Fatalna promocja MMA Attack! KSW ma powody do zadowolenia.

Kokos, jesteś tak bardzo niezorientowany w temacie, że brak mi słów. Wybacz, ale nie chce mi się tego tłumaczyć.



"Taką gale to ja nawet mogę zrobić. Takie SW przynajmniej ma fajne pomysły, typu występ - Chloe Bruce" - klasyk!
 
Kokos napisze pare słów na powaznie teraz. Dobrze wiesz że jesteś najwiekszym pośmiewiskiem forum, każdy Cię uswiadamia w tym w komentarzach pod Twoimi pseudo artykułami. wielu próbowało merytorycznie wytłumaczyć Ci Twoje błędy, jednak to nic nie dało bo Ty nadal żyjesz ze swoją głupotą. jak z Toba podjąć dyskusje skoro jedyne co przychodzi na mysl czytając Twoje wypociny to płacz (kiedys był smiech, ale ile mozna się śmiać)



A odnosząc sie do tego co tam wystukałeś, to stwierdzam że popadasz w skrajność. Najpierw pajacujesz z tym uwielbieniem do MMA Attack, robisz z nich drugą Zuffe, a teraz ganisz przywołując wyniki wyswietleń? I dziwisz się potem że jesteś wysmiewany, wyzywany?
 
malina ty jestes typowym frustratem, dlatego tak sie doczepiasz do mnie, czy do innych. jakis bol masz w sobie. to, ze zrobili namnie dobre wrazenie na starcie rozpiska, juz nic nie znaczy, poniewaz ich promocja jest denna. widac to po tych klikach, ze jest cholernie slabo.
 
No tak bo tylko ja się ciebie czepiam:-) Przypomnij sobie co pisałes, że to już jest konkurencja dla KSW, sam sie gubisz w swoich wypocinach.
 
nie spodziewalem sie, ze promocja im nawali. poszli standardowo, bez blysku. nudy. tak to ja tez moge zrobic gale. do tego kilka gaf min. wywiad z Jurasem. konkurencja mogla byc, ale to bedzie tylko 1 gala. beda na bardzooo duzym minusie. za male zainteresowanie, by sponsorzy sie o nich bili. bilety tez slabo ida, jak na taka rozpiske.


inni sie tez czepiaja, ale ty jestes wyjatkowo wredny.
 
kokos, ja się Ciebie nie czepiam z bardzo prostej przyczyny, wyznaję zasadę, że upośledzonych należy ignorować. Idź spać, rano szkoła.



btw

tak to ja tez moge zrobic gale.


to zrób. eot







ps kaczka zamnij ten wątek! ;)
 
Choć jestem długo na mmarocks(od początku 2009-jako nielogowany czytelnik),to użytkownik Kokos nie rzucił mi się wcześniej w oczy.Czas powrócić do zarzuconych zamierzeń laserowej korekcji wzroku...Taką 'perełkę' tak późno odkryłem,ehh:-)



Jak to mówią Kokos,całe życie pod górkę Ci robią,ale Ty się nie daj-walcz o swoje zdanie jak o niepodległość...nawet jeśli zmienia się jak w kalejdoskopie.:-)Taki już los indywidualistów i wojowników o prawo do swego głosu.To dopiero musi być wyzwanie,sam przeciw wszystkim.Będziesz twardy jak skała kiedyś,to pewne...:-)



A tak ciut poważniej...Ty naprawdę wierzyłeś,że Dariusz Cholewa na swojej pierwszej gali zarobi cokolwiek?Wiesz na czym polega inwestowanie długoterminowe w produkt?Nie było dotąd w Polsce federacji,która z pierwszym swoim produktem wchodziła z takim rozmachem,funduszami i profesjonalizmem,wiedząc,że się nie zwrócą koszty organizacji,promocji,wynagrodzeń dla zawodników.(nie mówimy tu rzecz jasna o dzisiejszej kondycji finansowej i marce ksw,mówimy o debiucie a ten przecież też był skromny,niszowy-co zrozumiałe i oczywiste na ówczesne czasy)Wszyscy walczący na mmaa. chylą nisko czoła przed podejściem organizacji do spraw finansowych,zaliczkami,zwrotami kosztów przejazdów,podejściem do samych zawodników jako bohaterów tego wieczoru.TVN zaryzykowało kontrakt na transmisję gali nie znając jeszcze tak naprawdę marki.Ale Ty wiesz już dziś i uświadamiasz nas wszystkich,że to wszystko wielka klapa,nieporozumienie i klęska.Pozdrawiamy Cię więc,jednak jak widzisz,nie zepsułeś nam budowanego sukcesywnie przez mmaattack dobrego wrażenia o tym co nas czeka :-)
 
Kokos k....., twoj slowotok jest juz naprawde meczacy. Pier..... jak potluczony. Przepraszam za wulgaryzmy na wstepie, ale nie mam juz ochoty sie hamowac. Teraz juz spokojniej kilka faktow. MMA Attack daje nam, polskim kibicom, mozliwosc obejrzenia w akcji czolowych polskich zawodnikow o ktorych wszyscy sie dopominalismy, na zywo na Torwarze badz w transmisji telewizyjnej. MMA Attack dopiero rozpoczyna dzialalnosc. MMA Attack spowodowalo, ze KSW musi siegac glebiej do kieszeni i efekty widac juz na 17. Wiem, ze porownywanie wydazen odleglych w czasie i rozgrywajacych sie w nieco innych realiach jest czesto bezcelowe, ale mimo to porownaj poczatki KSW z tym w jaki sposob debiutuje MMA Attack. KSW mimo wieloletnich doswiadczen i wypracowanej pozycji tez nie jest bezbledne i tez czasami mocno odbiega od idealu. Wiec moze daj nowej organizacji szanse na zorganizowanie pierwszej gali a potem ewentualnie, bedziesz pier.... te swoje kocopoly o beznadziejnej promocji itp. Oczywiscie pod warunkiem, ze bedzie co krytykowac w co ja osobiscie watpie.
 
on się żwyi naszą irytacją. założe się, że jest z jakiegoś mordoru czy innego cybertrona. proponuje go porządnie zignorować, to może odpuści sobie zaśmiecanie forum tymi bredniami. tym bardziej,że dyskusji z nim nie podejmiesz bo koks należy do osób które nie chętnie przyjmują krytykę i są ślep przekonane o słuszności swoich poglądów
 
Popieram przedmówcę... Zignorować i zamknąć wątek... Racjonalne argumenty giną tutaj jak w czarnej dziurze, a celem postów kokosa jest najwyraźniej zwykłe wywołanie irytacji wśród członków forum. Szkoda czasu i nerwów.
 
Lada dzień rusza potężna promocja MMA Attack więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Ma być pełno reklam w TVN Turbo + codziennie świeże materiały na naszej stronie
 
Juz nie mogę sie doczekać Def :) a mógłbyś coś więcej na ten temat powiedzieć??? ja do cierpliwych nie należę :D
 
skoro nie potrafia sprzedac walki Salety z Najmanem, to niby jak ma byc z innymi? przeciez na 2 (choc nie wierze, ze zrobia ) juz nie ma jak uderzec z celebami. no chyba, ze podkupia Pudziana. czyli kolejny transfer z KSW, bo sami pomyslu na swoja marke nie maja. ale watpie w to, bo wszystko na to wskazuje, ze w przypadku wiekszych strat, niz zakladal szef MMA Attack, oleje temat po prostu. kompletu sie nie spodziewam. reklamodawcy tez nie uderza mocno, bo jak pisalem zainteresowanie jest slabe.
 
Wiem że będą mieć 7 trailerów, na 1 dzień nowy trailer + sporo w TVN Turbo ma być na ten temat. Wkrótce wywiad z właścicielem MMA Attack i pewnie dowiemy się więcej
 
I cały artykuł kokosa poszedł się jebać. :-)



Czy dalej znajdzie się ktoś, kto lubi to czytać, ze względu na jego oryginalny pogląd na sprawy dotyczące MMA? :-)
 
nie poszedl. zobaczymy jak beda klikane. bylo wiadomo, ze to zrobia. to, ze beda spoty w Turbo, tez bylo wiadomo. mysle, ze ilosc kilkow na YT w dzielo MMA Attack, tylko potwierdzi slusznosc mojego zdania.
 
Def super wiadomośc w takim raziem dorównuje KSW reklamą jak nie przewyższa.Swoją drogą ciekawe skąd taki kapitał na to wszystko :)
 
@kokos
Jak Ty prymitywnie myślisz. Świat żyje samym YT? Nie! Ogarnij z tą ilością klików. Oni mają zapełnić hale, mieć dobrą oglądalność na TVN Turbo, a nie ilość klików na YT, bo z tego kasy na następne gale nie będą mieć.
 
Kokos prosze skończ z tym!!



Jeżeli chcesz żeby ktoś docenił twoją pracy to zrób artykuł o jakimś zawodniku(jak Kaczka) czy coś w tym stylu.
 
Widze młe nieporozumienie:)



Może faktycznie troche dziwnie to napisałem chodziło o artykuły takie jak twoje o Aldo czy Mirze...
 
Artykuły są całkiem fajne można się czegoś dowiedzić oglądnąć stare walki itp.
 
hahah, albo chłopaki nie uważali na polskim, albo prawdę powiadają, że techniki bokserskie źle wpływają na myślenie ;>



to był sarkazm/ironia jak zwał tak zwał ;)
 
Back
Top