Fantasy Premier League?

to z bramkarzem masz problem....



moje przeczucia są takie: sunderland strzeli gola, west ham meczu nie przegra.....
 
podejmę ryzyko...



zabaleta za kompany, ale karnie -4 pkt.....



liczę na co najmniej jedną akcję: agbolahor podaje benteke strzela.... trzeci i ostatni raz z rzędu....



po tej kolejce benteke przymusowy odpoczynek, agbolahor out, a ja rozglądam się za napastnikiem.....



chyba, że kontuzje wraz z ostatnimi dniami okienka transferowego uruchomią dziką kartę, a tą warto trzymać co najmniej do 12 kolejki w moim przypadku....
 
Zaryzykowałem przed tą kolejką robiąc dodatkowy transfer prócz Lukaku i wymieniłem Berbatowa nad Sturridge'a. Bułgar jak na złość zapunktował ponad plan więc mimo bramki tego drugiego de facto -1 pkt w plecy w tej kolejce. Nie miałem stałego dostępu do neta od rana i bałem się jak cholera, że Lambert był kapitanem ale na szczęście Soldado ma opaskę i może dołoży coś więcej niż jeden punkt.
 
obrona: johnson 5, jagielka 9, shawcross 9, zostal jeszcze walker.



w pomocy gral tylko fellaini 3, a atak niestety obydwaj po 2.
 
Chciałem zmienić Sturridge'a na kapitana ale zapomniałem i mam na kapitanie GK (De Gea) co jest strasznie głupim wyborem :-). De Gea musiałby obronić karnego i nie stracić bramki żebym nie był stratni (tak mi się wydaje, patrzyłem na tą punktacje co podaj TJ pare stron wcześniej) :-) .
 
Laqi benteke Ci nie wypalil w tej kolejce. Ale masz jeszcze kilku graczy co mocno zapunktuja i pewnie wyjdziesz na prowadzenie. Ja niestety nie zmienialem nic przed ta kolejka, mam 3 zawodnikow Chelsea a w meczu z Man Utd ciezko bedzie im dobrze zapunktowac
 
wykonałem idealny strzał...



niestety we własną stopę...



przed kolejką wykonałem dodatkowy transfer- zabaleta zamiast kompany....



zabaleta nie będzie dumny z dzisiejszych zawodów, a na ławce został chester (hull)....



czyli:



-4 +1(zabaleta) - 7( punkty chestera, które przepadną)... w sumie za całą operację: -10....



świetnie....
 
Spoko, ja posadziłem na ławce Johnsona i O'Briena a zagrali Zabaleta i Whittaker, ponieważ uznałem, że Aston Villa oraz Newcastle pewnie coś zaaplikują :) Ogólnie tragiczna kolejka. H2H wtopione, dobrze, że chociaż Sturridge nie zawiódł...
 
Wow, co City odjebalo?



Znow nie trafilem z kapitanem, Yaya tylko 2 pkty :-)
 
ogólnie ta kolejka mega słaba każdy raczej słabo zapunktował, dziwne wyniki, dziwni strzelcy bramek (Podolski 2, ja jako fan Arsenalu byłem zdziwiony a co dopiero randomowi oglądacze ligi) i wogóle mało bramek padło we wszystkich meczach, Soldado już 2 mecz z rzedu z karnego pakuje WTF :-)
 
Jak na złość mój rywal w h2h miał Podolskiego na napastniku, co przyczyniło się do mojej klęski :) Ja to mam zawsze zajebiste szczęście w h2h.
 
Ja.



Kolejka jak na razie słabo. Wszyscy poza Walkerem i Giaccherinim mnie zawiedli. Zostali jeszcze Ivanovic, Hazard i RVP na kapitanie.
 
Jak na złość mój rywal w h2h miał Podolskiego na napastniku, co przyczyniło się do mojej klęski :) Ja to mam zawsze zajebiste szczęście w h2h.


To samo... Dziwna kolejka.
 
@Yazz nie wiem czy dobrze ogarniam ale chyba przez te twoje -4pkt za transfery wygram naszą rywalizację :D mam 27 a ty 29 (-4) i został nam tylko RVP na kapitanie.
 
no przeciez jest podliczone 27-25 dla ciebie andrzej. szkoda, ze w pierwszej kolejce nie miales tak malo :D



ja mam 46 (-8), z czego 32 to obroncy..
 
Ja mam póki co najwyższy wynik w kolejce :). Chociaż mój rywal ma jeszcze trzech typów z Chelsea w składzie (i kapitana) a ja tylko jednego. City zagrało tragicznie w obronie więcj mój plan Cole > Zabaleta poszedł w odstawkę, jeśli Chelsea będzie dobra defensywnie to pewnie zostawie sobie Cole'a mimo pustaka a wymienię Hazarda na Walcotta.
 
TJ, drugi wynik masz za Whatever :)



Jak jest z transferami? gdybym chcial wymienic no 1-2 pilkarzy teraz?
 
Przecież ten adam k nie gra w lidze h2h. W lidze klasycznej nie idzie mu najlepiej. Mi tam on nie przeszkadza, bo i tak nie wygra.



Zlatan, pierwszy transfer na friko, a następny już -4 pkt. Jeżeli nie skorzystasz z transferu to w następnej kolejce masz 2 darmowe.



Te punkty bonusowe to ciekawa rzecz.

Na teraz bramkarze i obrońcy mają 73 pkt bonusowe a pomocnicy i napastnicy 60 pkt. Szok!
 
@Al





Jeżeli nie skorzystasz z transferu to w następnej kolejce masz 2 darmowe.


Ta zasada działa tylko do jednej kolejki w przód czy jakbym przez 2 kolejki nie zrobił transferu to bym miał 3 darmowe?
 
Adam k póki co nie odpowiedział na prośby o wypowiedzenie się w tym temacie. Dam mu czas do przerwy na mecze reprezentacji (między kolejką trzecią a czwartą). Póki co skłaniam się do usunięcia z klasycznej ligi jego zespołów poza tym, którym gra w h2h.



@Egraam



Tylko jedna kolejka wprzód.
 
Tidzej,



W naszym meczu już wszystko rozstrzygnięte. Każdy z piłkarzy Chelsea, których mam w składzie pewnie musiałby strzelić gola, aby odwrócić wynik. Biorąc pod uwagę to, że grają z MU, to można powiedzieć że juz wygrałeś.
 
Ja póki co tragiczny wynik, Foster za 11 punktów siedział na ławce.. Ehh. Wątpię czy de Gea to pobije. Co gorsza, mój rywal w h2h ma RVP w składzie,tak jak ja, a na niego najbardziej liczę. Ale u mnie RVP kapitanem, a u niego Vice, więc jak coś to mogę trochę punktów zdobyć tutaj. Oby Ivanovic zaszalał.
 
@Arlovski

w zasadzie to już jest pozamiatane...
van persie u mnie nie dubluje...
szansę będę miał, gdy w pierwszej połowie strzeli swojaka, a potem dostanie czerwoną kartkę....
 
Back
Top