FEEL THE POWER-czyli luźne rozmowy o jedzeniu

No właśnie nie chciałem przez neta żeby ograniczyć ryzyko że nic nie wyrośnie. Najbardziej to by mi pasowała żywa roślinka. Z takich ledwo żywych biedaków z marketu wyratowałem sporo ziół z których wyrosły duże krzaczki. W ostateczności mogę zamówić przez neta bo to w końcu 5zł tylko.
jak chcesz do ziemi to i tak teraz chyba nie okres na to by wysiewa sie w marcu, chyba ze masz miejsce i zaryzykujesz w domu, koszt nasion faktycznie maly wiec mozna poszlaec z nasionami od roznych sprzedawcow

sa tez sadzonki :
http://allegro.pl/listing/listing.p...-v10-promo-sm-sqm-hou-1-1-0807&fallback=fuzzy
 
jak chcesz do ziemi to i tak teraz chyba nie okres na to by wysiewa sie w marcu, chyba ze masz miejsce i zaryzykujesz w domu, koszt nasion faktycznie maly wiec mozna poszlaec z nasionami od roznych sprzedawcow
Wszystko mam w domu. Niedawno kupiłem jeszcze minikiwi i tak napierdala że muszę dorobić coś po czym może się wspinać.
 
Wczorajsz dzień i noc spędzona z rodziną. Wybraliśmy się do Polskiego Rio, byłem już tam 3 lata temu i pomnik Chrystusa Króla już wtedy robił wrażenie, teraz pozmieniało się parę rzeczy i robi jeszcze większe wrażenie, szczerze polecam dla tych którzy lubią jeździć i zwiedzać
Po drodze zatrzymałem się w burgerowni ale w Kaliszu nie w Poznaniu, w Speed Foodzie, zjadłem podwójnego Burgera 100% wołowina, jeden kotlecik niby 170g, no w sumie chyba miał te 170g, w sumie smaczne ale du.. nie urywało ;)

View attachment 1311 View attachment 1312 View attachment 1313

Jak będziesz kiedyś z rodzinką w Gdyni to na świętojańskiej polecam burgerownie 3B (http://www.3burger.pl/) Mają tam takie 300 gramowe potwory

11855682_416175048569307_6782369723424369891_n.jpg


Moja ulubiona burger miejscówka :D #koniecofftopu
 
Jak będziesz kiedyś z rodzinką w Gdyni to na świętojańskiej polecam burgerownie 3B (http://www.3burger.pl/) Mają tam takie 300 gramowe potwory

11855682_416175048569307_6782369723424369891_n.jpg


Moja ulubiona burger miejscówka :D #koniecofftopu
Baranola sie nazywa,miejscowka. Maja potrojnego burgera, lubie zjesc ale tego diabla musialem zabrac do domu tzn to co z niego zostalo.
 
Jak będziesz kiedyś z rodzinką w Gdyni to na świętojańskiej polecam burgerownie 3B (http://www.3burger.pl/) Mają tam takie 300 gramowe potwory

11855682_416175048569307_6782369723424369891_n.jpg


Moja ulubiona burger miejscówka :D #koniecofftopu
teraz spojrzalem w tego Twojego linka i piszemy jednak o dwoch roznych miejscach. Ja mam na mysli te pierwsza burgerownie w Gdyni, przed Urzedem Miasta jakbys jechal od strony Sopotu. Tam maja chyba najwieksze burgery w miescie potrojny to 540 gram miecha
62742.jpg
 
teraz spojrzalem w tego Twojego linka i piszemy jednak o dwoch roznych miejscach. Ja mam na mysli te pierwsza burgerownie w Gdyni, przed Urzedem Miasta jakbys jechal od strony Sopotu. Tam maja chyba najwieksze burgery w miescie potrojny to 540 gram miecha
62742.jpg


Matko boska coś pięknego :D Sprawdzę, dzięki za cynk!
 
Przecież burger bez krowy to nie burger :P
ostatnio w biedronce u siebie widziałem info żeby zwracać ryby bo za dużo rtęci wykryli i proszą o zwrot tych którzy jeszcze żyja

Haha co za akcja :D Poważnie mówisz ?
 
@Puczi wstydziłbyś się wrzucać takie badziewie w konkursowym. Tu masz pizze robioną bez napinki z włoskim salami z Che Bonta z Kleparza, sosem pomidorowym z działkowych pomidorków, takimż oregano i przyprawą do pizzy jak z nieba :boystop:




 
@Masu za moją pitcę to kilka lat temu nieletnia blondyna na imprezie składała mi niemoralne propozycje, żebym ją nauczył taką robić!
#halibutstyle
... ale naprawdę tak było x)
 
Co za jebnięty dzień, człowiek zje trochę syfiastego żarcia i motywacja do życia spada :D

11988315_939456249426135_1387472986716559764_n.jpg


Ale coś by się jeszcze zjadło wiadomo haha Dobra czekam na lepsze jutro xD
 
Kurde takiego burgera bym pochłonął 300g mięcha mmm, chyba sobie coś takiego w weekend strzelę, ale bardziej zmodyfikowana wersja :boss:
 
Dostałem dzisiaj zestaw wędlin z dziczyzny, kiełbe i dwie polędwicę, podobno coś z kozła też ale nie wiem czy kozioł to kozica czy określenie samca np sarny. Okazało się że ojciec koleżanki jest szefem koła łowieckiego=chyba znalazłem dostęp do dobrego mięsiwa:)
 
Back
Top