1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Fatalna promocja MMA Attack! KSW ma powody do zadowolenia.

Discussion in 'Forum MMA' started by kokos80, Oct 6, 2011.

1. kokos80

kokos80 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    687
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790

MMA Attack osiąga nadspodziewanie kiepskie wyniki na starcie. Wydawało się, że z walką wieczoru Najman-Saleta będzie im dość łatwo wypromować galę, tak się jednak nie dzieje. W porównaniu do gali KSW, która miała taka samą walkę w rozpisce, wyniki są fatalne! Zrobimy konferencje, trochę się po wyzywają, później sesje i trailer - idą schematem. No niestety zabrakło kreatywności, i chyba doświadczenia. Taką gale to ja nawet mogę zrobić. Takie SW przynajmniej ma fajne pomysły, typu występ - Chloe Bruce (choć pewnie sama Chloe o tym jeszcze nie wie). Nowy gracz, więc wypadałoby pokazać coś nowego. Czymś zachęcić.

Liczby:

Z www.boxingnews.pl

Konferencja Najman vs Saleta - 92 000
    Konferencja Najman vs Saleta II - 6000

Na oficjalnym kanale MMA Attack została opublikowana cała konferencja. W 3
    częściach - łącznie ok. 3000 wyświetleń...

Ogólnie materiałów, wywiadów przed KSW 14 dotyczącej tej walki było znacznie
    więcej na YT, w analogicznym czasie. Kilkaset razy więcej wyświetleń...

Wywiad Najmana na portalu www.boxingnews.pl:

Przed KSW 14 - 60 000
    Przed MMA Attack - 10 000

Saleta:

Przed KSW 14 - 120 000
    Przed MMA Attack - 7 000

Przepaść w zainteresowaniu widać również w innych mediach. Poza drobnymi wzmiankami, nie ma zbyt wiele informacji o walce wieczoru MMA Attack. Z walkami Drwala, Kity, Grabowskiego... jest rowniez nie zbyt ciekawie. Choć akurat tego można było się spodziewać. Plakaty czy spoty na TVN Turbo na pewno pomogą, ale nie sądzę, by na tyle, żeby sprzedać komplet na Torwar. O walce ludzie wiedzą, ale nie budzi ona zainteresowania, stad tez media wyczuwając ta tendencje, po prostu nie poświęcają za dużo miejsca na to zdarzenie.

Skoro z głównym zawodniko-celebrytą w Polsce, czyli Najmanem osiągają tak marne wyniki. To jak ma to wyglądać bez niego dalej? KSW nie pozwoli mu na walki w MMA, a na kolejna walkę w Boksie, czy K-1 Marcina z jakimś kelnerem nikt się nie nabierze.

2. damianancelotti

damianancelotti Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,459
    Zdobyte Lajki:
    46
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Starogard Gdański
    Chyba wkradł się mały błąd w liczbach przy wywiadzie Salety. Zapewne miało być na odwrót niż jest to zapisane.

3. kokos80

kokos80 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    687
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    dzieki. poprawilem.

4. bulletskater

bulletskater Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    356
    Zdobyte Lajki:
    44
    Punkty:
    1,790
    O kurde, a przez chwilę pomyślałem, że to jakiś sprawdzony, prawdziwy artykuł kogoś rzetelnego, a to na szczęście tylko jakiś kokos..
    :)

5. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    25,676
    Zdobyte Lajki:
    35,979
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    No walka wieczoru to taki odgrzewany kotlet troche :) To już było i pewne jest że zainteresowanie będzie mniejsze niż przed pierwszą walką.

6. Ruff Ryder

Ruff Ryder EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,689
    Zdobyte Lajki:
    810
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    łódzkie
    Kokos nie zastanawiałeś się żeby zatrudnic się w gazecie typu FAKT??

7. _Logan_

_Logan_ Guest

Chciałem naprawdę wymienić wszelkie argumenty i wytknąć błędy i niedopatrzenia, jednak zwątpiłem. Szkoda czasu i dyskusji z ćwierćmózgiem - bo ćwierćmózgiem jesteś wypisując takie brednie.

8. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Kokos80, nie myślałeś o stworzeniu własnej strony o mma? Myślę, że byś podołał.

9. malinowsky

malinowsky UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,802
    Zdobyte Lajki:
    489
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    kokos co słychac? Jak tam zdrówko?

10. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    "No niestety zabrakło kreatywności"

rozumiem, że nie masz pojęcia o tym, ze ekipa MMA Attack jeździ po Polsce,robi filmy z zawodnikami zadająć im pytania od kibiców(na pierwszy rzut idzie Sikoński) a potem będize to pokazywane w telewizji?Jak myślisz, czy KSW ze swoją pierwszą galą tak prężnie działało jak MMA Attack?Ty myślisz, ze wchodząca w rynek marka od razu pobije marke która tworzyła ten biznes i na chwile obecną jest po za konkurencją? a może zaraz sie dopierdolisz do tego, że robią galę na torwarze a nie w HP Arena? Człowieku, ilość pierdół jakie tworzysz przekroczyła moją dopuszczalną granicę.

11. stasinek34

stasinek34 PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,354
    Zdobyte Lajki:
    334
    Punkty:
    1,790
    Tym razem tytuł mnie zmylił...

O czym mają swiadczyć Twoje dane? Ma to być dla nas jakieś zaskoczenie? Bo dla mnie, jest to oczywista oczywistość...

12. belmondo

belmondo BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    867
    Zdobyte Lajki:
    45
    Punkty:
    1,790
    Wierzę, że w Polsce MMA osiągnie kiedyś taki poziom, że nie trzeba będzie wpychac patałachów na main event, a potem jeszcze na nich nie zarobic; przynajmniej nie tyle na ile się liczyło. Smutne ale prawdziwe, że jeszcze jakośc nie broni się sama i zawodnicy muszą pozostac w cieniu celebrytów.

Nie uważacie, że promocja jest nietrafiona ? Czy Dwral i inni dobrze nagłośnieni medialnie nie przyciągneliby więcej uwagi ?

Na trzeźwo nie przełknę walki wieczoru

13. kokos80

kokos80 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    687
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Yag - wiem to. na mnie to nie robi wrazenia. zrobia te filmiki. kilka set osob to zobaczy na YT. ten czas i kase mogliby jakos inaczej zainwestowac. pierwsza gala, ale maja od razu duza kase. nie musza mowic co to MMA, bo ludzie juz to wiedza.

14. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    no sory, ale w tej kwestii powinien działać TVN - KSW z kasą a bez Polsatu było by pewnie dalej w dupie.

15. amator

amator BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    784
    Zdobyte Lajki:
    77
    Punkty:
    1,790
    Według mnie MMA ATTACK na starcie osiąga świetne wyniki. Walka wieczoru miała lekko nagłośnić tą gale, która teraz sama promuje sie bardzo dobrą rozpiską porównywalną do rozpiski KSW. Na kreatywnośc organizatorów dopiero musimy poczekać bo napewno jeszcze sie niewyczerpała, a raczej dopiero się zaczeła. A co do fajnych pomysłów SW według kokosa, które niby sa lepsze niż pomysły MMAA, można napisać tylko tyle że dają mniejsze efekty choćby porównując sprzedaż biletów na eventim czy liczby fanów na facebooku:-). A nowy gracz (MMAA) przy współpracy z telewizją TVN jeśli bedzie konsekwenty, myśle ze wciagu 2-3 lat bedzię konkurował na równi z KSW :-)

16. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,633
    Punkty:
    1,790
    kokos znawco, proszę podaj nam remedium, jak lepiej wypromować mma attack?

17. heileris

heileris ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,385
    Zdobyte Lajki:
    38
    Punkty:
    1,790

Czekamy na galę KokosAttack ;)

18. pepe

pepe Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    185
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Patrząc na eventim.pl biletów zostało sprzedane niecałe 2 000 tys na MMA-ATTACK. Zostało miesiąc do gali. To chyba nie najgorszy wynik.

Na strefe- walk sprzedano troszke ponad 1000 biletów, a odbywa sie tydzien wcześniej.

19. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil Vale Tudo
    Championship

Komentarze:
    25,817
    Zdobyte Lajki:
    28,000
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    Kokos daj spokój juz tymi arytkułami dla mnie liczą się tylko walki a nie jakieś pierdoły.

20. kokos80

kokos80 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    687
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    promocja jest fatalna. tak jak pisalem. oczywiscie wyniki mogly byc gorsze, ale nie w takim stopniu. niestety tutaj zadecydowal brak kreatywnosci. rynek znaja, ale nie wiedza jak postepowac. proste schematy, kopiowanie. nieprzemyslane zagrywki. Gorski mial wbic KSW szpilke, dostal riposte od KSW. KSW go osmieszylo. wzieli Jurasa, tez by podwazyc wizerunek KSW. niestey kolejny samoboj. ten wywiad byl kompromitacja. tak niby cenia zawodnikow, a tu prosze przycinaja rowno.

Share This Page