Fatalna promocja MMA Attack! KSW ma powody do zadowolenia.

wjebali? No Panie redaktorze xD Nie wypada do cholery!







Sebbeks - Jeśli mam być szczery to oprawa była śliczna jak na pierwszą galę i pod tym kątem to MMA Attack bije taki Pride FC na głowę.
 
Weź pod uwagę to, że to pierwsza gala, marka MMA Attack jest dopiero budowana. Z biletami nie były kichy, jak na moje oko 3/4 miejsc było zajętych. Wiesz Kokos robienie biznesu najczęściej wymaga pewnych nakładów finansowych, które nie zawsze zwracają się od razu. Może nawet nie wyszli bardzo na plus, ale może następna gala będzie miała lepszą promocję To pewnie zależy od wyników oglądalności, może też się okazać, że TVN już nie będzie zainteresowany a może być tak, że trochę w to zainwestują i np. następna gala MMA Attack będzie przez nich znacznie bardziej reklamowana i te pieniądze się w końcu zwrócą. Tak, ty byś chciał, żeby przy pierwszej gali zarobili same kokosy80, ale niestety tak się raczej nie da.



Ty myślisz w bardzo wąskich kategoriach, coś tam sobie obzdurasz i żadne argumenty do ciebie nie trafiają. Tak jak kiedyś jak pisałeś, że UFC "się cofa" bo rzekomo ostatnie gale strasznie chujowe mają wyniki PPV. Każdy ci pisał, że się mylisz, argumentował, a ty dałej to swoje "ufc się cofa". Teraz jest dokładnie to samo. Cięzko się to czyta naprawdę :)
 
Kokos malo jaka org. tym bardziej debiutująca ma zyski na koniec gali.Przestan uwazac sie za znawce -jakbys znal sie bys wiedzial ze drwal nie pali sie do ufc. Uwierz ludziom co byli na gali ze sporo osob bylo.
 
Nie ważne ile było, ważne ile będzie następnym razem. Dopóki nie zrobią drugiej gali nie ma co wyrokować, bo tylko druga gala pokaże jak wiele osób przyciągną swoją marką, ja od siebie śmiało powiem że prędzej obejrzę MMA Attack niż KSW i nie odbierajcie tego jako hejt na KSW, po prostu ładniej to wszystko wyglądało w MMA Attack.
 
ta 2 gale zrobia, jak lubia kase topic. nawet z Najmanem nie sprzedali gali. ile przyjdzie na Drwala i Kite? 1000 osob? wjebali masakryczne siano i stopa zwrotu jest slaba. a perspektywy jeszcze gorsze, niz przed gala. Gorski ma 3 walki, i za nie mu zaplaca, nawet jak 2 nie zrobia... sponsorzy he gdzie byli? do klatki sie 1 dolozyl, i nic wiecej. TVN nic im nie zaplacil. bilety - czesc pewnie rozdana, te najdrozsze na pewno. nie szlo im wybitnie od poczatku. do tylu sa z banke. teraz znowu maja sie bawic w 2 gale? przeciez to by bylo glupota.
 
"wjebali masakryczne siano i stopa zwrotu jest slaba." - Liczby! Podawaj liczby! A nie pieprz o swoich domysłach kokos bo tak to Ty nigdy na główną nie trafisz...
 
Koks80


chlopie to byla 1 gala mma attack wiec jak mozesz porownywac do obecnego KSW w ogole?
 
oczywisce, ze moge. weszli na rynek juz swiadomy MMA. w dodatku z wielka kasa. mieli nazwiska znane kazdemu, jak Saleta i Najman. a takze juz wyprowane przez Polsat, jak Gorski. w dodatku mieli najlepszych polskich ciezkich. pytam sie ile by tam bylo ludzi gdyby nie cyrkowa walka K-1? zalozmy, ze sprzedali te 3000 biltow, i to jedyny ich dochod. od TVN i sponsorow nic nie dostali. gala. mysle, ze wydali na nia z 1.5 mln. kolo banki sa na minusie spokojnie. 2 gala bedzie tansza, jak zrobia, bo cyrku nie bedzie. ale to tez oznacza, ze ludzi wiecej niz 1500 nie sprowadza.
 
Myślisz? Czy wiesz na pewno? no właśnie myślisz, więc skończ pieprzyć i poczekaj na liczby
 
to biznes. jak widac, nie dla nich. jedyna szansa zrobic cos perspektywicznego, byla metoda - malych krokow. oni poszli na przypal. szef tej federacji nie mial pojecia o rynku, zaufal nie odpowiednim ludzia, ktorzy go wycyckali i wydal kupe kasy w bloto. chyba nie wierzycie, ze odrobi ta kase. moze tylko dalej tracic na MMA Attack.
 
Może ktoś powiedzieć jak było z widoczności zawodników w klatce bo ta opcja z telebimem wyglądała w miare dobrze w tv.
 
Na pewno bardziej pomyślał niż Ty pierdolisz, gówno wiesz co on robił i za jaką kase. Człowieku kurwa ogarnij.
 
Kokos na tym polega biznes. Na poczatku budujesz marke, inwestujesz, zeby pozniej miec jakies zyski. Nie ma sie co szarpac tylko trzeba poczekac na 2 gale....
 
problem, ze nie pomyslal. zaufal wizji kogos innego. ktos go do tego przekonal. realia rynku zle mu zostaly przedstawione. poszli na calego, ostro, i upadli bolesnie. ta strata, ktora poniesli jest ogromna. druga gala tez na siebie nie zarobi. strata sie powiekszy. bilety zeszly glownie te najtansze. pewnie teraz beda mu wmawiac, ze to przez strefe walk, ze byla przednimi :) strefa tez scieme robila z biletami, nagle znikal sektor. zaloze sie nie sprzedali nawet 500, a oficjalnie mowia, ze 2000:) na KSW tez w sumie jade, bo uwazam, ze maja duza szanse na wyjazd z otwartego Polsatu.
 
Rany jak ja czekam na nowe forum i opcję ukrywania postów niektórych użytkowników. Normalnie mam takie rzeczy w dupie, ale jak czytam to z jakim uporem kokos wypisuje te swoje bzdury to mi się chce za przeproszeniem rzygać.
 
Kokos cały czas podajesz swoje domysły i przypuszczenia, podaj jakies fakty, liczby albo coś wiarygodnego. Bez tego nie powinno być dyskusji :-)
 
Że jeszcze egzekutor sie nim nie zajął...:-)



Btw. Jebany Egzekutor mojego awka zarzucił po przegranym typerze w mojej grze - co za typ...:-)
 
Ciekawe czy koszty się zwrociły, sama gala bardzo dobra minusy to: Irek Bielniak czy tam Bieliniak, wypadnięcie z klatki. Jestem ciekawy następnego pomysłu na gale bo nie oszukujemy się bez Salety i Najmana o gali było by cicho. Powini uderzyć np. Poznań i dać Borysa walke na main event
 
no na bank Borys sciagnie ludzi :) Uszol juz predzej. koszty sie nie zwrucily nawet w 1/4 wedlug mnie.
 
Za pewne tak, oglądalność słaba, bilety nie wiem jak sprzedane 800 wolnych miejsc zostało?
 
Ale jestescie geniuszami! A kokos ma racje, sa w dupie i to sporo. Jezeli nie dostali nic za rekalmy i dupa z sponsorami to raczej sa mocno w plecy.
TO SĄ FAKTY, które każdy widzi, więc przestańcie pierdolić.

PS.

Kiedyś jak się wchodziło na tą strone, to byli ludzie co mieli łeb na karku, a nie tylko kolesie co zbiorowo bronią jednej organizacji, z chuj wi jakich powodów, przed prostymi stwierdzeniemia typu: "kolesie stracili na tej gali".

PS2.

Brakuje mi WIADOMO KOGO, żeby dał nam medialny przeciek na temat tego jaka oglądalność, czy tvn zadowolone, jakie płace za całe widowisko etc. EHHHHHHH gdzie są Ci starzy użytkownicy tej strony... :(
 
Spory kredyt na to poszedł zobaczymy co dalej, organizator zapowiada następno ciekawe czy też z takim "rozmachem".
 
widzow bylo ok 3.000. na oko. ja pisalem swoja prognoze, dalem max. 4000. pozniej ja jeszcze obcielem do 3000. w kazdym wypadku i tak, by byli do tylu mocno. tanie bilety szly nawet. ogolnie porazka, jak na taki budzet powinni zapelnic wszystko. sponsorzy, reklamy. nie bylo tam nic. TVN dostal gale za darmo, troche ich za to popromowali, zeby nabic sobie ogladalnosc. TVN otwarty nawet o nich nie informowal, poza mala wzmianka w sporcie. zadna TV w Polsce nie zaplacila im za gale z cyrkiem, i nie zaplaci bez cyrku tym bardziej. sponsorzy maja na nich wyjebane. nawet w KSW jest z tym cienko. ogolnie z MMA na swiecie. PRZEPLACILI za zawodnikow. szef MMA Attack zostal wycyckany. kontrakt na 3 walki dla Gorala :) zaplaca mu za to, czy bedzie walczyl, czy nie. gdyby mieli troche oleju w glowie to by zaczeli delikatnie, z ta klatka, male kroczki. zadne rzucanie sie. maly budzet na 1 gale. fajnie sie ogladalo, ale jak dla mnie to oni sa nie potrzebni juz. druga gala ich tylko pograzy. niech ten czlowiek wyda pieniadza sensownie, moze jakis szczytny cel. za MMA to niech juz sie nie bierze. tak samo jak jego doradcy.
 
Back
Top