Fantasy Premier League?

Ponieważ Chelsea ma jakiś tam mecz później jakiś puchar czy chuj wie co.... i mecz jest przełożony ligowy na wcześniejszy termin
 
temu, że Chelsea za tydzień gra w superpucharze europy i swoją kolejke gra w środe bodajże i liczy się ona do 1 gameweeku, w 2 gameweeku nie będzie chyba żadnego meczu Chelsea więc trzeba sprzedawać szrot :-)



@edit



jednak jest mecz Chelsea w 2 gameweeku, w 3 natomiast nie ma czyli trzeba powoli wysprzedawać zawodników jak ktoś ma 3 z Chelsea
 
W 2. kolejce Chelsea gra z ManU, w 3. Chelsea (i Villa) pauzują więc pamiętajcie o tym przy transferach.
 
@Hubi,



Jeszcze jeden mecz, więc wszystko się może zdarzyć. Jednak biorąc pod uwagę, że Lampard jest u mnie kapitanem to trochę stoisz na straconej pozycji. Ale kto wie, może znowu Lampard przestrzeli karnego i dostanę minusowe punkty.
 
Ja liczę, że Hazard coś pokaże. Ogólnie zawiodłem się na zawodnikach Chelsea. Liczę, że Benteke znowu błyśnie. Przegrywam 7 punktami, mam jeszcze 4 graczy - 3 z Chelsea + Benteke. Pech chciał, że oczywiście trafiłem na gracza, który ma jeden z wyższych wyników w head to head i w dodatku 3 piłkarzy Chelse'a w grze.
 
Kuźwa, to co na mecz w 3 kolejce mogę sprzedać wszystkich graczy Chelsea, a potem ich odzyskać i już wykorzystana dzika karta będzie?
 
Właśnie dlatego nie lubię h2h.


Ja na odwrót, właśnie dlatego lubię h2h chociaż to co Herrflicka teraz spotkało mnie kilka razy w poprzednim sezonie. Zresztą, jeszcze wszystko może się zdażyć obydwaj mają 2 różnych graczy Chelsea i tylko 5 punktów różnicy po uwzględnieniu automatycznych zmian.
 
Emocje są większe, ale niestety w ostatnim sezonie z uwagi na fatalny terminarz przegrywałem często w stylu Herrflicka. W normalnej lidze miałem 2. miejsce, a w h2h ostatecznie udało się wyciągnąć 4., pomimo, że na poczatku sezonu okupowałem miejsca "spadkowe".
 
A więc to Ty Comber, no to mamy derby :D jestem ciekaw ruchu Murinho, w pomocy jest takie bogactwo, że będzie pewnie spora rotacja - plus jestem prawie pewny, że mój kapitan Fernando zacznie na ławce, a szanse dostanie Lukaku. Szkoda, że jeszcze masz tego Benteke :)



Hubi


Sprzedać możesz i wtedy wykorzystasz dziką kartę. W jej ramach nie będziesz miał możliwości odzyskania zawodników.
 
Kuźwa. To jak sprzedam i kupię innych, to już w następnej kolejce, nie będę mógł sprzedać tych zawodników i kupić nowych?
 
Darren Bent przechodzi do Fulham.



Czyli zapewne czeka mnie -4 w tym lub następnym tygodniu ponieważ mam w składzie Berbatowa a ten, jeśli nie zostanie wygryziony ze składu, to na pewno przestanie grać na szpicy (Może jeszcze nie w tej kolejce bo Bent chyba nie ma tzw. "match fitness"). Transfer jest niezbędny a dodatkowo powinienem zacząć pozbywać się graczy Chelsea...



Uwielbiam kiedy początkowe założenia dotyczące składu idą się jebać po jednej kolejce.
 
Ja po kolejce na pewno pozbywam się Lukaku na korzyść Sturridge'a/Dzeko/Lamberta. Później do odstawki idzie Hazard albo Lampard w zależności od dyspozycji. Pewnie na zastępstwo wskoczy jakiś grajek z City. W trakcie zobaczę jak będzie spisywać Anelka i Mirallas, którzy są już na celowniku do odstrzału.
 
Lukaku ława + 3 graczy Chelsea w składzie, Kościelny czerwień - TJ masz dobry początek.:-)



Jeżeli dziś nie zagra Lukaku to w jego miejsce kupie Aspasa.
 
Nie zapominaj o tym, ze miałem Colemana na ławce ;).



Myślę, ze Lukaku dziś w wyjściowej jedenastce. Torres się specjalnie nie popisał ale znowu zaczynam się bać o Hazarda a to mój kapitan więc mógłby jakieś punkty więcej niż za gre nabić.



Ja myślę o Lukaku, Berbatov -> Lambert, Sturridge. Cole'a zostawie na jeszcze tydzień, może Mourinho wyciągnie 0 z tyłu z ManU. W każdym razie decyzję zapadną dopiero po dzisiejszym meczu.
 
Escobarowi najlepiej poszlo... :-)



Ja sie zastawniam nad sprzedaza Altidore i Downinga.
 
Al - Dobry wybór. Jest tani i pewnie kilka goli strzeli. Poza tym, do Liverpoolu przyszedł Cissokho. Mówi się, że Rodgers może zaryzykować ustawienie z Enrique na lewej pomocy, co może sprawić, że hiszpan będzie dobrze punktował jako "obrońca".



Ja miałem mieć od początku Sturridge'a bo jestem fanem jego talentu, ale połasiłem się na dwa mecze Chelsea i postawiłem na Lukaku :/
 
ross barkley- everton...



zaryzykowałem...tylko 4,5 mln...



zobaczymy czy dobra tylko pierwsza kolejka, czy będzie z tego coś więcej...
 
Poczekaj na bonusy :)





Kuźwa. To jak sprzedam i kupię innych, to już w następnej kolejce, nie będę mógł sprzedać tych zawodników i kupić nowych?






Oczywiście, że będziesz mógł, ale zapłacisz prowizję. Co w tym dziwnego?
 
Lukaku out, Sturridge in. Chytry traci dwa razy. Niepotrzebnie się podjarałem dwoma meczami Chelsea i sugestiami "speców". Powoli trzeba czyścić skład ze smerfów. Następny prawdopodobnie poleci Hazard.
 
Back
Top