Fatalna promocja MMA Attack! KSW ma powody do zadowolenia.

Turbo promuje, bo za to maja prawa do transmisji. problem jest taki, ze to co widac na YT, czyli marne wyniki. przelozy sie tez na TV. tak bylo z KSW, gdzie kazda kolejna walka Pudzia opadala na YT, necie, jesli chodzi o klikalnosc w zapowiedzi. akurat to byly dosc male zmiany. tutaj mamy drastyczna roznice (miedzy 1 a 2 walke Salety z Najmanem).
 
Jeśli cały czas pod "artykułami" kokosa będzie co najmniej po kilkadziesiąt komentów, to on dalej będzie "tworzył":-). Ci co najchętniej wyjebali by kokosa ze strony niech po prostu nie piszą. Przecież dla niego wasze komenty to jak woda na młyn...
 
zapowiada sie klapa sezonu. w zasadzie mozna juz tak nazwac ta gale. chociaz moze walki beda ciekawe. bedzie problem by bylo 3000 widzow.
 
przewidywalem do 4000. niestety bedzie prawdopobnie 2500-3000.



co do SW, to mysle, ze 1000 pojdzie, a reszte rozdadza. tak, zeby na hali bylo z 2500. juz chyba rozdali czesc.



tak sie konczy amatorka.
 
No właśnie, ale ruszyło się coś ze sprzedażą biletów. 3 sektory zostały wyczyszczone od tamtej pory + troche na płycie sprzedali.
 
z Eventim jest cos nie tak. Często zmienia się, zajete miejsca robią się dostępne...Wczoraj płyta była w wiekszości zajęta dzisiaj już tak nie jest. Ktoś chce kupić bilet w danym miejscu, ale nie może bo jest pokazany jako wykupiony więc kupuje tańszy. Potem widzi, że już tamte miejsca są dostępne. Traci na tym i organizacja i fan.
 
Bo ktoś może zarezerwować bilet na 22 minuty i akurat w tym czasie zobaczysz, że zajęte. Troche dziwne rozwiązanie.
 
gala nawet fajnie zrobiona. widac bylo spory budzet. ale tak po za tym to mialem racje. na 2 gale nie ma co liczyc. te bilety niby sprzedali wiekszosc, ale jednak to byla sciemka, zeby ludzi zmobilizowac na koniec gali, zeby kupowali. polowy nie sprzedali. tak jak prognozowalem.



Najman - skonczony



Gorski - skonczony



Saleta - skonczony. walczyl cholernie slabo i gdyby Najman nie byl lamaga, dostalby lomot. ani sily nie mial, ani szybkosci.



Kita - nudy, ale wynik idzie w swiat. moze znowu wroci do powaznej organizacji.



Drwal - wygral, ale jeszcze sporo musi sie napracowac, by powrocic do UFC



Grabowski - po tej wygranej jakas powazna walka z zagranica, albo moze i w KSW
 
Nie było może 2-3 sektorów, więc nie pierdol, że pusto było. Byłes tam? Nie. Więc to co zobaczyłeś w TV nie odzwieciedla tego co było w hali. Saleta zaprezentował się dużo lepiej od Najmana i nie zapowiadało się, że przegra. To Najman po łbie dostawał.
 
jak dla mnie to tam jest polowka. co do walki to Saleta nic nie zrobil, tylko sie przewracal, byl wolny, i slaby. Najman to partacz niestety.
 
No tutaj to akurat się zgodze z kokosem Saleta nie bardzo wiedział jak go zatrzymać do momentu aż Najman sam się zatrzymał...
 
kokos jaka połówka? Nie było zajęte 2-3 sektory reszta zajęta. Według mnie było ok. 5500-6000 osób.
 
Saleta byl mega cienki. i w boksie by zaliczyl oklep. ale Najman to jest tak lewy, ze sam sie zalatwil. genralnie nie ma perspektyw dla nich zadnych juz. wiadomo ze Najman i Saleta juz tam nie zawalcza. obaj sie osmieszyli w sumie. Gorski jest za slaby, i to byla ich wizytowka. Drwal to w ogole jest nie medialny. kasy stracili sporo.
 
kokos no a jak to jest z Tobą Ty za każdym razem się ośmieszasz a mimo to piszesz dalej :D Więc skąd przypuszczenia że Oni już nie zawalczą? Więcej wiary w upartych ludzi! xD
 
Kokos najwidoczniej jest upośledzony, nic na to nie poradzimy :) Najlepsze są te jego teorie jak np. teraz "kasy stracili sporo". Co ty Kokos możesz wiedzieć ile oni stracili? Powiem Ci szczerze, że na początku myślałem , że robisz sobie jaja i traktowałem twoje posty z dystansem. Ale teraz nie umiem, za bardzo mnie wkurwiają :)
 
Zrobił to co mówił w wywiadach, czyli przeczekać paniczny atak, i gdy Marcin N. się zmęczy zacząć atakować. To wina Salety, że Najman to Najman?
 
Nie kozakuj nie kozakuj młody :P To że masz więcej komentarzy ode mnie pod swoimi postami to zasługa czego innego :D
 
stracili mase kasy. wjebali. raz zaplacili za cyrk. dwa za mocna rozpiske. gorskiemu dali za 3 walki :) torwar, oprawa... czlowieku pomysl. z biletow kicha. sponsorzy ich olali.
 
kokos
Masz jakieś oficjalne info co do sponsorów, sprzedanych biletów? Raczej nie, więc skończ pierdolić, bo sponsora mieli Tapout. Górskiemu dali za jedną walke, ale gdybyś uważnie słuchał wywiadów to wiedziałbyś, że ma kontrakt na 3 walki. Masz coś do oprawy i do Torwaru? Jakoś byłem widziałem wszystko idealnie, oprawa bardzo dobra, nie można wymagać oprawy Pride na pierwszej gali. Skończ kurwa wreszcie te swoje filozowie, bo siedziałeś w domu dupą na kanapie przed telewizorem, a nie wiesz jak było na hali.
 
Back
Top