FEEL THE POWER-czyli luźne rozmowy o jedzeniu

W strefie piwa za najdroższe płaciłem kiedyś 15 zeta-czyli tyle ile w Warszawie standard;) Średnio 8-9. Chętnie bym tą knajpę wybrał na zlotowe, bo to Kazimierz, ale mało osób pewnie trafi.
 
w okolicach Poznania znacie jakies dobre burgerownie w której robią typowo wołowe burgery? Smacznie i zdrowo :) i żeby byla długo otwarta. Tzn późnym wieczorem
 
Dziś jedzenie dla leniwych, filet z piersi kurczaka z grila

34iph6r.jpg
 
a słodkie frytki ile kosztowały?
no to piwko drogawe haha 80 zyli za piwko to miałbym 3kg dobrej wołowinki!!
a kilogram karkówki to kwestia półtora dnia a nawet nie. Gdybym sie nie hamował oczywiście :D

5 euro czyli norma na Paryż. Generalnie miejsce klapa :D
 
5 euro czyli norma na Paryż. Generalnie miejsce klapa :D
chciałbym na 2-3 dni przyleciec z kobitką do Paryza, znasz moze jakies sesnsowne noclegi ? luksusow nie potrzebuje, wiekszosc czasu i tak planuje szlajac sie po miescie i zrobic tourne po lokalach
 
chciałbym na 2-3 dni przyleciec z kobitką do Paryza, znasz moze jakies sesnsowne noclegi ? luksusow nie potrzebuje, wiekszosc czasu i tak planuje szlajac sie po miescie i zrobic tourne po lokalach

Bardzo dobrze robisz. Nie ma co spędzać czasu w hotelach :) Polecam ci Ibis Budget w okolicy Issy Les Molineaux (50 euro za noc) (http://www.accorhotels.com/gb/hotel-2596-ibis-budget-issy-les-moulineaux/index.shtml) i stąd jedziesz do centrum jakieś 20 min maks Tramwaj T2 + Metro linia 12 lub sieć hoteli Accord Adagio na północy w podobnej cenie. Dodaj do tego bilet 3 dniowy na cały transport (metro/bus/tramwaj/pociąg) za 20 euro za osobę i jesteś ustawiony :) Paryż fajnie się zwiedza na piechotę też więc jak sobie dobrze zaplanujesz to może uda się nawet bez tych 3 dniowych biletów.
 
Last edited:
gdzie dostanę masełko od krówek karmionych tylko trawką? To takie zdrowsze masełko. Trzeba urozmaicać te tłuszcze :)
 
gdzie dostanę masełko od krówek karmionych tylko trawką? To takie zdrowsze masełko. Trzeba urozmaicać te tłuszcze :)
Dobrze pamiętam że jestes z Łodzi ?
rynek dolna ceglana - jest co tydzien facet z ekologicznym zarciem wlasnego wyrobu, ma tez maslo ale drogo sobie liczy
 
dziś kolejne jedzenie dla leniwych, mielone kotlety wolowo-wieprzowe bez smazenia, kotlety robimy tak jak do smazenia na patelnie tylko zamsit smazyc wkladam do formy na mafinki i do piekarnika, nic nie pryszcze no i zmywania mniej :)

xlfl2o.jpg
 
Kupiłem dzisiaj na próbę ksylitol i jest mega smaczny, nie to co słodziki. Szkoda tylko że 500gr 14 PLN.
 
Kupiłem dzisiaj na próbę ksylitol i jest mega smaczny, nie to co słodziki. Szkoda tylko że 500gr 14 PLN.
Ja jeździłem po wszystkich ogrodniczych jakie znam w okolicy bo chciałem kupić ziarna albo sadzonkę stewii i wyhodować ją na wielki krzak ale nie majo.
 
Ja jeździłem po wszystkich ogrodniczych jakie znam w okolicy bo chciałem kupić ziarna albo sadzonkę stewii i wyhodować ją na wielki krzak ale nie majo.

Stewie suszoną mieli-muszę spróbować bo w słodzikach dają z jakąś niesmaczną chemią.
 
Ja ze stewi zrezygnowałem, unikam alko, papierosów więc chociaż sztucznymi słodzikami się będę zaciągać i zajadać :wall::crazy:
 
Back
Top