanym piri piri i majonezem. No to byłaby zbrodnia. A tak to głownie wjeżdża do pracy w pudełkach z jakąś kaszą, sałatami itd. Robię dwa kilo, żeby zawsze mieć pod ręką taką bazę.
Masu może zarzucisz przepisem na to, bo jak tak o tym czytam, to mi się żołądek przykleja do kręgosłupa.
 
Back
Top