Fantasy Premier League?

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Jak się dowiedziałem kilka godzin temu zarówno ja jak i ojciec założyciel strony defthomas gramy w http://fantasy.premierleague.com/ więc pomyślałem, że może jest nas więcej. Jeśli tak to pokażcie się i skombinujemy jakąś wewnętrzną ligę dla użytkowników.

P

Paweł Kowalik

Guest
Miałem drużynę rok temu, a w tym zapomniałem. Jak coś, to chętnie dołączę.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Kod do ligi: 1599488-409375

Jakby ktoś nie ogarniał to bierzecie legaues, join, private league i wklejacie kod.

P

Paweł Kowalik

Guest
uffffff

na górnej belce masz Leagues. Tam klikasz w Join a league, wybierasz private, klikasz next i pojawia się pole na wklejenie kodu. Wklejasz i jesteś :)

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
aliibiza.jpg

Moj dream team lol. W Fifie by sie pewnie sprawdzil ale w FF zdobylem cale 30 punktow :D

uffffff

BAMMA
Middleweight
łeb ze mnie, zarejestrowałem i nie wiem gdzie dalej sie poruszac bo nic nie widze zadnego next chyba odpuszcze tą gierke

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Dołączyłeś już do ligi?

W każdym razie drużynę rekrutujesz w okienku transfers a potem jak wykorzystasz budżet bierzesz zakładkę my team i ustalasz kto startuje. Pamiętaj tylko, żeby klikać confirm na każdym z ekranów.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Jeszcze jakaś doba została na zapisy jakby byli chętni. defthomas, czemu nadal nie ma Ciebie w tej lidze?

Madman

Bellator
Welterweight
Mój Red Bull London FC właśnie uzyskał licencję na grę w MMA Rocks Ekstraklasie :-)

EDIT: Tylko ja mam poważną nazwę :-)

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Mam pytanie, jak mam dołączyć do waszej ligi ? Mój team nazywa się " London Heaven " . Prosze się nie śmiać :)

Madman

Bellator
Welterweight
W pasku na górze wybierz LEAGUES > Join league > (wyświetli się okienko) zaznacz w nim PRIVATE LEAGUE > klikasz NEXT > w następnym oknie wklej ten kod 1599488-409375

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Ok mam to . Mógłby mi ktoś powiedzieć, co teraz powinienem robić ( transfery wykonałem ) ? Pozostaje mi czekać na mecz tak ?

Tidzej

Bellator
Heavyweight
żeby wyrównać szansę ustawiłem naliczanie punktów dopiero od tej kolejki, jakby ktoś się zdziwił, że mu znikło.

Yazz

EFC Africa
Light Heavyweight
ktoś przygarnął sobie może do składu dzeko z man. city...... ?

bo facet dziś "delikatnie" przegiął... :-)

herrflick

Bellator
Lightweight
Niestety nie :) - jezeli United nie zagra w tej kolejce dobrego meczu to kolokwialnie mowiac obsram sie po pachy.

Madman

Bellator
Welterweight
Ooo, zajebiscie - ja sobie kilka dni temu 'transfernąłem' Dzeko zamiast Balloteliego do 'timu', ja jeszcze liczę na Rooneya i Naniego...chociaż z drugiej strony Szczesny i Vermaelen... :/

Yazz

EFC Africa
Light Heavyweight
@ Madman

czy ty nie kupiłeś meczu?:-) ostatnio patrzyłem trochę byłeś z tyłu, no a teraz...

i w tej kolejce dobrze pociśniesz, patrząc po wynikach...:-)

P

Paweł Kowalik

Guest
Cholera. Zapomniałem o tej grze i od 1. kolejki nic nie robiłem :)

Yazz

EFC Africa
Light Heavyweight
@up

ale telefon do fryzjera pewnie masz..

czyli nic straconego jeszcze... :-)

frank lampard to moja największa wtopa jak na razie...:-)