Fatalna promocja MMA Attack! KSW ma powody do zadowolenia.

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
Martin-Lewandowski-1.jpg


MMA Attack osiąga nadspodziewanie kiepskie wyniki na starcie. Wydawało się, że z walką wieczoru Najman-Saleta będzie im dość łatwo wypromować galę, tak się jednak nie dzieje. W porównaniu do gali KSW, która miała taka samą walkę w rozpisce, wyniki są fatalne! Zrobimy konferencje, trochę się po wyzywają, później sesje i trailer - idą schematem. No niestety zabrakło kreatywności, i chyba doświadczenia. Taką gale to ja nawet mogę zrobić. Takie SW przynajmniej ma fajne pomysły, typu występ - Chloe Bruce (choć pewnie sama Chloe o tym jeszcze nie wie). Nowy gracz, więc wypadałoby pokazać coś nowego. Czymś zachęcić.

Liczby:

Z www.boxingnews.pl

Konferencja Najman vs Saleta - 92 000
Konferencja Najman vs Saleta II - 6000

Na oficjalnym kanale MMA Attack została opublikowana cała konferencja. W 3
częściach - łącznie ok. 3000 wyświetleń...

Ogólnie materiałów, wywiadów przed KSW 14 dotyczącej tej walki było znacznie
więcej na YT, w analogicznym czasie. Kilkaset razy więcej wyświetleń...

Wywiad Najmana na portalu www.boxingnews.pl:

Przed KSW 14 - 60 000
Przed MMA Attack - 10 000

Saleta:

Przed KSW 14 - 120 000
Przed MMA Attack - 7 000

Przepaść w zainteresowaniu widać również w innych mediach. Poza drobnymi wzmiankami, nie ma zbyt wiele informacji o walce wieczoru MMA Attack. Z walkami Drwala, Kity, Grabowskiego... jest rowniez nie zbyt ciekawie. Choć akurat tego można było się spodziewać. Plakaty czy spoty na TVN Turbo na pewno pomogą, ale nie sądzę, by na tyle, żeby sprzedać komplet na Torwar. O walce ludzie wiedzą, ale nie budzi ona zainteresowania, stad tez media wyczuwając ta tendencje, po prostu nie poświęcają za dużo miejsca na to zdarzenie.

Skoro z głównym zawodniko-celebrytą w Polsce, czyli Najmanem osiągają tak marne wyniki. To jak ma to wyglądać bez niego dalej? KSW nie pozwoli mu na walki w MMA, a na kolejna walkę w Boksie, czy K-1 Marcina z jakimś kelnerem nikt się nie nabierze.
 
Chyba wkradł się mały błąd w liczbach przy wywiadzie Salety. Zapewne miało być na odwrót niż jest to zapisane.
 
O kurde, a przez chwilę pomyślałem, że to jakiś sprawdzony, prawdziwy artykuł kogoś rzetelnego, a to na szczęście tylko jakiś kokos..
:)
 
No walka wieczoru to taki odgrzewany kotlet troche :) To już było i pewne jest że zainteresowanie będzie mniejsze niż przed pierwszą walką.
 
Chciałem naprawdę wymienić wszelkie argumenty i wytknąć błędy i niedopatrzenia, jednak zwątpiłem. Szkoda czasu i dyskusji z ćwierćmózgiem - bo ćwierćmózgiem jesteś wypisując takie brednie.
 
Kokos80, nie myślałeś o stworzeniu własnej strony o mma? Myślę, że byś podołał.
 
"No niestety zabrakło kreatywności"



rozumiem, że nie masz pojęcia o tym, ze ekipa MMA Attack jeździ po Polsce,robi filmy z zawodnikami zadająć im pytania od kibiców(na pierwszy rzut idzie Sikoński) a potem będize to pokazywane w telewizji?Jak myślisz, czy KSW ze swoją pierwszą galą tak prężnie działało jak MMA Attack?Ty myślisz, ze wchodząca w rynek marka od razu pobije marke która tworzyła ten biznes i na chwile obecną jest po za konkurencją? a może zaraz sie dopierdolisz do tego, że robią galę na torwarze a nie w HP Arena? Człowieku, ilość pierdół jakie tworzysz przekroczyła moją dopuszczalną granicę.
 
Tym razem tytuł mnie zmylił...


O czym mają swiadczyć Twoje dane? Ma to być dla nas jakieś zaskoczenie? Bo dla mnie, jest to oczywista oczywistość...
 
Wierzę, że w Polsce MMA osiągnie kiedyś taki poziom, że nie trzeba będzie wpychac patałachów na main event, a potem jeszcze na nich nie zarobic; przynajmniej nie tyle na ile się liczyło. Smutne ale prawdziwe, że jeszcze jakośc nie broni się sama i zawodnicy muszą pozostac w cieniu celebrytów.



Nie uważacie, że promocja jest nietrafiona ? Czy Dwral i inni dobrze nagłośnieni medialnie nie przyciągneliby więcej uwagi ?



Na trzeźwo nie przełknę walki wieczoru
 
Yag - wiem to. na mnie to nie robi wrazenia. zrobia te filmiki. kilka set osob to zobaczy na YT. ten czas i kase mogliby jakos inaczej zainwestowac. pierwsza gala, ale maja od razu duza kase. nie musza mowic co to MMA, bo ludzie juz to wiedza.
 
no sory, ale w tej kwestii powinien działać TVN - KSW z kasą a bez Polsatu było by pewnie dalej w dupie.
 
Według mnie MMA ATTACK na starcie osiąga świetne wyniki. Walka wieczoru miała lekko nagłośnić tą gale, która teraz sama promuje sie bardzo dobrą rozpiską porównywalną do rozpiski KSW. Na kreatywnośc organizatorów dopiero musimy poczekać bo napewno jeszcze sie niewyczerpała, a raczej dopiero się zaczeła. A co do fajnych pomysłów SW według kokosa, które niby sa lepsze niż pomysły MMAA, można napisać tylko tyle że dają mniejsze efekty choćby porównując sprzedaż biletów na eventim czy liczby fanów na facebooku:-). A nowy gracz (MMAA) przy współpracy z telewizją TVN jeśli bedzie konsekwenty, myśle ze wciagu 2-3 lat bedzię konkurował na równi z KSW :-)
 
Patrząc na eventim.pl biletów zostało sprzedane niecałe 2 000 tys na MMA-ATTACK. Zostało miesiąc do gali. To chyba nie najgorszy wynik.



Na strefe- walk sprzedano troszke ponad 1000 biletów, a odbywa sie tydzien wcześniej.
 
promocja jest fatalna. tak jak pisalem. oczywiscie wyniki mogly byc gorsze, ale nie w takim stopniu. niestety tutaj zadecydowal brak kreatywnosci. rynek znaja, ale nie wiedza jak postepowac. proste schematy, kopiowanie. nieprzemyslane zagrywki. Gorski mial wbic KSW szpilke, dostal riposte od KSW. KSW go osmieszylo. wzieli Jurasa, tez by podwazyc wizerunek KSW. niestey kolejny samoboj. ten wywiad byl kompromitacja. tak niby cenia zawodnikow, a tu prosze przycinaja rowno.
 
kokos a ważenie Artura Szpilki z Ramizem Hadziaganovicem wyswietlono ponad 1 mln razy, to jest dopiero PROMOCJA a nie jakies tam Salety-Najmany na KSW i MMAA :-)
 
Tak logicznie myślać to oceniać promocje gali można dopiero po jej zakończeniu na podstawie sprzedanych biletów i wyników oglądalności w TV. Druga sprawa to fakt, że do gali został miesiąc i to teraz zacznie się promocja na całego. Niedługo będzie trailer, który będzie pokazywany w tvn turbo. Wymyślili nowatorski pomysł jeżdżenia po Polsce i robienia wywiadów z zawodnikami, którzy wystąpią na gali.



Do tego dodajmy, że cała rozpiska ogłoszona na konferencji prasowej, a na stronie internetowej i profilu na facebooku odbywają sie regularnie konkursy na bilety. No i warto sporą ilość wywiadów z różnymi fighterami dla różnych portali.







Nie wiem gdzie ty tu widzisz brak promocji, ale cóż...
 
Back
Top